شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 15:13 منتشر شده در مورخ: 1395/10/21 شناسه خبر: 1003043
دیدار مسئولان سپاه فتح و فرمانده تیپ 48 کهگیلویه و بویراحمد با 2 نفر از آزادگان یاسوج+ تصاویر
مسئولان سپاه فتح و تیپ سرافراز 48 فتح به همراه مسئول مرکز ایثارگران این سپاه استانی از دونفر از آزادگان این استان دیدار کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری چهارفصل، سرتیپ دوم پاسدار اله مراد الوند نسب فرمانده دلاور تیپ 48 فتح و سرهنگ پاسدار جهانگیر انصاری جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با دو نفر از ازدگان دلاور کهگیلویه وبویراحمدی در یاسوج دیدار کردند.

فرمانده تیپ 48 فتح کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار گفت: آزادگان گنجینه های با ارزش نظام و انقلاب هستند و گر چه جسم آزادگان در بند رژیم ملعون و منحوس بعثی عراق بودند اما دلاوری و پایمردی را در بازگشت برای همه ما به ارمغان آوردند.

وی افزود: ویژگی مومن حقیقی تبعیت از سنت ولی است که سنت ولی شکیبایی و تحمل و صبر در دوره سختی است، بنابر این روایت، آزادگان قطب های درخشان شکیبایی هستند.

جانشین سپاه فتح نیز در این دیدار ضمن تشکر از زحمات همه آزادگان برای تحمل سختی های دوران اسارت، دیدار و رسیدگی به  مشکلات آنان را وظیفه خود دانست و گفت :آزادگان با سربلندی در جبهه های نبرد حق علیه باطل مبارزه کرده و با سرافرازی به کشور بازگشتند ودر این برهه از زمان باید از آنان تقدیر کرده و قدر و ارزش آنان رادانست.

وی افزود: سرکشی از  آزادگان در اولویت بوده و در فرصت های مناسب در منازل این مجاهدین در راه حق به دیدارشان خواهیم رفت.

یداله شاهمرادی و عطا محمدی دو نفر آزادگان استان کهگیلویه وبویراحمد هستند که سالهای زیادی در زندان های رژیم منحوس بعث عراق سختی های زیادی را تحمل کردند.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1003043
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی