هم‌زمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی صورت می‌گیرد؛

بهره‌برداری از سالن ورزشی قلعه‌قباد نهاوند

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: هم‌زمان با ایام دهه فجر و به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، سالن ورزشی چندمنظوره روستای قلعه‌قباد به بهره‌برداری می‌رسد.
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ آذر 16:45
به بهانه سالگرد سفر رهبر معظم انقلاب به قزوین؛

عدم اجرای توسعه کشاورزی و احیای دشت قزوین/ مصوبات سفر رهبری بر زمین مانده است!

انتظار این است استاندار قزوین، تبیین فرمایشات، منویات و مصوبات رهبرمعظم انقلاب و ابلاغ دستورات لازم و کاربردی و عملیاتی به دستگاه‌های ذیربط را بعنوان ره آورد این سفرشیرین و ماندگار به مردم قزوین هدیه کنند.
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ آذر 16:43
پیگیری موضوع تعدیل نگهبانان بوستان بهار مشهد؛

نگهبان سابق بوستان بهار: به‌طور ناگهانی گفتند اخراجید/ معاون فنی اجرایی شهرداری منطقه ۳ مشهد: دستورالعمل حوزه خدمات شهری بوده است

چندی پیش طی درخواستی از سوی یکی از نگهبانان سابق بوستان بهار که در جریان تعدیل در نیروهای این بوستان بیکار شده بود، این موضوع در دستور کار رسانه صدای مردم مشهد قرار گرفت. مشهدپیام در ادامه پیگیری مشکلات و سوژه‌های مردم شهر مشهد، موضوع تعدیل نگهبانان بوستان بهار را پیگیری میکند.
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ آذر 16:08
مدیر کمیته دوچرخه‌سواری همگانی مشهد:

پروژه دوچرخه‌سواری در مشهد شکست‌خورده نیست/ اصلاح ساختاری ایستگاه‌های دوچرخه تا اوایل سال 98

مدیر کمیته دوچرخه‌سواری همگانی مشهد گفت: پروژه دوچرخه‌سواری در مشهد شکست‌خورده نیست و سه‌شنبه‌های بدون خودرو مختص به مشهد نبوده و سابقه چهارساله دارد.
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ آذر 16:05

پنچری چرخ زندگی راننده آژانس های بجنورد با ورود تاکسی های اینترنتی/ پدیده ای نوین بدون ساز و کار!

تاکسی های اینترنتی! خدمتی که طرفداران بسیاری دارد اما گویا دردسرهای زیادی با ورود این تاکسی ها از خارج استان برای رانندگان بجنوردی ایجاد شده است.
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ آذر 16:07
مدیرکل محیط زیست استان قزوین :

متعرضین به محیط‌بانان قزوینی به مراجع قضایی معرفی شدند

مدیرکل محیط زیست استان گفت: با توجه به شناسایی این افراد آنان به مراجع قضایی استان معرفی شده و با حمایت قاطع مقامات قضایی مراتب در حال پیگیری است.
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ آذر 12:30
مسؤول بسیج دانشجویی استان همدان:

آقای استاندار، نگاه جناحی به نفع مردم نیست

مسؤول بسیج دانشجویی استان همدان گفت: استاندار با نگاه عمومی به مسائل استان بنگرد و از نگاه جناحی پرهیز کرده چرا که این نوع نگاه نه تنها منافع مردم بلکه منافع همان گروه موافق را نیز تأمین نمی‌کند.
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ آذر 11:24
گزارشی از یک معضل زیست محیطی؛

جدال سلامت شهروندان با ظروف پلاستیکی/ انباشت بی رویه پسماند های شهری در بندرعباس!

انباشت بی رویه پسماند های شهری به دلیل استفاده از ظروف پلاستیکی و سفره های یکبار مصرف سلامت شهروندان در برابر مخاطرات زیست محیطی را به شدت تهدید می کند.
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ آذر 12:26
گفتگو به مناسبت روز پژوهش؛

تولید اولین "شیرین‌کننده‌گیاهی جایگزین شکر" در کشور توسط پژوهشگر‌ جوان کرجی/ وقتی کام‌عصاره "استویا" با سودجویی واردات‌شکر و عدم حمایت مسئولین تلخ شد

شقایق مهدی زاده، پژوهشگر کرجی از گیاه استویا شیرین کننده ای بدون عوارض بجای شکر تولید کرده است تا توسط افرادی که گرایش فراوانی به شیرینی داشته و دیابت دارند، استفاده شود.
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ آذر 12:08
نماینده مردم مشهد در مجلس:

خصوصی سازی آتشنشانی از طریق مجلس پیگیری می‌شود

نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: نظر من به‌عنوان یک کارشناس این است که آتش‌نشانی از وظایف حاکمیتی است اما در عین حال می‌توان آن را به‌صورت یک استسفاریه نه از اداره قوانین بلکه از طریق صحن علنی مجلس پیگیری کرد و نسبت به بررسی وضعیت آن سوال شده و مجلس نظر خود را اعلام کند.
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ آذر 12:09