شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 13:34 منتشر شده در مورخ: 1395/10/21 شناسه خبر: 1003039
سرپرست تیم بعثت کرمانشاه:
فوتبال ایران هیچ بهایی به لُرها نمی دهد
سرپرست تیم بعثت کرمانشاه گفت: با وجود این که رئیس سازمان لیگ لر است، هیچ حمایتی و بهایی به لُرها داده نمی شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری چهارفصل، عبدالرضا سروندی سرپرست تیم بعثت کرمانشاه با بیان اینکه تماشاچی خوبی در بازی با زاگرس دیدیم و اهانتی نکردند گفت: بازی حاشیه ای داشت که با تاثیر گذاری برخی از مسئولین به جنجال کشیده شد که در تشکیلات اجرایی بودند و روی داوران جوان تاثیر گذاشتند.

وی گفت: زمین چمن تختی شهر یاسوج استاندارد نیست و فاصله خط طولی زمین با نیمکت بسیار نزدیک است و این باعث شده که خیلی از مشکلات بوجود بیاید.

سروندی افزود: داور جوانی که داوری می کند بدلیل عدم آشنایی با علم روان شناسی و عوامل اجرایی استان تحت تاثیر قرار گرفتند و در دقیقه 90بازی چه خطایی گرفته می شود و باعث باخت تیم ما می شود و فوتبالی که اینگونه بازی می شود، فوتبال مردانگی نیست.

وی گفت: سالیانه تیم بعثت حدود 10 میلیارد ریال هزینه می کند و با این داوری های ضعیفی که داریم به نتیجه نمی رسد و حق تیم ها ضایع می شود.

سرپرست تیم فوتبال بعثت گفت: ایراد دیگری که در بعضی از بازی ها وجود دارد این است که چهار داور و ناظر بازی از یک شهر انتخاب می شود و باعث مشکلات بسیار زیادی می شود.

وی در پایان گفت: هفت استان لر نشین داریم اما با وجود اینکه رئیس سازمان لیگ هم لر است، هیچ کمکی، حمایتی و بهایی به لرها داده نمی شود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1003039
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0389 sec