گروه : سیاسی
توقعات اقتصادی مردم را چه کسی بالا برد؛ رسانه ها یا رئیس جمهور؟/ اظهارات روحانی صدای حامیان سرسخت دولت را هم درآورد+ عکس
بررسی پرونده سیاسی یکی از امضا کنندگان نامه مذاکره با آمریکا/ کدام ایده سیاسی کرباسچی موفقیت‌آمیز بوده است؟
دولت باید روحیه خدمت را جایگزین وادادگی کند/ با حقوق یک میلیون تومانی کارگران، نمی شود زندگی کرد!
روحانی:

صدا و سیما در خط مقدم مقابله با جنگ روانی دشمن است

رئیس‌ جمهور کشورمان با بیان اینکه صدا و سیما در خط مقدم مقابله با جنگ روانی دشمن برای ضربه زدن به اعتماد و امید مردم است، گفت: ملت ایران در برابر توطئه‌ها هرگز تسلیم نمی شود.
ولایتی:

اروپا باید آمریکا را وادار کند دست از خرابکاری‌ بردارد

رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد گفت: ایران شرایطش را به کشورهای اروپایی اعلام کرده بنابراین اروپایی‌ها موظف‌اند تا به تعهدات خود عمل کرده و آمریکا را وادار کنند که دست از خرابکاری‌هایش بردارد.
از نامه رئیس جمهور تا دستور رهبری؛

ایران و ساخت پیشران‌های هسته‌ای

پیشران های هسته‌ای نقش مهمی در اقتدار و نیز اقتصاد هر کشوری ایفا میکند.آیا جمهوری اسلامی به این فناوری دست خواهد یافت؟

یمن همانند فلسطین است

کارشناس امور بین الملل با اشاره به اینکه تهاجم نظامی ارتجاع عربی به بندر الحدیده یمن، مشابهت های زیادی به یورش های ددمنشانه رژیم صهیونیستی به غزه دارد، گفت: عربستان، امارات و حامیان غربی آنها، تهاجم نظامی به بندر الحدیده را همزمان با بازی های جام جهانی فوتبال آغاز کرده اند، (یعنی دقیقاً در زمانی که افکار عمومی جهانی، درگیر این مسابقات است)، تا بتواند با خاطری آسوده دست به کشتار جمعی مردم مظلوم و بی پناه ساکن این شهر بزنند و مورد اعتراض شدید جهانی قرار نگیرند

سرلشکر فیروزآبادی ویلای لواسان را تحویل داد

رئیس سابق ستادکل نیروهای مسلح صبح امروز ویلای لواسان را تحویل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) داد.
رهبر معظم انقلاب در دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی:

«اشرافی‌گری» بلای بزرگ کشور است/ مجلس باید مستقلاً درباره مبارزه با تروریسم یا مبارزه با پولشویی قانونگذاری کند

رهبر انقلاب فرمودند: مجلس که رشید و بالغ و عاقل است، باید مستقلاً در موضوعاتی مثل مبارزه با تروریسم یا مبارزه با پولشویی قانونگذاری کند.
یادداشت/ محمدرضا محمدی

هیچ دلیل حقوقی برای اعاده پرونده وجود نداشت

چطور ممکن است بعضی رسانه‌های داخلی کشور به دفاع بدون مستندات قانونی از فردی می‌پردازند که به مشهودترین حالت ممکن مرتکب 3 فقره قتل عمد شده است و به تلخ‌ترین شیوه ممکن توسط اتوبوس، جوانان حافظ امنیت کشور را به شهادت رسانده است.
یادداشت/ پیروز مجتهدزاده

جهل دیپلماتیک

این آقایان که در مورد مذاکره با آمریکا صحبت می‌کنند، اطلاعی از دیپلماسی ندارند و خطای برداشت آنها از دیپلماسی به دلیل ژست‌های روشنفکری بی‌معنی است که در طول چهل سال گذشته آشنایی گسترده‌ای با این نوع ژست‌ها داریم.
سعیدی در واکنش به قرارداد FATF مطرح کرد؛

دولتی ها می خواهند ما از ترش کشته شدن خودکشی کنیم/سرنوشت اقتصادی کشور نباید در اختیار آمریکایی ها قرار گیرد

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اصل این قرارداد غلط است و دولتی ها اصرار دارند که مجلس این لایحه را تصویب کند لذا مجلس نباید زیر بار این هویت ننگین برود چرا که دولتی ها می خواهند ما از ترس کشته شدن، خود کشی کنیم و اختیار کشور را دست آمریکایی ها دهیم ولی ما اجازه چنین کاری را نمی دهیم.
دقایقی قبل

نمایندگان مجلس به دیدار رهبر معظم انقلاب رفتند

نمایندگان مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل پس از پایان جلسه علنی پارلمان به دیدار رهبر معظم انقلاب رفتند.
صفارهرندی:

حامیان سازش با امریکا خائن هستند/ گره زدن اقتصاد کشور به برجام، غلط بود

صفار هرندی در قزوین گفت: ۱۰۰ نفر خائنانه با نوشتن نامه ای پیشنهاد می‌دهند و نسخه ای برای کشور می‌پیچند که به جای تبعیت از قرآن، باید راه سازش با امریکا را در پیش گرفت، در صورتی که قرآن تاکید دارد اگر به دشمن تکیه کنید منتظر آتش باشید.
رئیس کمیته هسته‌ای مجلس نهم:

لایحه FATFنفوذ جدید دشمنان نظام به ایران است/مجلس و دولت باید انقلابی عمل کنند

نماینده اسبق مردم همدان و فامنین با اشاره به کنوانسیون استعماری FATF اظهار داشت:این چنین لوایح استعماری وسیله‌ای و ابزاری در دست دولتهای زورگو شده است که به کشورهای کوچکتر از خود زور بگویند و آنها را دست بگیرند.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:

با لایحه fatf کاملا مخالف هستم/ فشارهای مالی به ایران راهکار کشورهای غربی برای پیوستن به لوایح چهارگانه

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به سابقه بدعهدی های مکرر آمریکا گفت: در رابطه با طرح پذیرفتن مفاد fatf بنده با این لایحه کاملا مخالف هستم.
واکنش عضو اعتماد ملی به نامه‌نگاری اصلاح‌طلبان

امضا کنندگان نامه مذاکره با آمریکا نادانند/ دولت آمریکا به هیچ وجه قابل اعتماد نیست

عضو شورای مرکزی اعتماد ملی با اشاره به اهداف آمریکایی‌ها گفت: ایران تا وقتی که موشک‌های بالیستیک، اتحاد ملی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش را دارد استقلالش معنی دارد اما آمریکایی‌ها می‌خواهند اینها را از ما بگیرند.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌وگو با دانا خبر داد:

سوال از رئیس جمهور در چهار حوزه اقتصادی تدوین شد/ هدف از طرح سوال، رفع مشکلات مردم است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای همچنین تصریح کرد: بانک مرکزی متاسفانه در موضوع رسیدگی به مشکلات سپرده گذاران موسسات مالی تعلل می‌کند و اگر روند به همین منوال پیش برود مجلس با جدیت بیشتری نسبت به این امر و در راستای رسیدگی به مطالبات مردم اقدام خواهد کرد.