گروه : فضای مجازی
خون بازی؛ هدیه تلگرام صهیونیستی به دختران دبیرستانی
شبکه ملی اطلاعات؛ راهی برای باج ندادن به آژانس امنیت ملی آمریکا!
تلگرام صهیونیستی عامل اخلال در امنیت و استقلال کشور

دلگیرترین غروب جمعه ۴ خانواده تهرانی چگونه رقم خورد؟/ توضیحات تنها بازمانده حادثه

گاهی اوقات غروب جمعه، دلگیرتر از آن چیزی می‌شود که تصورش را می‌کنی، گاهی اوقات غروب جمعه لحظه وداع با عزیزت می‌شود و گاهی اوقات غروب جمعه آخرین غروب زندگی‌ات...
یادداشت

خون بازی؛ هدیه تلگرام صهیونیستی به دختران دبیرستانی

یکی از نقشه های شوم دشمن اینست که همواره به دختران جوان و نوجوان ما تلقین کنند که شما همیشه محدود بوده‌اید -انقلاب اسلامی محدودیت آور است و خانواده ها شما را محدود کرده‌اند- به طوری که برای از بین بردن این حس محدودیت سعی می کنند وارد فضاهایی شوند که محدودیتی در آن نیست و آنان قادرند هرکاری را انجام دهند و چون حس می کنند وارد دنیای جدیدی شده اند، به راحتی از تمام آنچه که می بینند و می شنوند استقبال می کنند. مصداق بارز این فضاها نرم افزارهای ضد اجتماعی چون تلگرام و اینستاگرام هستند.
یادداشت

شبکه ملی اطلاعات؛ راهی برای باج ندادن به آژانس امنیت ملی آمریکا!

اینترنت امروزی که ترافیک آن با صرف هزینه ای گزاف خریداری می گردد، از طریق واسطه هایی توسط شرکت ارتباطات زیر ساخت خریداری می شود. اما این شرکت های واسطه چه چیز را می فروشند؟! آنها در واقع امتیاز استفاده از بستر اینترنت که آژانس امنیت ملی آمریکا (NSA) آن را ارائه می دهد را می فروشند. به عبارت دیگر ما سالانه هزینه گزافی را تقدیم آژانس امنیت ملی آمریکا می کنیم. از آنجا که تمام اطلاعات فضای مجازی از فیلتر این آژانس می گذرند، در واقع علاوه بر هزینه گزافی که به ما تحمیل می شود، ما به دست خود اطلاعات کشور و کاربران داخلی را در اختیار دشمنان صهیونیستی قرار می دهیم. شبکه ملی اطلاعات نفی طاغوت می کند و جایگزین عالی برای آن می باشد.
یادداشت

تلگرام صهیونیستی عامل اخلال در امنیت و استقلال کشور

تلگرام صهیونیستی برای کدبندی اطلاعات کاربران از مخابرات رمز _که کاربرد نظامی دارد_ استفاده می کند؛ در حقیقت این یک جنگ افزار اینترنتی جاسوسی پیشرفته است که موجب اخلال در امنیت ملی کشورمان شده است!!! (...) چرا در دولتی که نام حقوقدانی را یدک می کشد، با نقض آشکار قوانین رو به رو هستیم؟؟!! حال آنکه جاسوسی این شبکه ها بر همه واضح است و همه مسئولان می دانند با چه جاسوسی روبه رو هستیم.

جزئیات حمله سایبری گسترده به سراسر جهان

زمان مورد نیاز شما برای تشخیص یک حمله سابیری حدود 7 ماه کامل خواهد بود ! که این جمله تأکید بر محدویت دفع بموقع این حملات است. شرکت مک آفی (McAfee ) نیز اعلام کرد که بیش از 40 میلیون نرم افزار مخرب جدید در سه ماهه دوم سال 2016 وجود داشته است که تعداد نرم افزاری مشابه در ترکیب های متنوع در سه ماهه سوم همان سال به بیش از 600 میلیون رسیده است که در مجموع شرکت ها و موسسات دولتی 100 ملیارد دلار برای پیشگیری و ایمنی سیستم های خود طی یکسال هزینه کرده اند .
کارشناس شبکه‌های اجتماعی پلیس فتا استان مرکزی مطرح کرد؛

ضرورت آگاه‌سازی مردم از شگردها، ترفندها و آسیب‌های شبکه‌های اجتماعی

کارشناس شبکه‌های اجتماعی پلیس فتا استان مرکزی گفت: با گسترش رسانه‌های مجازی ضرورت آگاه سازی مردم از شگردها، ترفندها و آسیب‌های شبکه‌های اجتماعی دو چندان شده است.
یادداشت

