گزارش ویدئویی دانا/

مردمی که خیلی زود از رای خود پشیمان شدند/ چرا دولت برنامه ای برای جلب رضایت مردم ندارد؟/ فیلم

پس از گذشت شش ماه از آغاز بکار دولت دوازدهم،نظر مردم در خصوص میزان عمل کردن دولت به وعده هایی که در ایام انتخابات مطرح کرده بود چیست.
۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر 23:39
گزارش ویدئویی دانا/

گلایه های یارانه ای مردم از دولت / آیا مردم از حذف یارانه راضی اند؟/ فیلم

مسئولان دولتی که در سال منتهی به انتخابات مخالف سرسخت حذف یارانه‌ ثروتمندان با وجود صراحت قانون بودند و سخنگوی دولت نیز این اقدام را ظلم به مردم می‌دانست اکنون با کاهش 30 درصدی اعتبار یارانه‌ نقدی خواهان حذف بیش از 20 میلیون یارانه‌بگیر هستند.
۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۳ آذر 21:15
گزارش ویدئویی دانا/

واکنش مردم به افزایش احتمالی قیمت بنزین/ درآمد ناشی از افزایش حامل های انرژی به کجا می رود+فیلم

روزنامه اصلاح‌طلب و حامی دولت اعتماد در شماره امروز خبر خبر داد، "طبق اطلاعاتی که خبرنگار اعتماد از مدیران سازمان برنامه و بودجه کشور به دست آورده است، دولت قصد دارد از ابتدای دی ماه سال جاری قیمت بنزین را به 1500 تومان و قیمت نفت‌گاز را به 400 تومان افزایش دهد؛ تصمیمی که ظاهراً دولتی‌ها بر اساس قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و ماده یک قانون هدفمندی گرفته‌اند".
۱۳۹۶ سه شنبه ۲۱ آذر 21:30

واقعیات خدمت رسانی سپاه پاسداران به زلزله زدگان غرب کشور/فیلم

گزارش دیدنی از واقعیات خدمت رسانی سپاه پاسداران به زلزله زدگان غرب کشور را در فیلم زیر ببینید.
۱۳۹۶ سه شنبه ۲۱ آذر 17:35
وزیر ارشاد پاسخ دهد؛

تابوشکنی کارگردان مسئله دار با تک خوانی زنان و آهنگ خواننده منافقین/فیلم

مدتی است با بی سامانی در حوزه امور هنری وزارت ارشاد و اداره تئاتر برخی نمایش های مسئله دار و دارای جنبه های مختلف ضدمردمی، ضد دینی و مخالف اعتقادات و باورهای مردم و به نوعی تابوشکنی در برخی تماشاخانه های تهران به روی صحنه می رود و فصل عقده گشایی کارگردانان و بازیگران مسئله دار آغاز شده است.
۱۳۹۶ دوشنبه ۲۰ آذر 16:03
وزیر اسبق امور خارجه:

عدم مشروعیت مهری است که بر پیشانی رژیم صهیونیستی خورده است/ برگزاری رفراندوم راه نجات فلسطین است+فیلم

متکی افزود: ما یک دوره هفتاد ساله ای را داریم درباره بحث فلسطین در منطقه که در غصب این سرزمین عمده ترین آنها رژیم جدید و رژیم صهیونیستی که همانا عدم مشروعیت در افکار عمومی منطقه بوده حل نشده است بنا بر این عدم مشروعیت مهری است که بر پیشانی این رژیم خورده است.
۱۳۹۶ دوشنبه ۲۰ آذر 10:43
رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق در گفت وگو با دانا:

تروریست ها تصویر اسلام را سیاه جلوه می دهند/علاوه بر پیروزی نظامی باید علیه تفکر تکفیری هم پیروزی بدست آوریم/ مرگ عبدالله صالح نتیجه اعمالش بود+ فیلم

شیخ همام حمودی، رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق گفت: در حال حاضر برگزاری کنفرانس بین المللی کشورهای متحد اسلامی خیلی موثر بوده در حالی که به خصوص ما در برابر تروریست ها فقط پیروزی نظامی را بدست آوردم و حتما باید علیه تفکر تکفیری ها و روش فکر و کارکردن آن ها هم این پیروزی را بدست بیاوریم.
۱۳۹۶ يکشنبه ۱۹ آذر 11:11
گزارش ویدئویی دانا/

واکنش دیدنی مردم به واردات «دوغ»/واقعیتی که مردم باور نمی کنند!/ فیلم

بر اساس آمار گمرک، دوغ‌های وارداتی در سال جاری تماما از مبدأ کشور امارات و از طریق گمرک گناوه وارد کشورمان شده است. چهار محموله دوغ از امارات در ماه‌های مرداد و مهر امسال از امارات به ایران وارد شده است.
۱۳۹۶ شنبه ۱۸ آذر 21:30
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در گفت‌وگو با دانا:

دولت کشور را گران اداره می کند/ خدم و حشم در دولت بسیار است/ نجومی بگیران با خیال راحت هنوز هم حقوق های نجومی می گیرند +فیلم

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات با بیان اینکه هنوز حقوق های نجومی در کشور وجود دارد تصریح کرد: هنوز حقوق های نجومی در کشور وجود دارد و مدیرانی هستند که بعد از این هیاهوها که درباره حقوق های نجومی بپاشد هنوز دریافتی ها و حقوق های نجومی دارند و با خیال این پول ها می گیرند و کسی هم نیست که به آنها ایرادی بگیرد.
۱۳۹۶ شنبه ۱۸ آذر 11:29

آیت الله خاتمی: با موشک هایمان خواب راحت را از کاخ سفید میگیریم/فیلم

امام جمعه موقت تهران در خطبه های نماز جمعه: با توان موشکی‌ خواب را از چشم ساکنان کاخ سفید می‌گیریم
۱۳۹۶ جمعه ۱۷ آذر 12:52
Page Generated in 1/0644 sec