دانا گزارش می دهد؛

کوتاهی بانک مرکزی و وزارت اقتصاد در ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی

کمبود دستگاه های ATM(خودپرداز) در مسیر های پیاده روی اربعین سال جاری یکی از مهم ترین مشکلات زائران اربعین حسینی برای دریافت وجه نقد مورد نیاز خود در عتبات بوده است.
۱۳۹۶ شنبه ۲۰ آبان 10:45
دانا گزارش می دهد؛

فرار بانک مرکزی از مهم ترین وظیفه نظارتی خود نسبت به صرافی های غیر مجاز/ایجاد اخلال در بازار پولی و مالی کشور با ادامه روند عدم نظارت بر صرافی های غیر مجاز

صرافی غیر مجاز بدون اجازه بانک مرکزی وارد خرید و فروش ارز می شوند و سفته بازی و دلالی را افزایش داده و سبب نوسان بازار ارز می‌شوند .
۱۳۹۶ يکشنبه ۱۴ آبان 09:10
ضد و نقیض گویی دولتی ها در آمار اشتغال ادامه دارد؛

معاون اول دولت: 1/5 میلیون شغل در 6 ماه نخست امسال ایجاد شد/ وزیر کار: بیش از 400 هزار شغل در سال نمی‌توانیم ایجاد کنیم

دولت روحانی وعده داده بود که در سال جاری یک میلیون شغل ایجاد کند، وعده ای که برخی کارشناسان در عملی شدن آن اظهار تردید کرده اند.این در حالی است که روز گذشته اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور ادعای عجیب ایجاد 1.5 میلیون شغل در شش ماهه امسال را مطرح کرده است.
۱۳۹۶ شنبه ۶ آبان 09:32
دانا گزارش می دهد؛

ناامیدی دولت از یانکی ها و قاره سبز/ گام جدید هیات دولت در سیاست خارجی با سفر به کشورهای آسیایی و آفریقایی

سفرهای اخیر دولت به کشورهای آسیایی و آفریقایی بعد از 4 سال مهر تایید دولت بر بدعهدی دولتهای غربی در عمل به وعده های خودشان حتی در قالب برجام بوده است به طوری که دولت ناگزیر به ایجاد روابط اقتصادی با کشورهای دیگر شده است.
۱۳۹۶ جمعه ۱۲ آبان 11:25
دانا گزارش می دهد؛

رونمایی از یک پست مدیریتی دیگر جاسوس تیم هسته ای/ عضویت دری اصفهانی در هیات مدیره بزرگترین بیمه خصوصی کشور+ اسناد

با معرفی دری اصفهانی به عنوان دو تابعیتی که جرایم مالی و امنیتی دارد باید منتظر ماند و دید که اتهامات مالی دری اصفهانی مرتبط با بیمه آسیا هم بوده است یا خیر و آیا پای افراد دیگر نیز به مشکلات مالی دری اصفهانی باز می شود.
۱۳۹۶ يکشنبه ۲۳ مهر 09:49
اختلاف درون جناحی جریان اصلاحات بر سر ائتلاف با جریان اعتدال؛

اصلاح طلبان پشت رئیس فراکسیون امید را خالی کردند/ عارف: سال 98 با اعتدال گرایان ائتلاف نمی کنیم/ اصلاح طلبان: ائتلاف می کنیم

از اظهار نظرهای اصلاح‌طلبان اینطور برداشت می‌شود که آن‌ها هنوز آمادگی و پایگاه اجتماعی لازم برای حضور مستقل در انتخابات را ندارند؛ بخشی از اصلاحاتی‌ها بر این باورند که حضور مستقل آن‌ها در انتخابات منجر به شکست‌شان خواهد شد.
۱۳۹۶ سه شنبه ۱۸ مهر 09:43
دانا گزارش می‌دهد؛

از بازداشت برادر رئیس جمهور به اتهام مسائل مالی تا تخلفات مالی برادر معاون اول دولت/ حاشیه سازی "برادران" برای دولت!

نزدیکان مسئولان بلند پایه کشورهمواره برای آن‌ها حاشیه‌ساز بوده‌اند و دولت حسن روحانی هم از این قاعده مستثنی نیست، اما این دولت تفاوت بسیار مهمی با دولت‌های پیش از خود دارد و آن بازداشت و دستگیری نزدیکان رئیس جمهوری و معاون وی در زمان مسئولیت است.
۱۳۹۶ سه شنبه ۱۸ مهر 09:01
دانا گزارش می دهد؛

تحریم ها علیه ایران به حوزه فناوری و ارتباطات کشیده شد/ گوگل، اپل و اندروید برخی از برنامه ها و خدمات خود را از دسترس ایرانیان خارج کردند

وزارت امور خارجه آمریکا فروردین ماه سال جاری اعلام کرد این کشور تحریم هایی را علیه 30 فرد یا شرکت خارجی به علت انتقال فناوری حساس به ایران برای برنامه موشکی این کشور یا به علت نقض کنترل صادرات بر ایران، کره شمالی و سوریه اعمال کرده است.
۱۳۹۶ دوشنبه ۱۷ مهر 09:01
بازخوانی پرونده جاسوسی از تیم مذاکره کننده هسته‌ای؛

پرونده 2 تابعیتی ها همچنان روی هوا/ ماجرای دری اصفهانی درس عبرت می‌شود؟

طی روزهای گذشته برخی رسانه‌ها به نقل از منابع آگاه نوشتند که شعبه 15 دادگاه انقلاب اسلامی تهران برای عضو دستگیرشده تیم مذاکره‌ کننده هسته‌ای، پنج سال حبس صادر کرده است.
۱۳۹۶ دوشنبه ۱۷ مهر 08:46
دانا گزارش می‌دهد؛

سکوت نماینده اصلاح طلب مجلس در ماجرای دریافت حق ماموریت نجومی 60 میلیون تومانی/ تعجب همسفران مازنی از رقم نجومی سفر به فرانسه

حجت الاسلام مازنی در حالی تا کنون درخصوص ادعای سردبیر روزنامه آفتاب یزد سکوت کرده است که خبر دریافت " حق ماموریت 60 میلیون تومانی" وی به سرعت در رسانه‌ها در حال انتشار است و البته در این بین دو تن از نمایندگان حاضر در سفر فرانسه ضمن اظهار بی‌اطلاعی از اظهارات احمد مازنی، دریافت چنین مبلغی را تکذیب کرده‌اند.
۱۳۹۶ يکشنبه ۱۶ مهر 14:22
Page Generated in 0/1404 sec