شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 14:50 منتشر شده در مورخ: 1395/10/19 شناسه خبر: 1001604
بیست و ششمین قسمت برنامه تلویزیونی «افق مستند» با موضوع نبرد 33 روزه و نمایش مستند «نامه هایی از بیروت»، یکشنبه 19 دی از شبکه افق پخش می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بیست و ششمین قسمت برنامه تلویزیونی «افق مستند» به مسئله نبرد 33 روزه و مقاومت حزب الله لبنان در برابر تجاوز آشکار رژیم صهیونیستی می پردازد.

 
در جولای سال 2006 رژیم صهیونیستی جنگ تازه ای علیه لبنان به راه انداخت که این تهاجم واکنش های زیادی در سراسر جهان برانگیخت.
 
در این بین ایالات متحده آمریکا، انگلستان، کانادا و تعدادی از کشورهای غربی، از حملات رژیم صهیونیستی به مردم لبنان دفاع کردند.
 
قرار است در این برنامه مستند «نامه هایی از بیروت» نمایش داده شود؛ این فیلم روایت گر تهاجم گسترده صهیونیست ها به لبنان از ابتدا تا انتهای آن است، زمانی که رژیم اشغالگر قدس به بهانه های واهی و با همه توان، جنگ علیه مردم لبنان را آغاز کرد.
 
این مستند همچنین روایتی از استفاده سلاح های غیر مجاز، تمرکز بر مراکز جمعیتی برای حملات هوایی و هدف قرار دادن زنان و کودکان توسط رژیم صهیونیستی در جریان این نبرد، بخش های مختلف این مستند را تشکیل می دهند؛ ریکی راولی کارگردانی «نامه هایی از بیروت» را بر عهده داشته است.
 
علاقبیسی مستندساز لبنانی هم مهمان این قسمت از «افق مستند» است که روز یکشنبه 19 دی ساعت 20:30 و تکرار آن ساعت های 8:00 و 13:00 روز بعد از شبکه افق پخش می شود.
 
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1001604
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0307 sec