شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 15:27 منتشر شده در مورخ: 1395/10/21 شناسه خبر: 1003153
پیام تسلیت مدیرکل آموزش و پرورش گلستان درپی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی
در پی ارتحال عالم مجاهد و پارسا حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رضوان‌الله‌علیه، مدیر کل آموزش وپرورش گلستان در پیام تسلیتی با اشاره به نقش‌آفرینی شجاعانه‌ی این یار صادق و وفادار حضرت امام خمینی (ره)و پشتوانه ی بزرگ و همیشگی انقلاب اسلامی ایران در تمام عرصه‌های مهم و خطیرکشور،پیامی صادر نمودند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کلاس بیست؛ متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا الله و انا الیه راجعون

عالم مجاهد و پارسا حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از جمله‌ی نخستین مبارزان راه دشوار انقلاب و از چهره‌های اثرگذار و یاران صمیمی نظام جمهوری اسلامی و از وفاداران غیور و صادق امام بزرگوار بود که در همه‌ی عرصه‌های مهم کشور با شجاعت تمام، نقش‌‌آفرینی کرد و همواره خار چشم دشمنان انقلاب و ایران اسلامی بود. ایشان در تمام عمر باارزش خود چه از دوران ستم شاهی، چه در زمان دفاع مقدس و حوادث بعد از انقلاب در تعالی و پیشرفت کشور عزیزمان کوشید و اثرگذار بود.

این انسان بزرگ و پرهیزگار، همه جا و همه وقت در موضع یک عالم ربانی، یک سیاستمدار صادق و لایق در همه ی عرصه ها و تنگناهای داخلی و خارجی،در کسوت یک انقلابی صریح ظاهر شد و تمام همت و تلاش مجاهدانه ی خویش را در حوادث این سال‌ها در کفه‌ی حق و حقیقت نهاد و همواره در دفاع از آرمان های انقلاب و صیانت از نظام و رهبری برآمد.
اینجانب به خاندان گرامی و فرزندان عالیقدر ایشان همچنین به مردم فهیم و باذکاوت ایران عزیز ، روحانیت عظیم الشأن و همه‌ی ارادتمندان و شاگردان و دست‌پروردگان آن مرحوم صمیمانه تسلیت می‌گویم و علو درجات وی را از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

ایشان علاوه بر تلاش های علمی و سیاسی، به ویژه در دوره ی دشوار مسئولیت سنگین ریاست مجمع تشخیص مصلت و در همه ی حوادث و قضایای مهم در شمار فعالان و خدمتگزاران برجسته ی کشور به شمار میرفتند.

 متضرعانه از خداوند متعال مسألت میکنم که روح ایشان را مشمول رحمت و فضل خود قرار دهد و عمل صالح ایشان را مقرون اجر جزیل سازد و با شهدای اسلام محشور فرماید.

رحمت و رضوان الهی بر او باد.

محمدرضا وطنی

مدیر کل آموزش وپرورش استان گلستان

 

http://dana.ir/1003153
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0400 sec