مطالبه گری؛ باید ها و نباید ها

با جا انداختن تفکر مطالبه گری و عدالت طلبی گام مهمی در پیشرفت نظام برداشته ایم؛ و با جریان گفتمان عدالت خواهی عرصه بر مسئولینی که گرایش به غرب دارند و یا از دایره نفوذ دشمن مصون نمانده اند تنگ می شود تا آنجا که از سمت های مهم نظام کناره گیری کنند؛ یا مجبور به حفظ ظاهر و رسیدگی به مطالبات حقه ی مردم شوند.
یادداشت

هشدار! فتنه مجازی

نمی توان نقش شبکه های اجتماعی صهیونیستی مثل تلگرام و اینستاگرام را در انتخابات ریاست جمهوری سال 96 نادیده گرفت. البته علت فیلتر نشدن آن هم، تأثیرگذاری بر نتایج انتخابات بود؛ همانگونه که رئیس دولت یازدهم به خوبی از آن بهره جُست! به جرئت می توان گفت جریان نفوذی که مانعی برای راه اندازی شبکه ی ملی اطلاعات و فیلتر جنگ افزارهای اینترنتی صهیونیستی است، با این فتنه مجازی، به نتیجه مطلوب خود در انتخابات دست یافت...
یادداشت

فروشگاه های اینترنتی لباس یا غیرت و حیا؟

مسئولین وزارت صنعت! چگونه است که قوانین مربوط به تولید پوشاک منطبق بر موازین و پوشش اسلامی نادیده گرفته شده است و فروشگاه هایی که این قوانین را نادیده گرفته اند هنوز پشتیبانی شما را دارند؟! برای شما مهم نیست که این فروشگاه های اینترنتی، لباس می فروشند یا غیرت و حیا؟!
یادداشت

شبکه های ضد اجتماعی صهیونیستی؛ راهی آسان برای دشمن پنهان

ما در پی دشمن هراسی نیستیم! ما می خواهیم در جهت دشمن شناسی، خلاقیت جامعه را تقویت کنیم... اما این حجم غفلت از دشمن، از کسانی که کرسی های مسئولیت را برعهده دارند، قابل اغماض نیست! نمایندگان مجلس، قوه قضائیه، و دولت باید پاسخگو باشند! نیاز یک جامعه دینی، یک شبکه اجتماعی طراحی شده بر مبنای فطرت الهی است! نه وارد شدن در زمینی که دشمن طراحی کرده! که بردن و باختن در آنجا معنایی ندارد! زیرا که چه ببریم و چه ببازیم، به نفع دشمن کار کرده ایم!
با شرکت در دوره آموزش مجازی؛

نرم افزار تلفن همراه در کمتر از 2 ماه تولید کنید

دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه (اندروید) شهید آوینی به صورت مجازی و رایگان در سراسر کشور با ثبت نام تا 20 اردیبهشت ماه 1396 برگزار می شود.
بسته ویدئویی "7ویدئو جالب هفته"

خیانت در مقابل چشم همسر!/ واکنش تند مشایی به سوال خبرنگار!/ تلگرامتو ول میکنی بری ور دل مادرت؟!

با گسترش فضای مجازی روزنه میلیون ها ویدئو در شبکه های اجتماعی و سایت های خبری منتشر میشود، در این میان ویدئو های پر مضمون و زیبا ممکن است در میان انبوه مطالب شبکه های اجتماعی دیده نشود، بر همین اساس در نظر داریم، گلچینی از بهترین ویدئو های هفته را در قالب بسته ای با نام"7ویدئو جالب هفته" منتشر نمائیم.
در آستانه انتخابات؛

فیس بوک بار دیگر رفع فیلتر شد!+سند

پس ار رفع فیلتر فیس‌بوک در برخی از شهرستان ها و استان ها، این‌بار شبکه اجتماعی فیس بوک در قم رفع فیلتر شد؛ این در حالی است که در سال های اخیر، در مورد رفع فیلتر شدن فیسبوک در ایران حرف و حدیث های زیادی در رسانه های مختلف پخش شد.
بررسی عملکرد کانال‌های تلگرامی حامیان دولت و اصلاح طلبان

از توهین تا انتشار مطالب زرد و مستهجن/ چرا اپوزیسیون از مسدود شدن این کانال‌ها اظهار نگرانی می‌کند؟+ تصاویر

بعد از مسدود شدن برخی کانال هایی که به انتشار مطالب زرد و موهن دست زده‌اند ضد انقلاب و اپوزیسیون به دفاع تمام قد از آنها برآمده و حتی مسدود شدن آنها را به پای منتقدان دولت نوشته‌اند.
10 خبر پربازدید امروز 21 اسفند ماه

کشته و زخمی شدن ۱۶۰ زائر عراقی در دو انفجار دمشق/ اژه ای: برخی مدیران سفارشی عزل و نصب می‌شوند/ بسته پیشنهادی مزد۹۶روی میزشورای عالی کار

10 مطلب پربازدید در رسانه های مختلف را در پست زیر مشاهده کنید. برای دیدن جزئیات خبر بر روی تیتر مطلب کلیک نمائید.
Page Generated in 0/2864 sec