شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 11:28 منتشر شده در مورخ: 1395/10/20 شناسه خبر: 1002223
وقتی میدانی در خرم آباد برای ساخت و ساز قطعه بندی می شود!+عکس
زمین یکی از میدان های شهر خرم آباد در اقدامی بحث بر انگیز جهت ساخت و ساز قطعه بندی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل ازسفیر افلاک حوالی سال 1385-1386 بود که به علت ترافیک بالای خیابان انقلاب خرم آباد حدفاصل مصلی الغدیر تا بیمارستان شهدای عشایر یک طرفه شد و رانندگان مجبور شدن برای رسید به مقصد از خیابان مجاور مصلا بالا بروند بعد از دور زن یک میدان بی نام و نشان و غیر استاندارد از خیابان جلال آل احمد پایین بیایند و ادامه سیر خود را در خیابان انقلاب ادامه دهند.

 

در این 10 سال شهروندان خرم آباد که از این مسیر عبور و مرور می کنند مجبورند یک مسیر طولانی تر بپیمایند و زمان بیشتری را صرف کنند که علاوه بر سوخت بیشتر زمان زیادی از آنان نیز تلف می شود.

 

این سالها به سرعت سپری شد و چندین شهردار در مرکز لرستان عزل و نصب شدند؛ هیچ کدام برنامه ای برای تعریض خیابان انقلاب نداشتند و عملا مدیران ارشد نیز به علت هزینه بر بودن این طرح هیچ واکنشی نسبت به آن نداشتند.

 

 

در این بین بسیاری از رانندگان تاکسی نیز مجبورند برای تهیه امرار معاش خانواده و پرداخت اقساط پر بهره وام بانکی خرید خودرو  از این مسیر کج و معوج عبور کنند و گاهاً به دلیل غیر استاندار بودن این محور همواره شاهد تصادفات گوناگون بوده اند  که در این بین خسارات زیادی را نیز متحمل شده اند.

 

صرف از این کوتاهی های صورت گرفته مسئولان شهری و استانی برای بازگشایی خیابان انقلاب خرم آباد که یکی از اصلی ترین محوری تردد مردم خرم آباد است، توجه به زیبا سازی به این میدان بی نام و نشان در مرکز شهر خرم آباد نیز در این سال بی اهمیت بود و این منظره بد قواره سوهان روح شهروندان نیز بوده است.

 

اما این روز ها رهگذران و رانندگان خرم آبادی که از کنار این میدان بی نام نشان عبور می کنند شاهد قطعه بندی آن هستند و گویا به زودی قرار است در وسط یکی از میدان های شهر خرم آباد کار ساخت و ساز صورت گیرد.

 

این اقدام در حالی است که این محدوده با توجه عبور و مرورهای فراوانی که از آن می شود ضرورت زیباسازی آن بیشتر احساس می شود و مسئولان شهری و شهرداری بیش از آن اقدامات عمرانی در این میدان صورت گیرد مانع پیشروی آن باشند.

 

 

*تلاش خبرنگار پایگاه خبری سفیر افلاک جهت توضیحات شهرداری منطقه 2 خرم آباد علی رغم پیگیری های فراوان بی نتیجه ماند.

 

http://dana.ir/1002223
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0255 sec