متخصص بهداشت موادغذایی:

برنج و روغن بیشترین محصول تراریخته در کشور است/ هیچ سازمانی مسئولیت محصولات تراریخته را به عهده نمی‌گیرد

متختصص بهداشت موادغذایی گفت: هم اکنون بیشترین محصولات تراریخته موجود در کشور دو کالای استراتژیک یعنی برنج و روغن است که تقریبا تمامی مردم ایران از این دو محصول بیشترین استفاده را می‌کنند.
۱۳۹۶ سه شنبه ۱ اسفند 01:54
سخنگوی ناجا با تأیید شهادت سه مأمور پلیس اعلام کرد

دستگیری عوامل شهادت سه مأمور پلیس تهران در کسری از زمان/ اوضاع پاسداران تحت کنترل پلیس است

سخنگوی ناجا با اعلام این مطلب که عوامل به شهادت رساندن سه مأمور یگان امداد پلیس تهران در کسری از زمان دستگیر شده‌اند، به برهم‌زنندگان امنیت قاطعانه هشدار داد که در برابر اقدامات ضد امنیتی و غیرقانونی هر کسی با هر هویتی برخورد قاطع صورت می‌‌گیرد.
۱۳۹۶ دوشنبه ۳۰ بهمن 21:48
در پی تجمع دراویش گنابادی در منطقه پاسداران تهران؛

3 شهید و چند مجروح ماموران انتظامی در پی حمله وحشیانه دراویش/ سخنگوی ناجا: قاتلین دستگیر شدند/ اوضاع پاسداران تحت کنترل پلیس است +عکس

هجوم دیوانه‌وار اتوبوس دراویش گنابادی به سمت کلانتری خیابان پاسداران منجر به شهادت 3 مامور نیروی انتظامی و تعدادی از پرسنل کلانتری پاسداران شد.
۱۳۹۶ دوشنبه ۳۰ بهمن 20:55
سرپرست تیم اورژانس اعزامی به منطقه حادثه هواپیما در گفتگو با دانا:

نقطه احتمالی سقوط هواپیما که توسط روسیه شناسایی شد هنوز به نیروهای جستجو اعلام نشده است/ منتظر اعلام مدیریت بحران برای نقطه جدید جستجو هستیم

سرپرست تیم اورژانس اعزامی به منطقه حادثه هواپیما گفت: صبح امروز ارتش با رایزنی هایی که با مقامات روسیه داشته، نقطه ای فرضی از محل سقوط هواپیما را اعلام کرد که هنوز این نقطه از سوی مدیریت بحران به نیروهای جستجو اعلام نشده و به محض اعلام این نقطه از سوی مدیریت بحران نیروها به این منطقه اعزام می شوند.
۱۳۹۶ دوشنبه ۳۰ بهمن 18:10
سخنگوی وزارت بهداشت عنوان کرد؛

فشار مضاعف به بخش دولتی با اهرم افزایش مالیات

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به تعرفه‌های پایین و میزان کسورات بالا در بخش دولتی نسبت به بخش خصوصی، افزایش مالیات برای درامد پزشکان شاغل در مراکز دولتی را فشار مضاعف بر بخش دولتی دانست.
۱۳۹۶ دوشنبه ۳۰ بهمن 20:21
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خبر داد:

کاهش 8 درصدی ازدواج و رشد 7 درصدی طلاق درقزوین/ ایجاد سامانه "تصمیم" با رویکرد کاهش طلاق

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قزوین گفت: در ۹ ماه ابتدای سال گذشته آمار ازدواج استان ۷۷۸۲ مورد بوده که این آمار با ۸ درصد کاهش در سال جاری به تعداد ۷۱۱۸ واقعه ازدواج رسیده است.
۱۳۹۶ دوشنبه ۳۰ بهمن 12:07

تراژدی مرگ و خون در ناوگان ریلی‌، جاده‌ای، هوایی و دریایی ادامه دارد/ از واکنش کاربران فضای مجازی تا فوت روزانه 43 نفر در حوادث ترافیکی کشور

در حالی تراژدی مرگ و خون در ناوگان ریلی‌، جاده‌ای، هوایی و دریایی همچنان ادامه دارد و روزانه شاهد از دست دادن شماری از هموطنان مان در این سوانح هستیم که به گفته آخوندی وزیر راه در هر سه ناوگان ریلی‌، جاده‌ای و هوایی وضعیت بسیار بد است.
۱۳۹۶ دوشنبه ۳۰ بهمن 13:47
مقام مسئول سازمان هواپیمایی خبر داد

پرواز پهپادها برای یافتن لاشه هواپیمای سانحه‌دیده/ رصد ۳ نقطه در منطقه به عنوان نقاط احتمالی وقوع حادثه

مدیرکل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی گفت: از ساعت ۶ امروز با حرکت پهپادها، پرواز هلی‌کوپترها و همچنین جست‌وجوی ۲۰۰ نفر از کوهنوردان در سه نقطه مشخص شده در منطقه، عملیات جست‌وجوی لاشه هواپیمای سانحه دیده آغاز شد.
۱۳۹۶ دوشنبه ۳۰ بهمن 08:47
دادستان تهران خبر داد

دستگیری 27 متهم ارزی/ لزوم تشدید نظارت بر زندان‌ها

جعفری دولت‌آبادی از بازداشت 27 نفر در این رابطه طی روزهای اخیر خبر داد و اثربخش بودن چنین اقداماتی از سوی دادسرا را منوط به تعطیلی صرافی‌های غیرمجاز دانست.
۱۳۹۶ يکشنبه ۲۹ بهمن 18:11

گاف هواپیمایی آسمان در انتشار اسامی مسافران هواپیمای تهران- یاسوج/ یکی از مسافران این پرواز هنوز زنده است!

سازمان هواپیمایی کشور در حالی تعداد مسافران هواپیمای تهران یاسوج را 60 نفر اعلام کرده است که یکی از مسافران با انتشار تصویر بلیط خود اعلام کرده است که از پرواز جامانده است.
۱۳۹۶ يکشنبه ۲۹ بهمن 17:35
Page Generated in 0/1989 sec