شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 09:35 منتشر شده در مورخ: 1395/10/19 شناسه خبر: 1000700
رئیس اداره ورزش و جوانان دامغان خبرداد؛
تخصیص اعتبار 2 میلیارد ریالی برای تجهیز و تکمیل پروژه های ورزشی دامغان
رئیس اداره ورزش و جوانان دامغان با بیان اینکه در راستای تجهیز و تکمیل پروژه های ورزشی دو میلیارد ریال اعتبار اختصاص پیدا کرده است، گفت: زمین چمن شهرهای امیریه و کلاته رودبار و سالن چندمنظوره دامغان به عنوان مهم ترین پروژه های در دست اقدام دامغان هستند که امیدواریم به زودی به بهره برداری برسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک دامغان ؛ قاسم طالبی در گفتگو با خبرنگار تیتریک اظهار داشت:: شهرستان دامغان دارای سه هزارو 800 ورزشکار است که در 45 رشته ورزشی به فعالیت مشغولند.

رئیس اداره ورزش و جوانان دامغان از دعوت 22 ورزشکار دامغانی به مسابقات تیم ملی خبر داد و گفت : این تعداد ورزشکار در 4 رشته ورزشی به مسابقات تیم ملی مجوز ورود دریافت کردند.

وی اضافه کرد : برای تجهیز و تکمیل پروژه های ورزشی 2 میلیارد ریال اعتبار اختصاص پیدا کرد.

طالبی از زمین چمن شهرهای امیریه و کلاته رودبار و سالن چندمنظوره دامغان به عنوان مهمترین پروژه ورزشی در دست ساخت بیان و افزود : سرانه ورزشی هرشهروند دامغانی 1 متر است که در صورتی سرانه ورزشی هرشهروند استان سمنان 93 سانتی متر است که شهرستان دامغان در بحث سرانه ورزشی از رتبه خوبی در استان برخوردار است.

وی از راهیابی تیم ووشو شهرداری دامغان به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر کشور خبر داد وافزود : امیدواریم در آینده نزدیک شاهد راهیابی تیم ووشو شهرداری دامغان به مرحله پایانی این دوره از مسابقات باشیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان دامغان گفت : ورزشکاران سرمایه های یک کشور هستند که باید از آنان به خوبی حمایت کنیم و نگذاریم در رشد ورزشی ورزشکاران با عدم حمایت ها خللی ایجاد شود.


انتهای پیام /

http://dana.ir/1000700
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0295 sec