در گفت وگوی دانا با استاد خلبانی هوانیروز عنوان شد

مروری بر کارنامه پرافتخار "هوانیروز" در ایام قبل و بعد از انقلاب اسلامی/ هوانیروز تا آخرین قطره خون از عزت و آزادی سرزمین مان دفاع می کند

سرهنگ خلبان بهمن ایمانی گفت: نقش نیروی هوایی و هوانیروز را در حقیقت باید قبل از پیروزی انقلاب بررسی کرد؛ در آن روزهایی که طاغوت در برهه های مختلفی می خواست از این ظرفیت برای سرکوب قیام مردمی ایران استفاده کند.
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۸ فروردين 11:27
امام جمعه موقت اصفهان در گفت و گو با دانا:

باید گریبان نجومی بگیران و غارتگران بیت المال را گرفت/ متخلفین به مردم معرفی شوند/ همه باید احیاگر امر به معروف و نهی از منکر باشند

محمدتقی رهبر با اشاره به اهمیت امر به معروف و نهی از منکر، گفت: همه آحاد مردم و دولت باید احیاگر این فریضه مهم باشند.
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۸ فروردين 10:24
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌وگو با دانا:

حذف دلار از مبادلات اقتصادی کشور اتفاق خوش یمنی است/ وابستگی به یورو هم مانند دلار برای اقتصاد کشور مشکل به وجود می آورد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به جایگزینی یورو از سوی بانک مرکزی در برابر دلار اظهارداشت: خروج دلار از مبادلات اقتصادی کشور چندین سال می شود که از سوی کارشناسان اقتصادی مطرح شده است و امروز بانک مرکزی بعد از چندین سال تعلل در این زمینه اقدام به حذف دلار از مبادلات اقتصادی کشور کرده است.
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۸ فروردين 09:29
کارشناس ارشد مسائل اقتصادی در گفت‌وگو با دانا:

آمریکا می تواند تمام مسیر های دلار را ردیابی و پیدا کند/ هر اندازه مبادلاتمان را از دلار دور کنیم برای ما بهتر است

کارشناس ارشد مسائل اقتصادی اظهارداشت: کاهش قدرت اقتصادی امریکا و نرخ ارز ان در بازار جهانی سبب می شود نفود امریکا در سایر مسائل نیز کاهش یابد .
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۷ فروردين 12:01
عضو انجمن اقتصاددانان در گفت‌وگو با دانا:

دلار به صورت کامل از سبد ارزی کشور حذف شد/ انتخاب یورو در راستای حذف دلار/ ممکن است ضرر کنیم

عضو انجمن اقتصاددانان بیان کرد: واقعیت این است که بسیاری از کشور ها مبادلات اقتصادی خود را بوسیله دلار انجام می دهند ، تقریبا قریب به 30 کشور از دلار در مبادلات اقتصادی خود استفاده می کنند، اینکه بخواهیم به عنوان یک کشور واحد بجای دلار یورو استفاده کنیم ممکن است مشکلاتی را برای عرصه اقتصادی کشور بوجود آوریم و ضرر کنیم.
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۷ فروردين 09:29
ابوالفضل صدقی در گفتگو با دانا:

اگر عربستان برای دزدان سومالی هزینه می‌کرد نتیجه‌ای بهتر از ترامپ داشت/ همراهی دو کشور با آمریکا نشان دهنده افول قدرت آمریکاست

یک کارشناس مسائل منطقه‌ای اگر محمد بن سلمان پول هایی که برای موشک های آمریکا هزینه کرد را به دزدان دریایی سودان می‌داد نتیجه ای بهتر از این حملات موشکی ترامپ به سوریه بر جای می گذاشت.
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۷ فروردين 12:06
سفیر پیشین ایران در عربستان در گفتگو با دانا عنوان کرد:

پرداخت هزینه موشک‌بازی آمریکا از سوی عربستان/ جامعه بین‌المللی که با آمریکا همراه شد تنها 2 کشور بود!

دستمالچیان گفت: «گاو شیرده» اصطلاح بسیار به جایی درباره عربستان است که خود شخص ترامپ هم به کار برده است؛ در حمله اخیر هم ترامپ تمام هزینه های این موشک بازی را از جیب عربستان گرفت.
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۷ فروردين 08:53
گزارش؛

صادرات نامرئى کالاى ایرانى با رونق گردشگرى/ سهم ایران از صنعت جهانى گردشگرى چقدر است؟

برخی کارشناسان و صاحبنظران معتقدند؛ یکی از موثرترین راهکارها برای حمایت از کالای ایرانی به توسعه گردشگری و بهره‌گیری از این ظرفیت ویژه و کم نظیر معطوف می‌شود.
۱۳۹۷ شنبه ۲۵ فروردين 09:04
روایت حاجی دلیگانی از نشست غیرعلنی امروز مجلس در گفتگو با دانا:

پیشنهاد مجلس برای تشکیل "وزارت آب"/ ماموریت های مهم نمایندگان خانه ملت برای وزارتخانه های کشاورزی و نیرو

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در تشریح نشست غیرعلنی امروز مجلس و جزئیات این جلسه گفت: در جلسه غیر علنی امروز مجلس قرار شد وزیر نیرو طرحی برای پیش بینی منابع و مصارف و اقداماتی مورد نیاز برای آب ، به طور کلی هم برای آب شرب و دیگر مصارف در واقع در قالب برنامه 15 ساله تنظیم کند و در چند ماه آینده از جمله مجلس و به دیگر مراجع همراه با امایش سرزمینی آب ارائه کنند.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۲ فروردين 13:08
شیخ الاسلام در گفت وگو با دانا:

حمله به سوریه حماقت است/ آمریکا از اسرائیل خواست به سوریه حمله کند/ عکس العمل ایران یا روسیه برای آمریکا غیر قابل پیش بینی است

کارشناس مسائل منطقه گفت: آمریکا به مزدوری تبدیل شده که عربستان به سربازهایش پول بدهد تا در سوریه بمانند و تازه نتوانند کاری هم از پیش ببرند، آمریکا می خواهد با همه قدرت در آینده سیاسی سوریه موثر باشد در حالی که اثر گذاری خود را از دست داده است.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۲ فروردين 10:43
Page Generated in 1/3110 sec