سردار باقری:

آماده برچیدن بساط هر متجاوز و طمع کاری هستی/ مقاومت تنها نسخه مقابله با نظام سلطه است

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر اعلام کرد: دست به ماشه با قاطعیت مهیای برچیدن بساط هر متجاوز و طمع کاری علیه ایران اسلامی هستیم.
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲ خرداد 10:42
رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه:

توجیه ناکارآمدی دولت به بهانه اختیارات محدود فرار به‌جلو است/رئیس جمهور فعلی بیشترین اختیارات را دارد

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: دولت فعلی بیش از سایر روسای جمهور اختیار دارد و توجیه ناکارآمدی دولت به بهانه اختیارات محدود فرار به‌جلو است.
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲ خرداد 10:56
تدارک زودهنگام برای رقابت بزرگ

از حضور پررنگ کاندیداها در محافل تا رشد کانال‌های تبلیغاتی، 9 ماه مانده تا انتخابات مجلس یازدهم/ استانی شدن انتخابات در این دوره اجرا می‌شود؟

انتخابات مجلس شورای اسلامی 2 اسفند ماه سال جاری برگزار می‌شود و با توجه به این که حدود 9 ماه تا انتخابات باقی مانده اما کاندیداهای احتمالی خود را برای این رقابت بزرگ آماده می‌کنند.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ خرداد 22:14
اژه ای، معاون اول قوه قضاییه:

تحریم ها را دور می زنیم/ مردم باید در جریان احکام صادره برای قاچاقچیان قرار بگیرند

معاون اول قوه قضاییه با تاکید بر اینکه به طور حتم تحریم ها دور می زنیم، گفت: یکی از مواردی که به رونق تولید ضربه می‌زند قاچاق است که نیاز دارد با همفکری و کمک تمامی مسئولان و مردم در برابر آن ایستادگی کرد.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ خرداد 14:03
زاکانی‌:

برخی قوانین موجب چپاول سرمایه‌های ملی شده است/ برنامه‌های پنج ساله کشور دچار مشکلات اساسی است

نماینده مردم تهران در مجلس نهم با بیان اینکه برخی قانون‌گذاری‌ها موجب شده تا تعداد معدودی فرصت‌طلب با راه‌های میان‌بُر و دور زدن قانون‌ها سرمایه‌های ملی را چپاول کنند، گفت: متأسفانه قانون‌گذاری ما دچار از هم‌گسیختگی فراوانی است.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ خرداد 12:55
عضو حقیقی شورای عالی انقلاب فرهنگی:

رهبری دستور داده‌اند که جلسات شورا بدون حضور روحانی هم برگزار شود

مهدی گلشنی، عضو حقیقی شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: مقام معظم رهبری بر تشکیل جلسات شورا با یکی از نواب رییس (یکی از رؤسای دو قوه دیگر) تأکید کرده‌اند؛ اما متأسفانه این اجرا نشده است.
۱۳۹۸ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت 12:27
عضو هیأت رئیسه مجلس :

مجلس پالرمو را با عجله بررسی کرد/۳۰ طرح دوفوریتی معیشتی در صف انتظار

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: مجلس، پالرمو را با عجله بررسی کرد و شورای نگهبان به آن ایرادهای ترجمه و املایی گرفت که این برای مجلس خوب نبود.
۱۳۹۸ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت 12:05
روانچی در نامه به گوترش:

دنبال جنگ نیستیم ولی اگر تحمیل شود قاطعانه دفاع می‌کنیم

سفیر و نماینده دایم ایران در سازمان ملل در نامه ای به دبیرکل سازمان ملل و رئیس شورای امنیت تصریح کرد:دنبال جنگ نیستیم، ولی اگر تحمیل شود قاطعانه دفاع می‌کنیم.
۱۳۹۸ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت 08:38

روحانی: کارآمدی دولت فرقی با گذشته نکرده و ما همان دولت هستیم

رئیس‌جمهور گفت: برخی‌ در زمینه مشکلات اقتصادی، کارآمدی دولت را مطرح می‌کنند، اما چطور همین دولت در دوره یازدهم توانست تورم را مهار و رشد اقتصادی را ارتقا دهد؟
۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت 23:04
سعید جلیلی:

هر تحریم آمریکا یک رفتار جنگی است و باید هزینه آن را بپردازد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه ملت ایران به‌دنبال تعامل سازنده با جهان است نه بازنده، گفت: هر تحریم آمریکا یک رفتار جنگی است و باید هزینه آن را بپردازد.
۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت 23:01