شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 17:03 منتشر شده در مورخ: 1395/10/18 شناسه خبر: 1000688
مدیر کل صدا و سیمای لرستان:
مادران ، مورد هدف شبکه های ماهواره ای هستند
مدیر کل صدا و سیمای لرستان گفت: شبکه های ماهواره ای به این نتیجه رسیده اند که "مادر" که در جمهوری اسلامی ایران خیلی مقدس است آن را هدف قرار دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از آساره خبر؛ "محمد بازوند" مدیر کل صدا و سیمای لرستان در همایش  بسیج رسانه  که ظهر امروز در سالن در سالن آمفی‌تئاتر مرکز آموزش و پژوهش استانداری لرستان برگزار شد گفت:امام خمینی(ره) با ژرف اندیشی ، نظام مقدس جمهوری اسلامی را مستقر و رفراندوم را برقرار  و در پنجم آذر ماه بسیج را تشکیل داد.

 

وی گفت: دشمن از روش های سخت و خشن بر علیه نظام مایوس شدند الان دشمن به دنبال تغییر رفتار حاکمان و ملت ها هستند و با تشکیل موسسات اندیشه ورز به دنبال استفاده از فرصت ها و مقابله با تهدیداتی هستند که در راستای براندازی کمک کننده است.

بازوندافزود: در فتنه 88 دشمن از دو ابزار نبرد رسانه ای و نافرمانی مدنی استفاده کرد  اما خوشبختانه جمهوری اسلامی ایران با همه جنگ افزارها  توانست به برکت خون شهدا و شهدای هسته ای سربلند و پیروز از میدان ها بیرون آمد.

وی گفت: هرجا بسیج و تفکر بسیجی وجود داشته باشد  کشور به سلامت از مشکلات عبور می کند در حال حاضر عظمت و استقلال سیاسی کشور حاصل تفکر بسیجی و خون شهدای بسیجی است.

 

مدیر کل صدا و سیمای لرستان با اشاره به  هجمه ماهواره و شبکه های اجتماعی تصریح کرد:  شبکه های ماهواره ای به این نتیجه رسیده اند که "مادر" در جمهوری اسلامی مقدس است و آن را هدف قرار داده اند و بیان کردند اگر ما بتوانیم مادر را به بیراهه بکشانیم به هدف خود رسیده ایم.

بازوند اظهار داشت: شبکه های فارسی زبان برای کودکان، نوجوانان و خانواده ها برنامه های منسجمی ترتیب داده اند به طوری که کنگره آمریکا سالیانه میلیون ها دلار  در اختیار رسانه ها قرار داده است و متاسفانه ما را وارد یک جنگ نرم کرده است.

بازوند گریزی هم به رسانه های داخلی کشور زد و یاد آور شد: خوشبختانه صاحبان قلم همگام با رسانه ملی به بیان حق و حقیقت و به تبلیغ ارزش ها پرداخته اند  و بارها شبکه های ملی ما را از روی ماهواره ها قطع کردندکه این نشان از تاثیرگذاری رسانه های کشور است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1000688
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی