گروه : استانها
مطالبه‌ی اصلی مردم ‌آذربایجان اشتغال، بهبود معیشت و احیای دریاچه‌ی ارومیه/ به آقای روحانی بگویید آذربایجان را فراموش نکنند!
تلاش کم رنگ دولت برای تامین حق آبه هامون/وزیر نیرو: برای افغان ها یادداشت اعتراضی فرستادیم!
اراضی طلایی دلگان در معرض نابودی قرار گرفت/ روز های بی برنامه دولتی ها همچنان ادامه دارد
جزئیات جلسه شورای اداری شهرستان جلفا؛

امام جمعه منطقه آزاد ارس خواهان صدور پاسپورت‌های مرزی برای اهالی جلفا شد/ اذعان فرستاده ویژه ریاست‌جمهوری به عدم تحقق وعده‌ی احداث ورزشگاه

در جلسه‌ای که با حضور مرتضی بانک در شهرستان جلفا برگزار شد امام جمعه منطقه ‌آزاد ارس از افزایش عوارض خروج و مشکلات پیش‌آمده برای اهالی جلفا انتقاد کرد.
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست گلپایگان:

بارش ماهی از آسمان گلپایگان شایعه و شیطنت رسانه ای بود/ ماهی ها از یک تانکر حمل نوزاد ماهی به بیرون ریخته شده است

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گلپایگان در خصوص فیلم منتشر شده با عنوان بارش ماهی از آسمان گلپایگان، گفت: موقع پیچیدن تانکر حمل نوزاد ماهی، تعدادی از ماهی ها به همراه آب درون تانکر تخلیه و به علت آبگرفتگی بلوار به دلیل بارندگی شدید در منطقه در سطح جاده پخش شده است.
گزارش خبری:

تنها کارخانه طلاسازی خراسان جنوبی پس از 10 سال تعطیلی همچنان خاک می خورد/ بی توجهی به سرمایه گذاران بومی در کنار پهن کردن فرش قرمز برای خارجی ها

بی توجهی به سرمایه گذاران بومی در کنار پهن کردن فرش قرمز برای خارجی ها در صورتی است که تنها کارخانه طلاسازی خراسان جنوبی بعد از 10 سال تعطیلی همچنان خاک می‌خورد.

اقدام بانوی پزشک سنندجی که در دل درد، غذای روح بیماران است !

بانوی پزشک سنندجی همراه با همسرش در یک اقدام زیبا با برپا کردن کتابخانه ای زیبا در دل مطبش ، غذای روح بیمارانش را مهیا کرده است.

گرانی سرسام آورمحصولات پروتئینی در قزوین/ جالی خالی گوشت قرمز و مرغ در سبد خانوارهای کم‌درآمد

به گفته کارشناسان گوشت قرمز دیگر در سبد مصرف خانوارهای کم ‌درآمد جایی ندارد و چه بسا درآینده نه چندان دور مرغ نیز به همین وضعیت دچار می‌شود.

آژیر خطر بیکاری در کشور به صدا درآمد/ سیستان وبلوچستان دوازدهمین استان بیکار کشور است

درحالی سیستان وبلوچستان لقب جوان ترین استان کشور را لقب می کشد که بر اساس تازه‌ترین گزارش مرکز آمار ایران صاحب کمترین نرخ مشارکت اقتصادی کشور و دوازدهمین استان بیکار شد.
ایست قلب تپنده جنوب شرق کشور؛

کارخانه پتروشیمی فجر کرمان همچنان در انتظار عملیاتی شدن

سال هاست که از مطرح شدن پروژه پتروشیمی فجر کرمان می گذرد اما متاسفانه در عمل با کندی احداث این مجتمع روبرو هستیم .

رقص خوشه های گندم در بام نفت ایران+تصاویر

این روزها وقتی از کنار مزارع گندم دردیار بام نفت ایران عبورمیکنی ، رقص خوشه های سرسبز گندم در نسیم بهاری چشمانت را برای دقایقی به خود خیره می سازد.

بازگشت پرواز تهران - گچساران به دلیل شرایط نامساعد جوی بود

رئیس فرودگاه شهید امید بخش گچساران گفت: پرواز مسیر تهران -گچساران به دلیل کاهش دید و شرایط نامناسب جوی امکان فرود در فرودگاه گچساران را پیدا نکرد و به تهران بازگشت.
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی:

خراسان رضوی دارای بالاترین نرخ بیکاری در کشور است

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: بالاترین میزان نرخ بیکاری در کشور متعلق به خراسان رضوی است و در سال گذشته نرخ بیکاری از 13/2 درصد به 11/4 درصد رسید.
در ادامه مشکلات سوختی در جنوب شرق؛

فروش بنزین دو هزار تومانی در منطقه آزاد !/ سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی: افزایش تقاضا عامل اصلی صف های طولانی

رئیس روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی چابهار در خصوص حواشی های اخیر در حوزه سوخت ایرانشهر و چابهارگفت: روند توزیع سوخت عادی است.
مرگ تدریجی قنات های جنوب شرق؛

خشکسالی قنات های سیستان وبلوچستان را با کاهش آبدهی مواجه کرد/ از خشک شدن 95 رشته قنات در نیکشهر تا جلوگیری از حفر چاه در بالا دست قنوات

در حالی زنگ خطر برای قنات ها از سال 2004 به صدا درآمده است که تمام هزار و ۹۲۵ رشته قنات موجود در سیستان وبلوچستان با کاهش آب دهی مواجه شده است.
رئیس شورای شهر تبریز؛

دریافت حقوق کامل و ۱۸۲ ساعت اضافه کاری برای پانزده روز کار در فروردین حرام است/ برگزاری نشست ویژه اعضاء شورا و شهردار تبریز برای طرح مطالبات از رئیس‌جمهور

اکبرنژاد گفت: برخی مدیران شهرداری و اعضاء شورا نصف فروردین ماه را در مرخصی به سر برده‌اند و نه تنها حقوق کامل گرفته‌اند بلکه ۱۸۲ ساعت نیز اضافه‌کاری خورده‌اند.
معاون محیط زیست استان خبر داد؛

۶۰۰ متخلف شکار و صید در آذربایجان غربی دستگیر شده است

معاون اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی از دستگیری ۶۰۰ متخلف محیط زیستی در این استان خبر داد.
در ادامه ناتوانی دولت در مدیریت؛

نابودی هزاران تن محصول کشاورزی در جنوب شرق!/کشاورزان در خطر ورشکستگی

پس از نابودی محصولات هندوانه و گندم در سیستان و بلوچستان این بار نوبت نابودی هزاران تن محصول کشاورزی نیازمند به سردخانه رسید تا کشاورزان بیشتری ورشکست شوند.
Page Generated in 0/0627 sec