گروه : فضای مجازی
تخاطب واقعی یا وهمی؟
تلگرام کارکردهای ضد امنیتی و مداخله جویانه دارد/این پیام رسان در قبال حریم خصوصی کاربران هیچ مسئولیتی ندارد/ انفعال دولت؛ دلیل اصلی رشد تلگرام در ایران
تسخیر خانواده در دنیای واقعی نما
گلایه متولیان شرکتهای اینترنتی خصوصی سرایان:

راه اندازی سیستم it مخابرات ودردسرهای شرکتهای اینترنتی خصوصی سرایان

انحصاری بودن اینترنت ازسوی مخابرات موجبات نگرانی شرکتهای اینترنت خصوصی سرایان را فراهم آورده است.
یادداشت؛

تخاطب واقعی یا وهمی؟

میزگرد، سخنرانی، نشریّه، بحثهای دونفره و سه‌نفره، جلسات تحلیل و..."جایگزینی لازم با قید اثرگذاری و فایده مندی" است که اگر فرد یا تشکل مومن و انقلابی، حقیقتاً بدنبال وصول به اهداف عالیه نظام مقدس اسلامی باشد باید به این امور اهتمام ورزد ولاغیر...در تخاطب واقعیست که اثرگذاری کلام ملموس، قابل بازخورد گیری، قابلیت عمق و دوام بخشی دارد حالا آنکه در تخاطب وهمی(فضای مجازی و علی الخصوص شبکه های ضداجتماعی و ضدتعاملی) این چنین نیست...
کارشناس ارشد فناوری اطلاعات مطرح کرد:

لزوم تقویت پیام رسان های ایرانی/دولت سرورها و پهنای باند شبکه های داخلی را افزایش دهد

کارشناس ارشد فناوری اطلاعات گفت: در شرایط کنونی و نفوذ یکپارچه دشمن به مسائل سیاسی و امنیتی و حتی شخصی، نیاز است دولت برنامه ریزی مدون و مستمری در راستای تقویت سرور ها و پیام رسان های ایرانی و افزایش پهنای باند شبکه های داخلی داشته باشد.
فضایی که بی صدا تخریب می کند!

تلگرام، ایستاده در غبار توهم امنیت مداری!/ اسب سرکش تلگرام با لگام پیام رسان های ملی، رام شدنی است

تلگرام، این پیام رسان، همچنان ایستاده در غبار توهم امنیت مداری ایستاده و بر افکار عمومی می تازد و جلوی این اسب سرکش را می توان با لگام پیام رسان های ملی مهار کرد.
یادداشت؛

تسخیر خانواده در دنیای واقعی نما

فضای مجازی یکی از تکنولوژی های نوظهور می باشد که نیاز است آسیب های آن گفته شود و در این زمینه فرهنگ سازی و اطلاع رسانی انجام گیرد. می توان گفت یکی از آسیب های این فضا به دلیل استفاده ی بیش از حد از آن گفتگوی کم در بین اعضای خانواده است که موجب مشکلات عظیمی در خانواده می شود.
یادداشت؛

تلگرام و اینستاگرام بازوان قدرتمندی در رواج شیطان پرستی

نجس افزارهای اینترنتی-صهیونیستی چون تلگرام و اینستاگرام و برخی سایت های اینترنتی به خوبی از پس وظایف شیطانی خود برآمده و با فعالیت گسترده و تشویق جوانان به لذت جویی های بی حد و حصر و فراهم آوردن فضایی برای فحشا و فساد، آنان را تشویق به برقراری روابط نامشروع کرده و کم کم به سوی شیطان پرستی سوق می دهند! و در سایه لطف مسئولان به این ابزارهای جنگ نرم، هر روز دامنه فعالیت این گروه های منحرف و مرید شیطان، در جامعه بیشتر و بیشتر می شود.
یادداشت؛

عزت جمهوری اسلامی در فضای مجازی در گرو راه اندازی شبکه ملی اطلاعات

عالیجنابان! با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در عرصه فضای مجازی، چرا باید فضای مجازی ایران اسلامی تحت سیطره ی جاسوسکده های صهیونیستی تلگرام و اینستاگرام با محتوایی مستهجن، فاسد و ضد خدا باشد؟!! چگونه اجازه می دهید کشوری مثل ایران که در زمینه های انرژی هسته ای، پزشکی و ساخت موشک بالستیک نقطه زن و... خود کفاست، این چنین اسیر و برده اینترنت نجس آمریکایی و ملحقات ضد دینی آن باشد؟! آیا حمایت از نخبگان در حوزه فناوری اطلاعات و تقویت زیر ساخت ها و شبکه های اجتماعی بومی از وظایف مبرهن شما نیست؟!
یادداشت؛

کانالی به اسم تلگرام صهیونیستی!

