شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 11:48 منتشر شده در مورخ: 1395/10/20 شناسه خبر: 1002208
امام جمعه شاهرود:
رسالت آموزش و پرورش انسان پروری است
امام جمعه شاهرود گفت: انسان پروری و تربیت نیروهای متخصص و متعهد برای آینده کشور از رسالت های آموزش و پرورش است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرنگار نسل شاهوار شاهرود حجت الاسلام عباس امینی امام جمعه شاهرود در دیدار با جمعی از فرهنگیان شاهرود انسان پروری و تربیت نیروهای متخصص و متعهد را یکی از رسالت های آموزش و پرورش عنوان کرد و گفت: توجه و سرمایه گذاری در این بخش هزینه نیست بلکه ذخیره و سرمایه ای برای آینده کشور است چرا که تربیت نیروهای متخصص و متعهد بخش های مختلف کشور را تقویت خواهد کرد.

وی با تاکید بر اینکه دستگاه های دولتی نباید گرایشات سیاسی را ملاک به کارگیری افراد قرار دهند اظهار کرد: سیاست در مقوله تعلیم و تربیت انسان ها هیچ جایی ندارد و انتصاب مدیران در آموزش و پرورش نیز باید بر حسب کارکرد افراد باشد.

امام جمعه شاهرود در ادامه صحبت های خود با اشاره به شائبه های مطرح شده در خصوص مدارس هیات امنایی و مدارس امین افزود: لازم است نظارت بیشتری از سوی مسئولان آموزش و پرورش بر این مدارس صورت گرفته و با شفاف سازی برای مردم در جهت رفع این شائبه ها گام برداشت.

امینی با تاکید بر بیان اینکه دستگاه ها و نهادهای فرهنگی شهرستان با محویت ائمه جمعه فعالیت کنند بیان کرد: مشورت با ائمه جمعه در خصوص تغییرات و جابجایی مدیران فرهنگی ضروری است چرا که امام جمعه قلب فرهنگی هر شهرستان است، ائمه جمعه هیچ گونه دخالتی در انجام امورات و فعالیت های شهر ندارند اما حق نظارت دارند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1002208
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0444 sec