شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 19:42 منتشر شده در مورخ: 1395/10/18 شناسه خبر: 1000722
بخشدار ویسیان:
اخذ مجوز احداث چهار دهیاری در بخش ویسیان چگنی
بخشدار ویسیان شهرستان چگنی گفت: با احداث چهار دهیاری در بخش ویسیان شهرستان چگنی موافقت شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرچگنی، صالح کشوری به اخذ مجوز چهار دهیاری در بخش ویسیان شهرستان چگنی اشاره کرد و بیان داشت: با توجه به درخواست روستاییان و ضرورت تاسیس نهاد دهیاری جهت خدمات رسانی به روستاییان در روستاهای فاقد دهیاری و همچنین با پیگیری های انجام شده شهرستان و استانداری، مجوز تاسیس دهیاری در چهار روستا از بخش ویسیان شهرستان چگنی گرفته شد.

بخشدار ویسیان با اشاره به روستاهایی که مجوز تاسیس دهیاری برای آنها گرفته شده عنوان کرد: مجوز تاسیس دهیاری برای روستاهای شوراب معدن گچ، چم باغ پایین، ابوذر و تل نعمت گرفته شده است.

وی با بیان اینکه با پی گیری‌های دهیاران امور این روستاها به نحو احسن انجام خواهد گرفت، گفت: امیدواریم با استقرار دهیاری در این روستاها اداره کل امور روستایی و استانداری اعتبار لازم جهت عمران و توسعه این روستاها تخصیص دهد.

کشوری گفت: دهیاری حلقه ارتباطی بین ساکنان روستاها و مسئولین است، همچنین دهیاری ها وظیفه رسیدگی و انتقال مشکلات عمومی روستاها در زمینه های زیرساختی، عمرانی، خدماتی و ... را بر عهده دارند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین عوامل موثر در پیشبرد برنامه دهیاری ها و ارائه خدمات مطلوب تر به ساکنان روستاها، مشارکت اهالی و همکاری مردم با این نهاد های مدیریتی اجرایی روستایی و مردمی است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1000722
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0245 sec