شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 16:50 منتشر شده در مورخ: 1395/10/20 شناسه خبر: 1001955
واکنش معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد به ابلاغیه انتخاباتی رییس جمهور
معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در خصوص ابلاغ 19 ماده ای رئیس جمهورگفت: تا کنون چنین ابلاغی به این مضمون به دست بنده نرسیده و در این زمینه اطلاعی ندارم .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از چهارفصل، دولت در اقدامی کم سابقه و با ابلاغ فوق العاده، در پوشش طرحی به نام "اطلاع رسانی و تعامل مستقیم با مردم" عملا دستور تشکیل ستادهای تبلیغاتی حسن روحانی برای انتخابات ۹۶ را در استانداری ها و فرمانداری های سراسر کشور صادر کرده است.

در این ابلاغیه ۱۹ ماده ای ریاست این ستاد تبلیغاتی بر عهده معاونین سیاسی و امنیتی استانداری ها (مجریان مستقیم انتخابات) و نظارت بر عملکرد این ستاد به استانداران واگذار شده است (اینجا کلیک کنید).

فتاح محمدی معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمددر واکنش به این خبر با بیان اینکه تا کنون چنین ابلاغی به این مضمون به دست بنده نرسیده و اطلاعی ندارم ،گفت: قطعا رئیس جمهور چنین دستوری نمی دهند.

وی با اشاره به نامه ای که به تازگی ابلاغ شده اشاره کرد و گفت: این نامه در رابطه با سرکشی و پاسخگویی به مطالبات مردم و ارتباط تنگاتنگ با آنها و بازدید از مناطق و دیدار رو در رو با مردم است نه به عنوان مسئول ستاد انتخاباتی رئیس جمهور.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: بعد از این دیدار ها و سرکشی ها که در قالب کاروان تدبیر و امید صورت می گیرد نتایج جمع بندی و به اطلاع مردم خواهد رسید.

محمدی افزود: رویکرد استانداری کهگیلویه وبویراحمد برای انتخابات سال آینده بر اساس چهار محور عنوان شده توسط رهبری شامل امنیت، سلامت، قانون مداری و مشارکت حداکثری است.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1001955
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0268 sec