خطبه انقلاب!

خطبه‌های نماز جمعه ۲۹ خرداد ۸۸ یکی از اثرگذارترین بیانات رهبر انقلاب شاید در چهل سال عمرانقلاب اسلامی بود، به نحوی که هشدار به رجال سیاسی معترض، برچیدن نقشه شوم دشمنان برای براندازی در داخل نظام و همچنین ایستادگی دربرابر خواسته‌های غیرقانونی عده‌ای معدود از جمله اظهاراتی بوده که دیگر اجازه ورود و مطالبه بیشتر فتنه گران را با اردوکشی خیابانی نداد.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد 11:01
یادداشت/ سلیمی نمین

مذاکره تسلیم نیست

چرا امضاکنندگان نامه به‌جای محکوم‌کردن آمریکا سعی دارند که هزینه‌ها را برای آمریکا تقلیل دهند و بهای سنگینی را متوجه ملت مظلوم ایران کنند؟
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۷ خرداد 09:40

جای خالی «مبارزان جهانی آزادی فلسطین» در ایران

با چند ملیتی شدن مبارزه علیه اسرائیل، و گسترش این جنبش خودانگیخته و مردمی و مستقل بتدریج برخی سازمانهای بین المللی و حتی دول اروپایی ناچار به همراهی شدند.
۱۳۹۸ پنج شنبه ۹ خرداد 16:57
یادداشت/شریعتمداری

بنویسیم یا ننویسیم؟!

استناد آقای رئیس‌جمهور به این به اصطلاح «نظر‌سنجی»! به‌اندازه‌ای غیر علمی و بیرون از قواعد ابتدایی نظر‌سنجی است که سایت رسمی ریاست جمهوری نیز ترجیح داده است این بخش از اظهارات ایشان را از مجموعه سخنان آن شب رئیس‌جمهور حذف کند.
۱۳۹۸ سه شنبه ۷ خرداد 08:37
نقد سلیمی‌نمین به تحریف جدایی بحرین؛

بزک پهلوی در روزنامه کارگزاران

مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران در یادداشتی نسبت به تحریف تاریخ جدایی بحرین از ایران، توسط روزنامه سازندگی واکنش نشان داد.
۱۳۹۸ شنبه ۴ خرداد 15:11
یادداشت/فضائلی

راز استواری ملت ایران در برابر مشکلات

ملت بزرگ ایران دلیل والایی برای ایستادگی و ادامه مبارزه در مقابل فشارهای اقتصادی کنونی دارد؛ دلیلی که از ریشه‌ها و بنیان‌های فکری و اعتقادی‌اش برمی‌خیزد.
۱۳۹۸ شنبه ۲۱ ارديبهشت 15:29

خروج دیر‌هنگام اما ضروری !

برجام یک معاهده بین‌المللی بود که با قطعنامه ۲۲۳۱ سازمان ملل تضمین شده بود. خروج آمریکا از برجام در حالی صورت گرفت که ما همه امتیازات را داده بودیم و طرف مقابل (چه آمریکا و چه اروپا) به هیچیک از تعهدات خود عمل نکرده بودند.
۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۹ ارديبهشت 10:03
یادداشت/ مهدی محمدی

استراتژی جدید ایران دربرابر آمریکا

آمریکا با رفتار کم و بیش دیوانه‌وار خود علیه ایران، نوعی اجماع بین‌المللی علیه خود خلق کرده که هرگونه اقدام ایران در پاسخ به فشارهای خود را منطقی و مشروع می‌کند.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۸ ارديبهشت 14:29
یادداشت/شریعتمداری

آبشخور این شبکه کجاست؟!

یک هنرپیشه زن دست‌چندم، دروغ‌ها و شایعات جهت‌داری را که دقیقا همسو با اهداف اعلام شده دشمنان اسلام و انقلاب و مردم طراحی شده است به میان می‌کشد که تازه‌ترین آن، نسبت دادن جهاد نکاح! به یک روحانی و توصیه به صیغه شدن خانم‌های ایرانی برای اعضای حشد‌الشعبی است!
۱۳۹۸ سه شنبه ۱۰ ارديبهشت 09:41
یادداشت/مهدی فضائلی

گزینه های روی میز ما در برابر تحریم نفتی

کارت های آمریکا برای ادامه فشار به ایران اسلامی در حال پایان یافتن و یا رسیدن به حداقل اثربخشی است و پس از این، از سویی رفتن آمریکا به سمت اضمحلال و از سوی دیگر آغاز دوران جدید ایران بزرگ اسلامی خواهد بود.
۱۳۹۸ شنبه ۷ ارديبهشت 08:43