گروه : اجتماعی
نمونه برداری DNA از پانزده خانواده آتش‌نشان/ارسال هرگونه پیامک از زیر آوار کذب محض است/ اجساد دارای تروما و فساد نعشی پیشرفته بودند
حکم جلب فرزند ابتکار صادر شد
کشف ۴ پیکر از زیر آوارهای طبقه منفی یک/ تدفین آتش‌نشانان شهید در قطعه 50 شهدا/ انجام 60 درصد آواربرداری
به مناسبت هفته ملی سرطان؛

کمی محتاط‌ تر خوراکی‌ها را انتخاب کنیم

از یکم تا هفتم بهمن هفته ملی سرطان است، می توانیم با داشتن شیوه صحیح زندگی از به دام بیماری‌ها افتادن جان سالم به در
نشست خبری بررسی آخرین وضعیت حادثه ریزش پلاسکو

نمونه برداری DNA از پانزده خانواده آتش‌نشان/ارسال هرگونه پیامک از زیر آوار کذب محض است/ اجساد دارای تروما و فساد نعشی پیشرفته بودند

معاون دادستان تهران افزود: شخصا در پاساژ کویتی ها حاضر و از نزدیک روند را مشاهده کردم، در همان لحظه اجساد به پزشکی قانونی منتقل شدند و سپس اجساد را معاینه کردیم. اجساد دارای تروما و فساد نعشی پیشرفته بودند، بعد از بررسی ها این شایعه در مورد زنده بودن آن‌ها تکذیب شد و همچنین در ادامه روند عملیات خدمات قضایی در مورد مالکین و متصرفین داشتیم.
مشاور ارشد در منابع انسانی و سازمان‌های دولتی و خصوصی:

"عزت نفس" سپر محکمی برای زنان در برابر آسیب‌های اجتماعی/ عدالت با لحاظ ظرفیت‌های زن و مرد معنا می‌گیرد

مشاور ارشد در منابع انسانی و سازمان‌های دولتی و خصوصی انتخاب شغل زنانه را از مهمترین ابعاد زندگی زنان دانست و گفت: کار برای زنان باید طوری باشد که به بخش خانوادگی آنان آسیب وارد نکند و ظرافت‌های وجودی آنان در نظر گرفته شود چرا که زنان به عنوان مرکز خانواده نقش بسزایی در انسجام آن دارند.
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران:

ایجاد رشته سلامت در حوادث و بلایا در منطقه منحصر به فرد است

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: با توجه به تجاربی که بسیج در موضوعات مختلف دارد اگر مسائل اجرایی کشور را به چالش بکشد اتفاقات خوبی رخ خواهد داد.
مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران؛

گرفتن DNA از پیکرشهدای فاجعه پلاسکو/احراز هویت در حال انجام است

مسعودقادی پاشا گفت: از پنج شنبه شش پیکر شهید در اختیار پزشکی قانونی استان تهران قرار گرفت و از کلیه پیکر ها نمونه DNA گرفته شود و کار احراز هویت پیکرها در حال انجام است.

میزان کمبود پزشک متخصص در کشور

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: بنا بر اعلام سازمان نظام پزشکی ۱۵ هزار نفر از فارغ‌التحصیلان پزشکی فقط یک بار برای دریافت مهر نظام پزشکی به این سازمان مراجعه کرده که برخی از آنها به خارج از کشور رفته و تعدادی کار پزشکی را رها کرده‌اند.
معاون پژوهشی سازمان بسیج علمی کشور مطرح کرد؛

استفاده از ظرفیت عظیم بسیج در عرصه جهاد علمی/ بسیج برای تجاری‌سازی اختراعات طرح‌های حمایتی دارد

معاون پژوهشی سازمان بسیج علمی کشور گفت: استفاده از ظرفیت عظیم بسیج در عرصه جهاد علمی می تواند به رشد علمی و تجاری سازی اختراعات کمک کنند.
به همت جوان نخبه خراسانی انجام شد؛

اختراع کلاه ایمنی هوشمند و سیستم ضدتک چرخ موتورسیکلت

جوان نخبه بسیجی از بیرجند گفت: شکست عامل اساسی در پیشرفت و موفقیت است و کسی که در کارش با شکست و سختی مواجه نشود هیچ گاه موفق نمی شود.
به همت خیران حوزه سلامت؛

پیوند قلب دختر ۹ ساله لرستانی توسط کانون بسیج جامعه پزشکی دلفان ممکن شد

هزینه عمل پیوند قلب سیده مهتاب ابراهیمی؛ دختر بچه ۹ ساله لرستانی توسط کانون بسیج جامعه پزشکی دلفان و به همت خیران حوزه سلامت تأمین شد.
در مجمع جهانی اقتصاد مطرح شد؛

ابراز نگرانی "بیل گیتس" از تهدیدهای بیوتروریستی در آینده

"بیل گیتس" میلیاردر آمریکایی در سخنرانی خود در مجمع جهانی اقتصاد، درباره افزایش تهدیدهای بیوتروریستی در آینده هشدار داد و گفت: ویروس‌ها به مرزهای کشورها و محدودیت‌ها احترام نمی‌گذارند، بنابراین تک تک کشورهای آسیب پذیر را مورد تهدید قرار می‌دهند.
قاچاق لوازم آرایشی در جنوب شرق؛

سیستان و بلوچستان دروازه لوازم آرایشی تقلبی/ شبکه توزیع‌کننده لوازم آرایشی قاچاق منهدم شد/ دستگیری2قاچاقچی حرفه ای در زاهدان

در حالی ۸۰ درصد لوازم آرایشی در سیستان و بلوچستان تقلبی و قاچاق هستند که صبح امروز رئیس پلیس امنیت عمومی استان از انهدام شبکه توزیع‌کننده لوازم آرایشی قاچاق در زاهدان خبر داد.
یادبود آتش نشانان فداکار در ویژه برنامه نیشگون نیوز/

بدرقه آتش نشانان فداکار تا بهشت/ تفاوت آتش نشانان فداکار با نجومی بگیران چه بود؟+فیلم

شصت و هفتمین قسمت از بسته خبری «نیشگون نیوز» با رویکرد یادبود آتش نشانان فداکار منتشر شد.
در برنامه تیترامشب بررسی شد؛

بافت های فرسوده شهری در انتظار همدلی دستگاه ها/ بی توجهی به ایمن سازی عواقب سنگین دیگری را به بار می آورد

دبیر ستاد بازآفرینی شهر تهران گفت: انتظار ما از ۳۲ دستگاه مسئول در زمینه خدمات رسانی این است که تا قبل وقوع حادثه خدمات نوسازی و بهسازی را به محله های فرسوده ارائه دهند.
بامداد امروز؛

تریلر با بار خودروهای لوکس طعمه حریق شد/ تصاویر

یکدستگاه خودرو تریلر با بار خودروهای لوکس پساز برخورد با یکدستگاه تریلر در کیلومتر ۲۵ جاده سیرجان – شهربابک دچار حریق شد.

زلزله 5 ریشتر ساختمان های مشابه پلاسکو را با خاک یکسان می کند

وقوع حادثه پلاسکو و ریزش حیرت آور ساختمان 15 طبقه در مرکز شهر بار دیگر زنگ های خطر بزرگ را در پایتخت به صدا درآورد تا نسبت به وقوع حوادث خطرناک تر و گسترده تر مانند زلزله، گوش ها به زنگ باشد و اقدامات جدی تری صورت گیرد.
Page Generated in 0/0233 sec