دانا گزارش می دهد؛

دلایل افزایش قیمت ارز در کشور/ آشفته بازار نرخ دلار در سال اول دولت دوازدهم!

چندی پیش سخنگوی دولت مدعی شد که خاطر آقای رئیس جمهور از رشد بهای ارز در کشور مکدر است، حال که بهای ارز در بازار به رقم 4600 تومان رسیده است ، باید دید که آیا خاطر رئیس جمهور ، معاون اول، سخنگوی دولت، رئیس کل بانک مرکزی ، معاون اقتصادی رئیس جمهور ، مشاور اقتصادی رئیس جمهور و... با رسیدن دلار و ارز به بالاترین حد خود به چه شکل خواهد بود! آیا اقایان اقدامی در این باره انجام می دهند یا خیر؟
۱۳۹۶ يکشنبه ۱ بهمن 13:58
دانا گزارش می دهد؛

4گانه آخوندی در حوادث ریلی، دریایی، هوایی و جاده‌ای/ سوءمدیریتی که جان صدها نفر را در کشتی، هواپیما و قطار و جاده‌ها گرفت+ اینفوگرافی

طی 5 سال گذشته هزاران نفر به خاطر سوء مدیریت های آخوندی، جان خود را از دست داده‌اند که تنها در حادثه ریلی، دریایی و هوایی 120 نفر از هم‌وطنان ما به صورت مستقیم جان خود را به خاطر عدم مدیریت آخوندی از دست داده‌اند.
۱۳۹۶ سه شنبه ۲۶ دي 09:07
دانا گزارش می دهد؛

شهرسازی با ترکان، سانچی با ربیعی؛ وزارتخانه ای که گویا متولی ندارد/ آخوندی کجاست و چه می کند؟

اخیرا اکبر ترکان مسئولیت استحکام بخشی و مقاوم‌سازی بناهای شهری و نوسازی بافت‌های فرسوده و ربیعی مسئولیت پیگیری حادثه کشتی سانچی را بر عده گرفته اند که این دو امر یکی از مهم ترنی اهداف و ظایف وزارت راه و شهرسازی است.
۱۳۹۶ دوشنبه ۲۵ دي 15:07
دانا گزارش می دهد؛

بانک مرکزی توپ را به زمین نیروی انتظامی انداخت/ بانک مرکزی: رسیدگی به وضعیت 427 صرافی غیر مجاز را به نیروی انتظامی سپرده ایم

بانک مرکزی بنا به قانون متولی تنظیم سیستم پولی ومالی کشور است و حضور صرافی غیر مجاز در بازار نشان از عدم مدیریت این بانک قلمداد می شد اما بعد از آنکه گفته شد که اسامی صرافی های غیر مجاز برای نیروی انتظامی ارسال شده فضا تففیر کرده و همه منتظر حرکتتی از سوی این نهاد انقلابی هستند.
۱۳۹۶ دوشنبه ۲۵ دي 12:58
طی 8 ماه صورت گرفت؛

همه تحریم های ترامپ علیه مقامات و نهادهای ایرانی/ بیش از 85 فرد یا نهاد ایرانی ظرف 8 ماه تحریم شده اند+ اسامی و اینفوگرافی

شواهد و آمار نشان می دهد آمریکا بعد از ترامپ تنها در طی 8 ماه و در 6 مرحله بیش از 85 فرد و یا نهاد ایرانی را تحریم کرده است.
۱۳۹۶ دوشنبه ۲۵ دي 09:02
دانا گزارش می دهد؛

اقدام عجیب دولت در پیگیری حادثه آتش گرفتن کشتی ایرانی در چین/ سفر وزیر کار به ینگه دنیا؛ آخوندی باز هم عقب نشینی کرد

این بار هم اقای آخوندی از وظیفه مهم خود مانند سایر دفعات گذشته سرباز زده و فرد دیگری را برای پیگیری امور انتخاب کرده اند ؛ هیات دولت بخصوص اقای آخوندی باید نسبت به این موضوع پاسخگو باشند و بگویند که دلیل انتخاب وزیر کار برای پیگیری آخرین وضعیت این نفتکش چه بوده است.
۱۳۹۶ شنبه ۲۳ دي 11:08
گزارش دانا از چگونگی برخورد با معترضان در دنیا/

خشونت نیروهای امنیتی دنیا مقابل معترضان و رافت نیروی انتظامی ایران مقابل اغتشاشگران+فیلم و عکس

اگرچه وظیفه ماموران انتظامی حراست از جان و اموال مردم مقابل اغتشاشگران است اما سعه صدر و عملکرد صحیح نیرویهای امنیتی و نظامی در جریان اغتشاشات اخیر کشور ستودنی است.
۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۱ دي 08:45
دانا گزارش می دهد؛

خدمت ناخواسته فیلترینگ به جمع شدن بساط مشاغل غیر مجاز تلگرامی/ کانال های خرید و فروش مواد مخدر، عتیقه و اسلحه هم جزء مشاغل تلگرامی هستند؟

مسدود شدن تلگرام بساط این گونه فعالیت ها را جمع کرده است؛ اگر قرار است فضای تلگرام رفع فیلتر شود، مسئولان باید توجه داشته باشند که تلگرام تنها زمینه رشد مشاغل مجاز را فراهم کند و نظارت جدی بر روی کسب و کارهای غیر مجاز شود.
۱۳۹۶ جمعه ۲۲ دي 11:06
دانا گزارش می دهد/

سرنوشت فرصت های شغلی تلگرام بعد از فیلتر این فضا/ مسئولان بستر جایگزین برای کوچ تلگرامی ها را سریع تر فراهم کنند

فیلتر تلگرام به مسئولان این فرصت را می دهد که برای یک بار کسب و کارهای اینترنتی در بستر تلگرام را ساماندهی کرده و همچنین فضای مناسب برای ادامه این کسب و کارها را آنها را فراهم کنند.
۱۳۹۶ دوشنبه ۱۸ دي 12:54
دانا گزارش می دهد؛

دستور روحانی به رئیس کل بانک مرکزی در خصوص موسسات اعتباری غیر مجاز مغفول نماند/آقای سیف نگذارید صرافی های غیر مجاز پول های مردم را غارت کنند

اگر اعتراضات چند روز قبل را بخواهیم ریشه یابی کنیم شاید یکی از اولین علت هایش موسسات مالی اعتباری و مالباختگان باشند پس می طلبد که رئیس بانک مرکزی برای آنکه دیگر مشکلی ازجانب سوء مدیریت ایشان برای کشور و دولت خاصل نشود نسبت به توصیه روز گذشته رئیس جمهور تأمل بیشتری داشته باشد.
۱۳۹۶ دوشنبه ۱۱ دي 15:29
Page Generated in 0/0234 sec