شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 09:38 منتشر شده در مورخ: 1395/10/19 شناسه خبر: 1000696
مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان:
۵۰ پروژه ورزشی در استان سمنان در دست ساخت است
مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان از در دست ساخت بودن ۵۰ پروژه ورزشی در این استان خبر داد و گفت : برای تکمیل و بهره برداری از این تعداد پروژه ورزشی در دست ساخت ۲۹۲ میلیارد ریال اعتبار و از محل اعتبارات استانی و ملی هزینه خواهد شد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک دامغان ؛ فرزاد فتاحی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: اعتبارات اختصاص یافته برای اجرای پروژه های در دست ساخت ورزشی استان سمنان 42 میلیاردریال اعتبارات استانی ، 30میلیاردملی و 220 میلیارد ریال دیگر از محل اعتبارات شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان است.

وی اضافه کرد : تا پایان سال جاری 4 پروژه ورزشی در استان سمنان تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با بیان اینکه 815 میلیون تومان اعتبارات سال 95 این اداره کل است افزود : از این میزان اعتبار 315 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی و 500 میلیون تومان از محل اعتبارات ملی اختصاص یافته است.

وی از وجود 33 هزار ورزشکار بیمه شده در استان سمنان خبر داد و اظهار داشت: این تعداد ورزشکار بیمه شده در 45 رشته ورزشی در سطح استان سمنان فعالیت دارند.

وی اضافه کرد : ورزشکاران استان سمنان امسال موفق شدند با حضور در مسابقات ورزشی 312 عنوان مقام کسب کنند و بدرخشند.

وی با اشاره به میزبانی 62 دوره مسابقات ورزشی در استان سمنان گفت : تمام سعی و تلاش ما این است که سطح ورزش استان سمنان را ارتقا ء داده تا ورزشکاران بتوانند با حضور در مسابقات کشوری حائز مقام و رتبه بیشتری در تمامی بخش های ورزشی شوند و برای مردم استان افتخار بیافرینند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1000696
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0488 sec