شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 09:36 منتشر شده در مورخ: 1395/10/19 شناسه خبر: 1000692
فرماندار گرمسار:
مشکلات جامعه ریشه در فرهنگ دارد
فرماندار گرمسار گفت: فرهنگ زیر بنای هر کشوری می باشد و مشکلات بیشتر منشاء زیر ساخت های فرهنگی و اجتماعی جامعه است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گرمسارآنلاین، کار گروه فرهنگی و اجتماعی گرمسار با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان اجتماعی در محل بخشداری ایوان کی برگزار شد .

 داریوش طاهری؛ فرماندار گرمسار به تشریح ابعاد خصوصیات فرهنگی اشاره کردو افزود: فرهنگ ایرانی و اسلامی همیشه  در تیررس دشمنان بوده است و مسئولان حوزه فرهنگی باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند تا گزندی به این فرهنگ مقدس که نشات گرفته از انقلاب اسلامی ایران است وارد نشود .

 فرماندار گرمسار به تشریح ابعاد پتانسیل های بخش ایوان کی پرداخت و گفت:این بخش دارای ظرفیتهای بالای صنعتی و جزء شهرهای مهاجرپذیر است و با بررسی مشکلات در تلاش هستیم تا این تهدیدها را با بررسی‌های کارشناسانه به فرصت تبدیل و بهترین‌ها را فراهم کنیم. 

طاهری در ادامه با تاکید بر بررسی و تحلیل درست مشکلات فرهنگی و اجتماعی جامعه اظهار داشت:همه تلاش ما باید در راستای حل مشکلات آموزشی و فرهنگی در حوزه های مختلف باشد که در این راستا مدیریت و هماهنگی تمامی اعضا لازم است.

وی با اشاره به نقش کلیدی آموزش در امورات فرهنگی و اجتماعی گفت: یکی از راهکارهای جلوگیری از آسیب های اجتماعی و فرهنگی ، آموزش مستمر تمامی اقشار جامعه به خصوص قشر آسیب پذیر و جوانان می باشد.

فرماندار گرمسار  با اشاره به اینکه اکثر مشکلات جامعه ریشه در فرهنگ دارند، بیان کرد:مشکلات موجود در حوزه فرهنگ به حوزه های دیگر نیز سرایت می کند و سپس تبدیل به بحران می شود و اگر کار فرهنگی به درستی انجام شود مشکلات در سایر حوزه ها نیز کاهش می یابد.

http://dana.ir/1000692
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی