روحانی در دیدار نخست وزیر اقلیم کردستان عراق:

ایران پیوسته از عراق متحد و یکپارچه، حمایت و پشتیبانی می‌کند/ قدرت ها و نیروهای خارج از منطقه، دلسوز مردم منطقه نبوده و نخواهند بود

رئیس جمهور با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران پیوسته از عراق متحد و یکپارچه ، حمایت و پشتیبانی می کند، گفت: دفاع از حاکمیت واحد و تثبیت مرزهای منطقه وظیفه همه کشورها و اقوام ساکن در منطقه است و بی تردید قدرت‌ها و نیروهای خارج از منطقه، دلسوز مردم این منطقه نبوده و نخواهند بود.
۱۳۹۶ يکشنبه ۱ بهمن 15:58
شمخانی در دیدار بارزانی:

استفاده ضدانقلاب از سرزمین کردی برای ما قابل تحمل نیست

شمخانی گفت: این که ضدانقلاب با استفاده از سرزمین‌های کردی، سربازان و شهروندان ما را ترور کنند و به مناطق تحت تسلط اقلیم بازگردند و سپس در کمال وقاحت مسئولیت آن را بر عهده بگیرند قابل تحمل نیست.
۱۳۹۶ يکشنبه ۱ بهمن 13:59
بعد از خبر 21 شبکه اول سیما؛

رئیس جمهور دوشنبه شب با مردم سخن‌ می‌گوید

رئیس جمهور دوشنبه شب پس از خبر 21 شبکه اول سیما به طور مستقیم با مردم صحبت خواهد کرد.
۱۳۹۶ يکشنبه ۱ بهمن 13:31
خسو معتضد:

دو سال قبل برخی ها از ایراداتی که hc برجام گرفتم ناراحت شدند/ چرا کاری کردیم که همه اختیارات دست آمریکا باشد

پژوهشگر مسائل تاریخی با بیان اینکه ظریف به عنوان وزیر خارجه باید در خدمت مملکت باشد و در مجلس باید گزارش کامل و شفافی در ارتباط با برجام بیان کند، گفت: دوسال پیش از این قرارداد ایراد گرفتم ولی همه ناراحت شدند اما الان می بینند که همه چیز دست ترامپ است.
۱۳۹۶ يکشنبه ۱ بهمن 20:52
دادستان تهران:

پلیس در مقابل آشوب‌های اخیر با درایت و آمادگی کامل ورود کرد/ دستگیری 5 متهم ارزی

دادستان تهران از دستگیری 5 متهم ارزی خبر داد و گفت: تعدد وظایف پلیس اقتضا دارد تا همکاری لازم با این نهاد به عمل آید.
۱۳۹۶ يکشنبه ۱ بهمن 10:22
در اقدامی عجیب صورت گرفت؛

استعفای یک معاون استاندار به دلیل اثبات تقلب علمی/ چهره اصلاح طلبی که فرد دیگری را جای خود به جلسه امتحان فرستاد!

مهرداد ابراهیمی معاون سیاسی استانداری خراسان شمالی نیز به واسطه اثبات تقلب علمی از سمت خود استعفا داده و جایگاه خود را به فرد دیگری واگذار کرده است.
۱۳۹۶ يکشنبه ۱ بهمن 09:21
سردارغیب‌پرور در آیین اختتامیه دهمین جشنواره سرباز برتر:

جوانان نقش ویژه‌ای در افتخار آفرینی برای ایران اسلامی دارند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ما به برکت انقلاب اسلامی پیشرفت‌های خوبی در حوزه‌های مختلف داشتیم و وقتی این حرکت رو به جلو را در بازه‌های زمانی گوناگون بررسی می‌کنیم شاهد نقش ویژه جوانان در این پیشرفت‌ها و افتخار آفرینی‌ها هستیم.
۱۳۹۶ يکشنبه ۱ بهمن 08:43
سعدالله زارعی تشریح کرد

اهداف و تردیدهای ترکیه در عملیات عفرین

ترکیه از تلاش خود برای سازماندهی مجدد گروه‌های تروریستی سوریه در قالب یک ارتش 22 هزار نفری سخن می‌گوید و شواهد می‌گویند در حال آماده شدن برای حمله به «کانتون -در دره محلی- عفرین» واقع در غرب فرات است.
۱۳۹۶ يکشنبه ۱ بهمن 08:27
اخبار ویژه روزنامه‌ها

اگر امضای کری تضمین است این سرگردانی برای چیست؟!/ واکنش یک نماینده به قطع دست/ خوش‌رقصی اروپا برای ترامپ با زمزمه تحریم‌های جدید

معاون وزیر خارجه و عضو تیم مذاکره کننده توافق هسته‌ای می‌گوید برجام تمام موانعی را که باید از سر راه اقتصاد برمی‌داشت، برداشته است.
۱۳۹۶ يکشنبه ۱ بهمن 08:12
وزیر اطلاعات:

دشمنان با بزرگ‌نمایی آشوب‌ها درصدد تسری دادن اغتشاشات به کل کشور بودند/ مردم به خاطر امید به نظام از همراهی با اغتشاشگران پرهیز کردند

وزیر اطلاعات با بیان اینکه مردم به خاطر امیدهایی که به نظام دارند از همراهی با اغتشاشگران پرهیز کردند، گفت: دشمنان و بدخواهان نظام با بزرگ‌نمایی این آشوب‌ها درصدد تسری دادن اغتشاشات به همه کشور بودند.
۱۳۹۶ شنبه ۳۰ دي 20:39
Page Generated in 0/2387 sec