یادداشت/ محمدرضا نقدی

بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در یک نگاه

سردار محمدرضا نقدی معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی یادداشتی، بیانیه گام دوم انقلاب را در یک نگاه ترسیم کرد.
۱۳۹۷ يکشنبه ۱۹ اسفند 14:18
یادداشت/ حسین شریعتمداری

جای نگرانی داشت نه افتخار!

این تلقی در برخی از اذهان شکل گرفته است که جناب روحانی برای دور کردن افکار عمومی از وعده‌های فراوانی که داده‌اند و تقریبا همه آنها بر زمین مانده است، بار دیگر به داستان خیالی سایه جنگ! روی آورده‌اند.
۱۳۹۷ يکشنبه ۱۹ اسفند 08:24
یادداشت/ محمدصادق کوشکی؛

آیا خاتمی «دموکراسی بن سلمانی» را قبول دارد؟

اگر رئیس دانشگاه تهران حق نادیده گرفتن رأی و شعور و نظر اساتید را دارد، چرا شورای نگهبان حق نظارت استصوابی نداشته باشد؟
۱۳۹۷ شنبه ۱۸ اسفند 14:21
عبدالله گنجی/

تجدید نظر ناپذیری در گام دوم انقلاب

از جمله فراز‌های مهم بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تأکید بر پذیرش نقد و اصلاح اشتباهات در عین تجدیدنظر ناپذیری است. اینکه در چه مواردی تجدید نظر نمی‌شود و در کجا تن به اصلاح رویه‌ها و اشتباهات داده می‌شود باید تبیین و تحلیل گردد.
۱۳۹۷ شنبه ۱۸ اسفند 14:16
یادداشت/حسین شریعتمداری

توصیه سرکار مرادی!

با توجه به حضور آقای رئیسی در رأس قوه قضائیه و برخورداری ایشان از همراهان همدل نظیر ‌اژه‌ای، می‌توان امیدوار بود که شمارش معکوس برای دور ریختن آشغال‌ها، آغاز شده است.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۵ اسفند 09:01
یادداشت/ حسین شریعتمداری

آقای ظریف انتظار این نبود!

هم‌اکنون، این تلقی در افکار عمومی شکل گرفته است که چرا برخی از وزرا به جای پاسخگویی در مقابل عملکرد چند ساله خود، میدان را خالی می‌کنند! و پاسخگوی عملکرد خود نیستند؟!
۱۳۹۷ چهارشنبه ۸ اسفند 08:43
یادداشت/ حسین شریعتمداری

از این دیوانه نترسید!

طی ۵ سال و چند ماه گذشته در مقابل آنهمه امتیاز نقدی که به آمریکا داده‌ایم غیر از افزایش تحریم‌ها و ده‌ها پرونده خصمانه دیگری که علیه ایران اسلامی گشوده‌اند چه امتیازی گرفته‌ایم؟!
۱۳۹۷ شنبه ۴ اسفند 08:23
یادداشت/ سعدالله زارعی

سر رسید این بدهی نزدیک است!

در عین حال شواهد و قرائن نشان می‌دهد عربستان و امارات در خط‌دهی سرویس امنیتی پاکستان از یک سو و تأمین مالی و تسلیحاتی تروریست‌ها از سوی دیگر نقش اساسی داشته‌اند.
۱۳۹۷ سه شنبه ۳۰ بهمن 08:51
یادداشت/شریعتمداری

گرچه نمرود هیزم آورده‌ست!

مردم با هوشیاری دریافته بودند که باطل‌السحر مشکلات موجود در عرصه اقتصادی کشور، تاکید آنان بر اساس و مبانی انقلاب اسلامی است و چنین بود که با حضور چند ده میلیونی و پر‌شمارتر از همیشه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بر اصول بنیادین انقلاب اسلامی تاکید ورزیدند.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۴ بهمن 10:09
یادداشت/شریعتمداری

چرا این جسد متعفن را دفن نمی‌کنید؟

اکنون سؤال این است که وقتی هیچیک از آنچه حریف در برجام، متعهد شده بود تحقق نیافته است، از برجام غیر از یک «جسد متعفن»! چه باقی مانده است؟
۱۳۹۷ شنبه ۱۳ بهمن 08:57