شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:11 منتشر شده در مورخ: 1395/10/19 شناسه خبر: 1000347
عضو هیئت نظارت بر انتخابات استان مرکزی:
فعالیت‌های زودهنگام انتخاباتی رصد می‌شود/ قطعا با خاطیان برخورد خواهیم کرد
عضو هیئت نظارت بر شوراهای اسلامی انتخابات استان گفت: تبلیغات پیش از موعد ممنوع است و قطعا با تبلیغات زود هنگام بدون هیچ اغماضی برخورد خواهد شد ولی در حال حاضر سکوت میکنیم و در زمان مقرر برخورد خواهیم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح محلات، حجت الاسلام علیرضا سلیمی، نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: ادارات و مجریان انتخابات باید در زمینه برگزاری انتخابات بی طرف باشند و خروج از بی طرفی خیانت است، از مسئولین عالی رتبه گرفته تا کوچکترین مسئول دولتی باید بی طرف باشند.

وی ادامه داد: هر مسئولی می خواهد از شخص خاصی حمایت کند باید از مسئولیت خود استعفا دهد و مادامی که مسئول هستیم نباید در انتخابات ورود پیدا کنیم. متاسفانه در انتخابات مجلس گذشته برخی از مسئولین بی طرف نبودند و این ظلم به نظام و مردم است.

این عضو هیئت نظارت استان با اشاره به ممنوعیت استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات در انتخابات گفت: استفاده از بیت المال برای تبلیغات اشخاص ممنوع است چرا که بیت المال مربوط به تمامی مردم است و استفاده از امکانات دولتی به نفع اشخاص و یا جریانات بی احترامی به مردم و حق عامه مردم و جامعه است.

سلیمی همچنین در خصوص تبلیغات پیش از موعد برخی افراد بیان کرد: تبلیغات پیش از موعد ممنوع است و قطعا با تبلیغات زود هنگام بدون هیچ اغماضی برخورد خواهد شد و با افرادی که به بهانه‌های مختلف تبلیغات می‌کنند قطعا برخورد خواهیم کرد.

وی همچنین تصریح کرد: فعالیت‌های افراد در حال رصد است. در حال حاضر سکوت می کنیم ولی در زمان مقرر برخورد خواهیم کرد چرا که انتخابات باید در یک فضای رقابتی برگزار شود و اگر قرار باشد شخصی شش ماه یا یک سال قبل از انتخابات وارد بحث تبلیغات شود فضای رقابتی بهم خواهد خورد.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی هدف اصلی در انتخابات پیش رو را حضور پر رنگ مردم در دانست و اظهار کرد: تلاش برای افزایش مشارکت مردمی در انتخابات از تاکیدات مقام معظم رهبری است و برای ما هیچ تفاوتی ندارد چه کسی انتخاب می‌شود و تنها باید تلاش کنیم مشارکت و حضور مردم بیشتر شود.

عضو هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر استان در خاتمه خاطر نشان کرد: در بحث نظارت باید قانون اجرا شود و هیچ گونه اعمال نظر شخصی را نخواهیم پذیرفت چرا که اعمال نظرات اشخاص، خارج از قانون به نوعی بی احترامی به قانون است.

لازم به ذکر است چندی پیش یکی از نشریات شهرستانی از آغاز فعالیت‌های زودهنگام انتخاباتی یک جناح خاص با حضور یک مقام دولتی در شهرستان محلات خبر داده بود.

 

انتهای پیام/ک

http://dana.ir/1000347
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی