شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 16:44 منتشر شده در مورخ: 1395/10/20 شناسه خبر: 1001930
فرماندار کهگیلویه مطرح کرد
کمبود شدید امکانات و تجهیزات کهگیلویه جهت مقابله با حوادث غیرمترقبه
فرماندار کهگیلویه کمبود امکانات و تجهیزات، نبود بخش خصوصی فعال در هنگام بروز حوادث در شهرستان را نقص جدی خواند و گفت: با این جود در مقابل حوادثی از قبیل سیل، زلزله و یا ... کمبود شدید امکانات حس می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه، فرماندار کهگیلویه در نشست ستاد مدیریت بحران شهرستان به تشریح چگونگی حضور ادارات خدمات رسان پرداخت و کمبود امکات را مهمترین عوامل گسترش آتش عنوان کرد.

علی پوزش با بیان اینکه، ادارات با امکانات خود حضور یافته ولی تجهیزات جوابگوی اطفای حریق نبود، تصریح کرد: امکانات شهرستان جهت مقابله با حوادث ناچیز است.

فرماندار کهگیلویه کمبود امکانات و تجهیزات نبود بخش خصوصی فعال در هنگام بروز حوادث در شهرستان را نقص جدی خواند و گفت: با این وجود در مقابل حوادثی از قبیل سیل، زلزله و یا ... کمبود شدید امکانات احساس می شود.

این مسئول به رایزنی با ستاد مدیریت بحران استان برای اختصاص حداقل یک خودروی مجهز برای ایستگاه آتش‌نشانی دهدشت اشاره کرد و گفت: امیدوارم دراین خصوص مساعدت و همکاری های لازم صورت گیرد.

پوزش با بیان اینکه مردم در هنگام بروز چنین حوادثی حداکثر همکاری لازم را در محل با ادارت مربوطه داشته باشند، متذکر شد: حضور همه دستگاه‌ها با امکانات خود برای آواربرداری و خطرات احتمالی ناشی از آن در محل ضروری است.

اتنهای پیام/

http://dana.ir/1001930
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی