شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 11:12 منتشر شده در مورخ: 1395/10/20 شناسه خبر: 1001968
سردار سلیمانی:
هر کاری که مردم در آن حضور پیدا کردند ماندگار شد
رئیس سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج گفت: ستاد اسقبال مردمی از کاروان های راهیان نوراز اقداماتی بود که حضور مردم موفقیت آن را به بار آورد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کوله بار، سردار سلیمانی رئیس سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج در دومین نشست هم اندیشی قرارگاه مرکزی  راهیان نور سپاه و بسیج  با بیان این نکته که نگاه به راهیان نور باید به این شکل باشد که تحول و جوشش را در خود داشته باشد، اظهار داشت: یکی از علت های موفقیت در بحث خدمت رسانی به زئران اربعین حسینی استفاده از ظرفیت خادمین و راهیان نور در این حرکت بزرگ و حماسی بود.

وی ادامه داد: هر کاری که مردم در آن حضور پیدا کردند از موفقیت ترین و ماندگارترین کارها شد. سردار سلیمانی در این زمینه یادآور شد ستاد اسقبال مردمی از کاروان‌های راهیان نور از اقداماتی بود که حضور مردم موفقیت آن را به بار آورد.

رئیس سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج با بیان اینکه دغدغه ها و مسائل مطرح شده در هیئت اندیشه ورزی باید برسی شود اظهار داشت: برگزاری اردوهای یک روز در مناطق عملیاتی به سبک دوران دفاع مقدس  می تواند راه شناخت نسل جوان را نسبت به حماسه آفرینی های دوران دفاع مقدس را آسانتر کند.

 
http://dana.ir/1001968
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0416 sec