کارتون/ در رسانه های دروغ پراکن چه خبر است؟

ماجرای دروغین دختر آبی از جمله موارد جنجالی بود که با یک خبر رسمی از یک رسانه دارای مجوز کلید خورد.
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۴ شهريور 15:08

کاریکاتور/ دلالان برای انتخابات مجلس کاغذ را احتکار کردند!

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: بخشی از فرصت احتکاری کاغذ در مهر ماه و با افزایش قیمت قابل توجه کاغذهای مورد نیاز در تولید نوشت‌افزار و بخشی هم در نیاز هر دوره از انتخابات مجلس به کاغذ صورت می‌گیرد.
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۴ شهريور 11:06

کاریکاتور/ لوازم‌ تحریر یا لوازم‌ تحقیر!

لوازم‌التحریر میلیونی برای دانش‌آموزان؛ از کوله‌پشتی ۷۰۰ هزارتومانی تا مدادرنگی ۲۰۰ هزار تومانی / در شرایط عادی از همین موقع یا شاید زودتر معمولاً یک شوک به بازار لوازم‌التحریر و ملزومات مدرسه‌ای وارد می‌شود و گاهی قیمت‌ها ۱۰ تا ۲۰ درصد افزایش می‌یابد.
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۴ شهريور 11:01

کاریکاتور/ جان بولتون با طناب پوسیده منافقین هم نتوانست خودش را حفظ کند

رئیس‌جمهور آمریکا، «جان بولتون» مشاور امنیت ملی این کشور را برکنار کرد. بولتون که به دلیل سیاست‌های افراط‌گرایانه خود علیه ایران به ایران‌ستیزی نیز شهرت دارد، سومین مشاور امنیت ملی آمریکا در دوران ترامپ بود.
۱۳۹۸ شنبه ۲۳ شهريور 10:06

کاریکاتور/ یزید زمان از دید نشریه آمریکایی

یک نشریه آمریکایی،ولی‌عهد فعلی عربستان را با «یزید بن‌ معاویه» مقایسه کرده
۱۳۹۸ شنبه ۲۳ شهريور 10:04

کاریکاتور/مشکلات از وزیری به وزیر دیگه منتقل می‌شود!

مشکلات درآموزش پرورش از بین نمی‌رود، بلکه از وزیری به وزیر دیگه منتقل می‌شود!
۱۳۹۸ شنبه ۱۶ شهريور 09:25

کاریکاتور/دریافت هزینه درمان در قالب خدمات فنی!

برخی از پزشکان در اعتراض به پایین بودن تعرفه‌های درمانی هشدار دادند اگر تعرفه‌ها اصلاح نشود در قالب هزینه‌های فنی از مردم پول میگیرند بدون اینکه کسی متوجه شود.
۱۳۹۸ شنبه ۱۶ شهريور 09:24

کاریکاتور/ شرکت سفیران گویای بابا و پسران

بحران «آقازادگی» در کشور ما روز به روز حاشیه‌های تازه‌ای را خلق می‌کند. پدیده‌ای که هربار با مطرح کردن یک موضوع تازه به سوژه داغ رسانه‌ها تبدیل می‌شود. آقازاده‌ها یک باراز «ژن خوب» حرف می‌زنند و آن را وارد گفتمان روزمره مردم می‌کنند یا گاهی پسرو عروس سفیر می‌شوند و با عروسی‌های اعیانی جنجال راه می‌اندازند. بین همه این‌ها تازه ترین چهره این دسته که طی یکی دو هفته گذشته از آن رونمایی شد آقازاده‌های شهردار قم بودند.
۱۳۹۸ شنبه ۱۶ شهريور 09:21

کاریکاتور/ دلالان برای انتخابات مجلس کاغذ را احتکار کردند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: بخشی از فرصت احتکاری کاغذ در مهر ماه و با افزایش قیمت قابل توجه کاغذهای مورد نیاز در تولید نوشت‌افزار و بخشی هم در نیاز هر دوره از انتخابات مجلس به کاغذ صورت می‌گیرد.
۱۳۹۸ شنبه ۱۶ شهريور 09:19

طرح/ اگر میخواهید عکس بگیرید، تحریم‌ها را بردارید

روحانی با تأکید بر اینکه ما به دنبال عکس گرفتن نیستیم، تصریح کرد: اگر کسی تنها به دنبال عکس گرفتن با حسن روحانی باشد، این امکان‌نپذیر نیست، مگر آنکه از تمام تحریم‌های ظالمانه دست بردارند و به حقوق ملت ایران احترام بگذارند که در این صورت شرایط عوض خواهد شد.
۱۳۹۸ شنبه ۹ شهريور 10:21