گروه : فضای مجازی
کانال‌های بیش از ۵ هزار عضو ملزم به دریافت مجوز نیستند/ هدف شناسایی متولیان کانال‌ها است
برخی وزرا گویا مفاسد فضای مجازی را ندیده‌اند/ دولت برای جلوگیری از آسیب‌های فضای مجازی چاره‌اندیشی کند
1600 اپلیکیشن ابزار ویژه برای جاسوسی
پربازدیدترین اخبار 2 بهمن 95؛

از همدردی بنیامین بهادری با آتش‌نشانان تا زشت‌ترین سلفی ها با ساختمان پلاسکو

پربازدید‌ترین اخبار سایت های خبری و خبرگزاری ها را در بسته "پر بازدیدهای امروز" دنبال کنید.

آیا تهدید، توهین و فحاشی در تلگرام جرم است؟!

نرم افزار پیام رسان تلگرام چند سالی است که در کشورمان کاربران بسیار زیادی پیدا کرده است. برقراری ارتباط کم هزینه وپرسرعت توسط این نرم افزار، درصد استفاده از آن را در مقایسه با سایر پیام رسان های موجود بسیار بالا برده است.
فرصتی که تهدید شد؛

شبح آسیب های فضای مجازی بر سر جامعه/ وقتی شبکه های اجتماعی رکوردار جرائم اینترنتی می شوند

شبکه های اجتماعی در فضای مجازی بیشترین میزان آمار جرائم اینترنتی را به خود اختصاص داده اند که نیاز است در این حوزه اقدامات ویژه ای برای این معضل صورت بگیرد.

آشوب توییتر برای "فتنه گران"/ قوه قضائیه هدف ضد انقلاب است

توییتر که با به کارگیری هزاران هزار ربات قصد حمایت اعتصاب غذای علی شریعتی را دارد بی جهت نیست که روز و شب خود را درگیر تحولات این چنینی می‌کند و از بغرنج ترین و اسف ناک ترین موضوع حقوق بشری یعنی حلب و سوریه عقب بماند.
خطر فضای مجازی در کمین دانش آموزان؛

پرخاشگری و افت تحصیلی، پیامد وابستگی دانش آموزان به فضای مجازی

فضای مجازی هم فرصت است هم تهدید، اما خطر فضای مجازی در کمین دانش آموزانی است که وابستگی بیش از اندازه به شبکه های اجتماعی دارند که پرخاشگری یکی از پیامدهای این اعتیاد است که این اعتیاد خطرناک تر از مواد مخدر است.
لزوم آشنایی با مضرات و آسیبهای فضای مجازی؛

آگاهی خانواده از کارکردهای رسانه امری ضروری است

حبیب الله حسینی سرهنگ نیروی انتظامی گفت: آشنایی افراد با کارکردهای فضای مجازی می تواند به دوام و استحکام روابط خانوادگی کمک کند
رهیافتی بررشد قارچ‌گونه‌شبکه‌های اجتماعی؛

اقدام و عمل در فضای‌مجازی!

آیا پس از بررسی‌ها و تحلیل‌های مضاعف در حوزه فضای مجازی و احاطه بر آسیب‌ها، تهدیدها و فرصت‌های ‌آن زمان اقدام و عمل در این حوزه فرا نرسیده است؟
آیا استفاده از تلگرام رایگان است؟

با وقت گذاشتن پای تلگرام چه فرصتهایی را از دست می دهید؟

شما ممکن است چند ساعت از شب را صرف تلگرام کردن و پیغام گذاشتن برای دوستانتان کنید و هیچ پولی بابت این کار ندهید. به این ترتیب ممکن است فکر کنید که تلگرام رایگان است، اما واقعیت این است که این کار هم هزینه‌ای دارد. به این فکر کنید که با وقت گذاشتن پای تلگرام چه فرصتی را از دست می دهید؟
بیش از 135 میلیارد پول ایرانی ها که بر باد رفت!

کلش آف کلنز، جنگ نرمی که دو سال طول کشید

دو سال گذشته است و 132 میلیارد تومان پول ایرانی ها صرف این بازی شده است، بیش از پنج میلیون ایرانی درگیر این بازی بوده اند که بر طبق آمار روزانه 9 ساعت وقت صرف کرده اند! این تعلل دو ساله به هیچ وجه قابل توجیه نیست!
کارشناس فضای مجازی به مناسبت حماسه 9 دی:

راس فتنه انگیزان 88 شبکه های اجتماعی و اینترنت بود/ آمریکائی ها از طریق فضای مجازی مستقیما فتنه 88 را ایجاد کردند

مومن نسب گفت: تاثیرات شبکه اجتماعی بر اساس اسناد و مدارکی که وجود دارد یقینا در فتنه 88 بیش از حتی فرار از فتنه بوده و میشود گفت راس فتنه 88 در واقع شبکه های اجتماعی و اینترنت بوده است.
دختران قربانیان ناکام؛

ریش سفیدی های اینترنت برای رسیدن به عشق های مجازی!

چشمانش گرد شد روی صفحه مانیتورگوشیش، انگار دنیا دور سرش می‌چرخید، شوک شده بود، دکمه‌های کیبورد زیر انگشتانش رژه می‌رفتند تا هر چه زودتر بله بگویند و شکلک لبخند با چهره‌ای سرخ شده روی صفحه نشان دهد که او هم حاضر است با شاهزاده ای بر روی اسب سفید ازدواج کند و اما ....عشق‌های بی‌سرانجام دنیای مجازی.

فضای مجازی؛ خانه ای که دیوارهای آن با شیشه بنا شده است

فضای مجازی مانند خانه ای است که تمامی دیوارهای آن با جداره ی شیشه بنا شده که تمام فضای آن قابل مشاهده است و با کوچکترین تلنگری در هم می شکند و می تواند خطر جدی از لحاظ روحی و روانی برای فرد ایجاد کند.
مشکلاتی که با بارش برف نمایان شد؛

یخبندان مدیریت خانواده در شبکه‎های اجتماعی/ بی‎برنامگی آموزش و پرورش در حوزه تربیتی دانش‎آموزان

درحالی که چندی پیش توده هوای سرد گلستان را به یخبندان تبدیل کرده بود اما یخبندان مدیریت خانواده در استفاده بی حدو حصرنوجوانان و بی برنامگی مسئولان آموزش و پرورش گلستان در این حوزه را بیش از بیش نمایان ساخت.
رئیس پلیس فتا آذربایجان غربی عنوان کرد؛

دستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی در فضای مجازی ارومیه

رئیس پلیس فتا آذربایجان غربی از دستگیری عامل هتک حیثیت در فضای مجازی خبر داد و گفت: متهم در تحقیقات مقدماتی به جرم خود معترف و انگیزه خود را انتقام جویی از شاکی اعلام کرد.
پرونده امنیت سایبری (3)؛

هشدار: یک چهارم مودم‌های وای فای امنیت ندارند!!

بر اساس آخرین بررسی‌های شرکت معروف امنیتی کسپرسکی لب، بیش از یک چهارم مودم‌های وای فای در جهان غیر ایمن و در معرض زیاد خطر هک شدن و دزدی اطلاعات قرار دارند.
Page Generated in 0/3428 sec