شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 09:37 منتشر شده در مورخ: 1395/10/22 شناسه خبر: 1003386
نجات جان بیمار قلبی 70 ساله توسط اورژانس نهاوند
مسئول اورژانس شهرستان نهاوند گفت: پرسنل فوریت‌های پزشکی نهاوند که به‌صورت اتفاقی با پیرمردی 70 ساله که دچار ایست قلبی شده بود مواجه می‌شوند، موفق شدند جان او را نجات دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا احمد کیانی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری گرو، گفت: با دریافت گزارشی از یکی از درمانگاه‌های شهرستان نهاوند مبنی بر نیاز به آمبولانس فوریت‌های پزشکی اکیپ این سازمان به محل حادثه اعزام شد.

وی اظهار داشت: تکنسین‌های اورژانس فوریت‌های پزشکی نهاوند حین اعزام به مأموریت جهت انتقال بیمار از درمانگاه امام خمینی (ره) این شهرستان با پیرمردی 70 ساله که دچار ایست قلبی شده بود مواجه می‌شوند.

مسئول فوریت‌های پزشکی نهاوند گفت: پرسنل فوریت‌ها به همراه پزشک درمانگاه فوراً شروع به عملیات احیای قلبی و ریوی می‌کنند و به ادامه عملیات داخل آمبولانس و حین انتقال به بیمارستان ادامه می‌دهند.

 وی اظهار داشت: خوشبختانه عملیات احیا موفقیت‌آمیز بوده و پس از انتقال بیمار به اورژانس بیمارستان آیت‌الله علیمرادیان نهاوند، وی در بخش سی‌سی‌یو بستری می‌شود.

کیانی افزود: فوریت‌های پزشکی شهرستان نهاوند خوشبختانه با تلاش مجموعه بهداشت و درمان نهاوند در کمترین زمان به محل وقوع حوادث می‌رسد و به امدادرسانی می‌پردازد.

وی در پایان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون اورژانس 115 شهرستان نهاوند بیش از 1300 مأموریت را انجام داده است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1003386
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0359 sec