تلگرام صهیونیستی خود کانالی است جهت تردد آزادانه عناصر ضدامنیتی در هر بعدی و به همین منظور شبکه ای از کانال ها را در بستر کانال شبکه ای پدید آورد.
یادداشت؛

9 دی سدی در برابر تکمیل پازل دشمن

گویا دشمن فراموش کرده است که این انقلاب با خون جوانان مؤمن و با بصیرت این مرز و بوم به ثمر رسیده و خداوند حافظ این انقلاب است. بارها رهبر معظم انقلاب، امام خامنه ای (مدظله العالی) پرده از این پروژه ها برداشته و با تحلیلی عمیق تمامی فتنه ها را به مردم گوشزد کرده؛ تا مبادا فریب خورده و در زمین دشمن بازیچه شوند. اگر راهنمایی ها و گوشزدهای ولایت مطلقه ی فقیه نبود، نهم دی اتفاق نمی افتاد.
یادداشت

اغتشاش و ناآرامی؛ هدیه تلگرام صهیونیستی به ملت ایران

فتنه ۸۸ بر اساس مهندسی اجتماعی حاصل از کاربران فیسبوک و توئیتر در آن زمان شکل گرفت. باید بدانیم در آن مقطع، قشر عظیمی از جامعه عضو این شبکه ها نبودند، برای همین دشمن حساب ملتی که ۹ دی به خیابان ها آمدند و بصیرت را جلوه گر نمودند، نکرده بود. ولی در حال حاضر قشر مذهبی و غیر مذهبی در این شبکه های صهیونیستی حضور دارند و با همان مکالمات عادی و روزمره، پاشنه آشیل خود را در اختیار دشمنان قرار داده اند...
کارشناس فضای مجازی؛

نظارت دقیق بر محتوای بارگذاری شده آپارات، آن را از آسیب های مخرب و تابوشکنی ها مصون می دارد

مسئول سازمان فضای مجازی سراج در استان همدان با بیان اینکه تابوشکنی و زدودن قبح برخی منکرات و مسایل در آپارات دیده می شود، گفت: نظارت دقیق و دائمی بر محتوای بارگذاری شده بر سایت باعث اعتبار و وزانت هرچه بیشتر این سایت و مصون ماندن از آسیب های مخرب است و به نوعی بقای سایت را نیز تضمین خواهد کرد.
یادداشت؛

رفع فیلتر توئیتر خیانتی غیر قابل بخشش

نقش توئیتر در فتنه 88 به حدی‌ بود که بارها وزیر خارجه آمریکا به خاطر مبادله اطلاعات بین اغتشاشگران از آن تشکر کرد و حتی دولت اوباما با لغو بـرخی تحریم های اینترنتی علیه ایران، ایـن امکـان‌ را‌ فـراهم سـاخت کـه شورشگران بهتر و راحت تر بتوانند با هم ارتباط داشته باشند. تأثیرگذاری توئیتر تا آنجا بود که مشاور سابق امنیت‌ ملی‌ بوش نیز در مـقاله ای‌ در‌ روزنـامه "کریستین ساینس مانیتور"، به دلیل نقش توئیتر در رخدادهای پس از انتخابات، خواستار تعلق جایزه صلح نوبل به مالکان توئیتر شد.
یادداشت؛

شبکه میلی اطلاعات باندی! چرا اوامر فرماندهی کل قوا اجرا نمی شود؟!

هر روز در بستر پهنای باند اینترنت نجس آمریکایی؛ حیا، معصومیت، عفت و شرف جوانان این مرز بوم به مسلخ می رود! هر روز در این فضای مسموم بر تعداد قمارخانه ها، فحشا خانه ها، سایت های منحرف و مستهجن افزوده می شود!
یادداشت؛

انتقال دیتا سنترهای صهیونیستی به ایران یک بازی کودکانه است!

کدام دین و آئینی و کدام ملت و دولتی در این کره خاکی می پذیرد، که نرم افزارهای جاسوسی متعلق به خونخوارترین دشمنان بشریت، آزادانه در حریم فضای مجازی کشورش جولان دهند و در تمام خانه ها، مدارس، ادارات و ارگان های دولتی و غیر دولتی نفوذ کرده و اطلاعات آنان را کد گذاری شده به سرقت ببرند؟!!
یادداشت؛

شمشیرهای زهرآلود

قوای سه گانه! که در قانون مداری پیشگامی شما طلب می شود؛ تا دیر نشده جلوی این جاسوس کده های همیشه همراه و این شمشیرهای آلوده به زهر را بگیرید.
Page Generated in 0/4576 sec