گروه : سیاسی
وعده های روحانی روی هم تلنبار شد/ دولت پُر از وعده؛ از ریشه کن کردن فقر و حمایت از اشتغال روستائیان تا ممانعت از بازگشت تحریم ها +فیلم
باید هدف‌ ما حل مشکلات مردم باشد/ مراقب باشیم دشمنان روی موج بیکاران و محتاجان سوار نشوند
مواضع ثابت جمهوری اسلامی در حمایت از مقاومت مردمی فلسطین را می‌ستاییم/ توطئه ترامپ را خنثی خواهیم کرد/ به نقش بزرگ حضرتعالی ایمان دارم
اخبار ویژه روزنامه‌ها

نقیض‌گویی‌های نایب رئیس مجلس درباره برجام/ شورای نگهبان بخشنامه کدام وزیر را خلاف شرع تشخیص داد؟/ گرانی 35 درصدی ارز و خواب خوش مدیران اقتصادی

نایب رئیس مجلس می‌گوید به دلیل تخصصی بودن برجام زیاد متوجه قضایا نشدم. پزشکیان در عین حال ادعا کرد قبل از برجام، هر روز هزار میلیارد تومان ضرر می‌کردیم!
آیت‌الله مدرسی یزدی خطاب به روحانی:

سخن نقد ائمه یا از روی جهل است یا ناشی از القائات دشمنان/ هرچه دیگران به دهنتان می‌گذراند تکرار نکنید

عضو شورای نگهبان خطاب به روحانی گفت: باید به مثل این افراد، نصیحت کرد که هرچه دیگران به دهنتان می‌گذارند تکرار نکنید و هرچه را که در گوشتان می‌خوانند باور نکنید.
آیت‌الله احمد خاتمی:

حساب معترضان با اغتشاگران جدا است/ دشمن تا ابد آرزوی براندازی نظام انقلابی ایران را به‌گور خواهد برد

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه وزیر خارجه آمریکا به صراحت گفت مشکل ما نظام انقلابی ایران است و ما آن را ساقط کنیم، گفت: آنها تا ابد این آرزو را به گور خواهی برد.
صلاح الزواوی:

جهان اسلام برای نابودی اسرائیل متحد شود

سفیر فلسطین در ایران گفت: باید برای نابودی این رژیم کودک‌کش در جهان اسلام اتحاد به وجود بیاید و تمام اعراب و مسلمانان باید نابودی اسرائیل در دستور کار جدی خود قرار دهند.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس:

بودجه‌ای که از سوی دولت به مجلس اعلام شده است ۳۰ درصد تورم دارد/ وزیری که ۱۳۰ شرکت دارد نمی‌تواند فقر را درک کند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: این‌که کارآمدی نظام به‌خاطر ناکارآمدی دولت زیرسئوال رفته است به‌خاطر این است که دولت رفاه‌زده و تجمل‌گرا مشغول فعالیت است.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

آمریکا برای استحاله انقلاب مرحله به مرحله حرکت می‌کند/ کارآمدی نظام منوط به کارآمدی دولت است

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: آمریکا برای استحاله انقلاب مرحله به مرحله حرکت می‌کند و تا جامعه دچار انقلاب درونی نشود نمی‌تواند در برابر طاغوت بایستد.
وزیر اطلاعات:

ذلت پذیرفتن در اسلام مرگ واقعی است/ فرهنگ شهادت‌طلبی ملت ایران، دیکتاتورها و دشمنان را خلع سلاح کرده است

وزیر اطلاعات گفت: در مقابل ملت ایران که روحیه شهادت‌طلبی در بین مردم وجود دارد آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و ترس از خدا و نهادینه شدن فرهنگ شهادت؛ دشمنان، دیکتاتورها و ظالمان را خلع سلاح کرده است.
آیت‌الله خاتمی:

ائمه معصوم خط قرمز روحانیت و ملت ایران هستند/ دشمن با موج‌سواری بر روی اعتراضات به دنبال براندازی نظام بود

عضو خبرگان رهبری با بیان اینکه دشمن با موج‌سواری بر روی اعتراضات مردم سعی در تحقق اهداف شوم خود برای براندازی نظام داشت، گفت: مجریان این اغتشاشات منافقین و سلطنت‌طلب‌ها بودند که با پشتوانه مالی پادشاه عربستان سعی در حمله به‌نظام اسلامی داشتند.
سردار سلامی در تبریز:

آمریکایی‌ها دیگر قدرت خلق پیروزی را ندارند/ هر چه آنها هزینه کردند،انقلاب اسلامی نفع آنرا برد

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: امروز همه جا میدان جهاد علیه اسلام و مسلمانان و جهان اسلام شده است امریکایی ها قدرت خلق پیروزی ندارند.
آیت‌الله خاتمی:

ولی‌عهد سعودی هزینه‌های اغتشاشات را تأمین می‌کرد/ همه دغدغه‌ برخی نمایندگان مجلس شده آزادی اغتشاش‌گران

عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: ولی‌عهد احمق عربستان همه هزینه دشمنان در اغتشاشات اخیر را تأمین می‌کرد، یکی از سران آن‌ها گفته بود 22 بهمن ما در ایران هستیم، خطری به این عمق که هدف براندازی داشت.
با ارسال نامه به دبیر شورای عالی امنیت ملی صورت پذیرفت؛

واکنش آیت الله علم الهدی به اتهام دخالت در اغتشاشات اخیر مشهد

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با ارسال نامه ای به دبیر شورای عالی امنیت ملی به اتهام دخالت در اغتشاشات مشهد واکنش نشان داد و خواستار ریشه یابی دقیق حوادث اخیر مشهد شد.
رحمانی فضلی در جلسه بررسی وضعیت خشکسالی مطرح کرد

آمادگی کامل استانداران و فرمانداران برای تشکیل ستاد مدیریت بحران آب/ حقابه تالاب های کشور باید داده شود

وزیر کشور از آمادگی کامل استانداران و فرمانداران برای تشکیل ستاد بحران آب خبر داد تا با همکاری همه دستگاه‌های مرتبط و انجام تهمیدات لازم بتوانند برنامه‌های پیش بینی شده در این زمینه را محقق کنند.
کارشناس مسائل منطقه:

آمریکا با جنگ های درون منطقه ای حاشیه امنی برای اسرائیل ایجاد کرد / نقش برجسته ایران در حمایت از جبهه مقاومت

کارشناس ارشد مسائل منطقه گفت : یکی از خطرناک ترین و کارآمدترین حاشیه های امن رژیم صهیونیستی که توسط استکبار جهانی ایجاد شده است را جنگ های درون منطقه ای دانست که با رویکردهای مذهبی ، دینی ، طایفه گری ، نژادی و قومی ایجاد شد .

استفاده ابزاری بی‌بی‌سی از تروریست‌ها برای داغ نگه‌داشتن اغتشاشات + عکس

شیوه بی‌بی‌سی در پرداختن به مرگ سارو قهرمانی، توسل این رسانه به دروغ‌گویی است. ابتدا مدعی می‌شود که سارو بعد از اغتشاشات اخیر ایران ناپدید شده و سعی می‌کند ارتباطی میان حوادث اخیر و مرگ وی ایجاد کند.
واکنش آیت‌الله نوری‌همدانی به سخنان اخیر "روحانی":

انتقاد از معصومین(ع) بی‌معنا است

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به سخنان اخیر رئیس‌جمهور درباره جواز انتقاد از معصومین گفت: از ائمه(ع) می‌توان سؤال کرد اما انتقادی از آنان وجود نداشته و انتقاد معنا ندارد.
Page Generated in 0/0799 sec