شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 22:48 منتشر شده در مورخ: 1395/10/19 شناسه خبر: 1001768
رئیس اداره منابع طبیعی چگنی:
اراضی ملی چگنی می تواند با تشخیص کارشناسان برای کشت گیاهان دارویی استفاده شود
رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان چگنی گفت: جهت رفع مشکلات کشاورزان، اراضی ملی شهرستان چگنی می تواند با تشخیص کارشناسان برای کشت گیاهان دارویی استفاده شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرچگنی، محمد نریمانی با اشاره به منع کشاورزان به کشت در اراضی ملی و منابع طبیعی بیان داشت: در قالب اجرای ماده 54 رفع موانع تولید، اموراراضی اقدامات لازم را به همراه منابع طبیعی جهت رفع مشکلات کشاورزان بعمل می آورد.

وی افزود: در قالب طرح های واگذاری از جمله کشت گیاهان دارویی و یا درختان سازگار شهرستان چگنی، اداره منابع طبیعی نهایت همکاری را در راستای واگذاری اراضی ملی به کشاورزان دارد.

در ادامه صالح کشوری بخشدار ویسیان نیز در خصوص مراقبت و نگهداری از منابع طبیعی تاکید کرد: کلیه کشاورزان و دامداران به منظور مراقبت از منابع طبیعی و اراضی ملی از کشت محصولات در اراضی که توسط اداره منابع طبیعی ، ملی اعلام شده خودداری کرده و اداره امور اراضی در اسرع وقت بازنگری کند که چنانچه اراضی، قابل کشت و زراعی تشخیص داده شد آزاد و زراعی اعلام شوند و آندسته از اراضی که منابع طبیعی هستند نیز جهت تولید گیاهان دارویی با مشاوره خدمات کشاورزی و امور اراضی استفاده شوند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1001768
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی