شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: مذهبی
ساعت: 11:14 منتشر شده در مورخ: 1395/10/20 شناسه خبر: 1001965
آموزش 650 خادم‌الشهدای مازندرانی جهت اعزام به راهیان‌نور
مسئول کمیته خادمین راهیان نور سپاه مازندران گفت: بیش از 1200 خادم‌الشهدا در راهیان نور امسال به زائرین شهدا خدمت رسانی خواهند کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کوله بار؛ حسن سلحشور مسئول کمیته خادمین سپاه کربلا مازندران از جذب و آموزش 650 خادم الشهدا در کمیته خادمین این استان خبر داد.

وی ادامه داد: تمامی این خادمین از بین برادران وخواهران می باشند که از طریق فراخوان عمومی  اقدام به ثبت نام نموده اند.

سلحشور در همین  زمینه یادآور شد: این خادمین پس از طی مراحل گزینش و جذب در دوره های تخصصی شرکت کرده و بعد از اتمام آموزش و کلاسهای توجیهی  جهت خدمت رسانی به زائرین شهدا در مناطق عملیاتی و یادمان‌های شهدا به این مناطق سفر خواهند کرد.

وی با بیان اینکه در تابستان گذشته در مناطق عملیاتی غرب و شمالغرب 680 خادم الشهدا کمیته خادمین الشهدا سپاه کربلا در یادمان های شهدا حضور یافتند اظهار داشت: این خادمن الشهدا که به تازگی پذیرش شده اند به همراه خادمین قبلی در راهیان نور عمومی به خصوص ایام اسفند و فروردین پیش رو در استان خوزستان به کارگیری خواهند شد.

مسئول کمیته خادمی سپاه کربلای مازندران در پایان تصریح کرد : تمامی مراحل آموزش جذب و ساماندهی با همکاری و هماهنگی کمیته خادمین قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج بوده است.

http://dana.ir/1001965
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی