پوستر/شب قدر

تشنه ام این رمضان تشنه تر از هر رمضانی شب قدر آمده تا قدر دل خویش بدانی لیله القدر عزیزی است بیا دل بتکانیم سهم ما چیست از این روز همین خانه تکانی
۱۳۹۸ جمعه ۳ خرداد 19:00

پوستر/شب قدر آمده تا قدر دل خویش بدانی

تشنه ام این رمضان تشنه تر از هر رمضانی شب قدر آمده تا قدر دل خویش بدانی/ لیله القدر عزیزی است بیا دل بتکانیم سهم ما چیست از این روز همین خانه تکانی
۱۳۹۸ جمعه ۳ خرداد 16:00

دلیلی که آمریکا جرات رویارویی نظامی با ایران را ندارد/اینفوگراف

رئیس جمهور آمریکا به سبب داشتن دیدگاه های اقتصادی، جنگ سایبری را به رویارویی نظامی ترجیح می دهد و برنامه او برای ایران هم در این چارچوب است.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ خرداد 10:08

راجع به زبان فارسی نگرانم نگذارید زبان فارسی فرسوده و ویران شود/فتونیوز

حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار جمعی از استادان زبان و ادب پارسی و شاعران فرمودند: من راجع به زبان فارسی حقیقتاً نگرانم زیرا در جریان عمومی، زبان فارسی در حال فرسایش است.
۱۳۹۸ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت 09:30

چالش های پیش روی رمز دوم یکبار مصرف/فتونیوز

بانک مرکزی در طرحی برای امنیت بیشتر تراکنش های اینترنتی سعی کرد با استفاده از اپلیکیشن‌های موبایلی این مسئله را اجرا کند اما پیش روی این طرح مشکلات و چالش های مختلفی وجود دارد و به نظر می رسد بایستی این طرح قبل از اجرا و نهایی شدن بیشتر چکش کاری شود.
۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت 10:21

پوستر/ میلاد امام حسن مجتبی(ع)

فرارسیدن میلاد امام حسن مجتبی(ع) را گرامی می داریم.
۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت 09:34

برجام برای اروپایی‌ها دی‌ماه 94 تمام شد/فتونیوز

کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد: گروه 1+5 تا به امروز تعهدی به اجرای برجام نداشته است اما دولت ایران تاکنون به برجام پایبند بوده و هیچ دستاوردی برای کشور جز عقب‌ماندگی در توانمندی هسته‌ای نداشته است توقف فروش مازاد اورانیوم غنی‌شده و آب‌سنگین که ریس جمهور در اعتراض به اقدامات ناکافی کشورهای عضو این توافق از آن صحبت به میان آورد نقض برجام نیست.
۱۳۹۸ شنبه ۲۸ ارديبهشت 09:53

مجموعه پوستر/ تهذیب، راه انس با قرآن

با قرآن باید مثل آینه مواجه شد؛ پاکیزه، براق و بی زنگار، تا قرآن در دل ما منعکس شود. قرآن باید در جان ما انعکاس پیدا کند.
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۶ ارديبهشت 09:00

پوستر/ رحلت حضرت خدیجه(س)

پیامبر اکرم(ص): خدیجه اولین زنی بود که به من ایمان آورد و در زمانی که همه مرا ترک کردند او یاری ام کرد.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت 13:09

جنگ نمی شود/مجموعه فتونیوز

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در تبیین علل مذاکره نکردن با آمریکا فرمودند: جنگی به وقوع نمی ‌پیوندد و گزینه قطعی ملت ایران مقاومت است.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت 09:15