شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 13:15 منتشر شده در مورخ: 1395/10/21 شناسه خبر: 1003093
اولین مسئول حوزه اصناف گمیشان
مسئول حوزه بسیج اداری، کارگری و اصناف شهرستان گمیشان معرفی شد
در مراسمی با حضور فرماندار گمیشان و فرمانده سپاه ناحیه گمیشان نبی الله ملکش به عنوان مسئول حوزه بسیج اداری، کارگری و اصناف شهرستان گمیشان معرفی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ساحل گمیشان ، در این مراسم ، فرماندار گمیشان ضمن  تسلیت رحلت یار دیرین امام ، آیت الله رفسنجانی و شهادت فاطمه معصومه گفت : حضور در بین بسیجیان برای من افتخار است .

وی ادامه داد: حفظ و حراست از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی از وظایف بسیج است و بسیجیان ما باید نظام  را در برابر دسیسه های دشمنان حفظ کنند.

توماج ادامه داد: وجود دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران یک واقیت است و در واقع از همان روزهای نخست پیروزی انقلاب  همواره تلاش کردند از راههای مختلف نظیر جنگ نظامی در دوران دفاع مقدس و پس از آن تهاجمات  فرهنگی و امواج ماهواره  و هر انچه در چنته دارند به انقلاب و نظام مقدسمان ضربه بزنند و راه را برای نفوذ خود باز کنند که تا به امروز ناکام ماندند .

در ادامه سرهنگ باقر رحمانی فرمانده سپاه ناحیه گمیشان گفت: بسیج یادگار امام راحل و از دستاوردهای بی نظیر انقلاب است.

رحمانی ادامه داد:کارکرد بسیج تنها به بخش نظامی محدود نمی شود و بیسج یک نهاد اجتماعی و مردمی است که هرجا کشور نیاز به کمک داشته باشد پیش قدم می شود و در این راه کارنامه درخشانی در زمینه فعالیت های فرهنگی و اقتصاد مقاومتی و ... دارد.

در پایان نبی الله ملکش به عنوان مسئول حوزه بسیج اداری، کارگری و اصناف شهرستان گمیشان معرفی شد.

00m

00m1

00m2

00m3

انتهای پیام/

http://dana.ir/1003093
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی