شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 16:12 منتشر شده در مورخ: 1395/10/20 شناسه خبر: 1002600
فرماندار ملایر خبر داد:
برگزاری مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی در ملایر
فرماندار ملایر گفت: مراسم بزرگداشت و ترحیم آیت‌الله هاشمی روز سه‌شنبه در مسجد جامع ملایر برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ملایری‌ها؛ عبدالعظیم رضایی در همایش تجلیل از هنرمندان صنایع‌دستی ملایر رحلت آیت‌الله هاشمی را اتفاقی تلخ و ناگوار دانست و اظهار داشت: آیت‌الله هاشمی از استوانه‌های نظام و از سیاستمداران بزرگ و بی‌بدیل تاریخ کشورمان بود.

وی افزود:  آیت‌الله هاشمی از یاران دیرینه امام و انقلاب از سال‌های قبل از پیروزی انقلاب بوده که سال‌های سال زندان و شکنجه  و تبعید را تحمل کرده و خانوادگی درراه پیروزی انقلاب مجاهدت و تلاش کردند.

فرماندار ملایر گفت: پس از پیروزی انقلاب نیز نقش آیت‌الله هاشمی در مدیریت دفاع مقدس بی‌بدیل بوده و وی به‌عنوان یکی از مشاوران نزدیک و محرم امام خمینی(ره) تصمیم‌ساز بوده و هر جای کشور که مشکل و گره و مانعی وجود داشت خط‌شکن بود.

وی افزود: آیت‌الله هاشمی همواره همراه رهبری بوده و همان‌گونه که رهبر انقلاب در پیام خود ایشان را یار دیرینه خود معرفی کردند.

رضایی گفت: آیت‌الله هاشمی در بخش‌های مختلف مدیریت کشور چه در مجلس شورای اسلامی و چه تشخیص مصلحت نظام مخصوصاً در سال‌های اخیر  هیچ‌گاه از رهبری فاصله نگرفتند.

وی گفت: رحلت آیت‌الله هاشمی ضایعه واقعاً اسفناکی برای مردم و بوده و این بزرگوار همواره در بین مردم جای داشته و در آخرین انتخابات نیز به‌عنوان منتخب اول مردم تهران انتخاب شدند.

فرماندار ملایر گفت: به مناسبت رحلت این مجاهد انقلاب و یار دیرین امام خمینی مراسم بزرگداشت و ترحیم آیت‌الله هاشمی روز سه‌شنبه در مسجد جامع ملایر برگزار می‌شود.

انتهای پیام/  

 

http://dana.ir/1002600
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی