رقابت 64 نخبه قرآنی خواهر در مسابقات سراسری قرآن بسیج

دبیر خواهران بیست و پنجمین دوره «مسابقات سراسری قرآن کریم بسیج» گفت: در این دوره از مسابقات، بیش از 60نخبه قرآنی خواهر از سراسر کشور در دو رشته حفظ و قرائت قرآن کریم، در روزهای ۹ تا ۱۲ اسفندماه در تهران با هم به رقابت خواهند پرداخت.
۱۳۹۶ يکشنبه ۶ اسفند 15:40

فقر، چگونه دین گریزی را رقم می زند

توجه به رونق اقتصادی در سطح جامعه و رفاه و امنیت، بخشی از مسئله معنویت افزایی و بصیرت دینی را متوجه آن جامعه می کند، اما آیا همه رفتارها و اعمال منکر یک اجتماع را می توان به فقر اقتصادی یا فرهنگی ارتباط داد، در گزارش زیر به چگونگی دین گریزی در یک جامه اشاره شده است.
۱۳۹۶ يکشنبه ۶ اسفند 08:46
استاندار قزوین:

۲۰میلیارد تومان در طرح توسعه حرم "طفلان مسلم" هزینه می‌شود

استاندار قزوین گفت: در طول چهار سال آینده ۲۰۰ میلیارد ریال در طرح توسعه و بازسازی حرم دوطفلان مسلم( ع)با همکاری و حمایت قزوینی ها،هزینه خواهد شد.
۱۳۹۶ شنبه ۵ اسفند 14:35
آیت الله عالمی در حرم مطهر رضوی:

طبق روایت درک عظمت فاطمه زهرا(س) به منزله درک «لیله‌القدر» است

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: در روایات آمده است که امام صادق(ع) می‌فرمایند، «لیله‌القدر» تفسیر واقعی‌اش حضرت فاطمه(س) است.
۱۳۹۶ جمعه ۴ اسفند 19:17
با حضور رهبر انقلاب و در حسینیه امام خمینی(ره)؛

آخرین شب مراسم عزاداری حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیها برگزار شد

آخرین شب مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیها، با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.
۱۳۹۶ پنج شنبه ۳ اسفند 20:54
گزارش؛

تأکید امام(ره) بر مداخله روحانیون در مسائل سیاسی و اجتماعی کشور/ «خونِ دل» خوردن امام(ره) از برخی جریان‌های انحرافی حوزوی

منشور روحانیت که توسط امام(ره) مطرح شد آمیزه‌ای است از «درایت‌ها و باورها» و «بایدها و نبایدها» که همچون مشعل فروزان راهنمای فرزندان روحانی امام در حوزه‌های دینی خواهد بود. در این مکتوب برخی از ابعاد مطرح شده در این منشور توسط امام راحل(ره) را می‌خوانید.
۱۳۹۶ جمعه ۴ اسفند 12:05
کاری جالب از معلم قاینی در فراگیری قرآن:

آموزش قرآن از مدرسه تا خانه دانش آموز

معلم قاینی در راستای طرح فراگیری انس با قرآن در خانه ،اقدام به برگزاری دوره های آموزشی قرآن در منازل دانش آموزان کرده است.
۱۳۹۶ پنج شنبه ۳ اسفند 19:33
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

برای ظهور امام زمان(عج) باید اراده مردم هم محقق شود/ حوزه های علمیه موانع ظهور را رفع کنند

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز علاوه بر اراده خداوند، اراده و حضور مردم باید محقق شود تا امام زمان(عج) ظهور کند و تا مردم آماده نشود، امام مهدی(عج) ظهور نخواهند کرد.
۱۳۹۶ پنج شنبه ۳ اسفند 13:52
با حضور رهبر معظم انقلاب؛

مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیها برگزار شد

مراسم سوگواری و عزاداری شهادت حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، رؤسای قوای مجریه و مقننه، جمعی از مسئولان و هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم برگزار شد.
۱۳۹۶ چهارشنبه ۲ اسفند 20:17
یک فعال اجتماعی و استاد دانشگاه مطرح کرد؛

زهرای مرضیه مدافع اصلی عفاف و حجاب بود/نسل امروز فضایل دینی-اخلاقی حضرت فاطمه(س) را بشناسند

یک فعال اجتماعی و استاد دانشگاه گفت: خصیصه های دینی و اخلاقی حضرت فاطمه زهرا(س)الگویی بارز برای زندگی نسل امروز ماست؛ جوانان می توانند این فضایل را شناخته و آنها را در زندگی روز مره خود عملیاتی کنند.
۱۳۹۶ چهارشنبه ۲ اسفند 09:05
Page Generated in 0/8382 sec