شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: مذهبی
ساعت: 09:57 منتشر شده در مورخ: 1395/10/22 شناسه خبر: 1003426
ازسرگیری اردوهای راهیان‌نور دانش‌آموزی گیلان
زاده رستم گفت: اعزام های راهیان نور استان گیلان همزمان با سراسر کشور در مهرماه آغاز و به دلیل برگزاری امتحانات دانش آموزی به صورت مقطعی متوقف گردیده بود که پس از اتمام از سوم بهمن ماه ادامه خواهند یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کوله بار؛ اصغر زاده رستم مسئول سازمان اردویی،راهیان نور و گردشگری سپاه قدس گیلان از سرگیری اردو های راهیان نور دانش آموزی در سوم بهمن ماه خبر داد.

وی ادامه داد: اعزام های راهیان نور استان  گیلان همزمان با سراسر کشور در مهرماه آغاز  و به دلیل برگزاری  امتحانات دانش آموزی به صورت مقطعی متوقف گردیده بود که پس از اتمام از سوم بهمن ماه ادامه خواهند یافت .

زاده رستم با بیان اینکه مقصد اردو های پیش بینی شده مناطق عملیاتی جنوب می باشند اظهار داشت: یادمان های؛ اروند، شلمچه ،هویزه ، دهلاویه و پادگان شهید محمود وند اهواز از نقاط مورد بازید در مقطع حضورکاروان های راهیان نور استان گیلان در مناطق عملیاتی جنوب خواهد بود.

زاده رستم یادآور شد: پیش از این بیش از 8 هزار دانش آموز از شهرستان های استان به مناطق عملیاتی غرب و  جنوب اعزام شده بودند و با توجه به برنامه پیش بینی شده کلیه اعزام های پایانی  در دو ماه آینده به مناطق عملیاتی جنوب خواهد بود.

 وی در ادامه اظهار داشت: یکی از کارهای صورت گرفته در طول اعزام استفاده از راویان آشنا به تحولات و ورویدادهای جنگ تحمیلی است  و  راویان هرکاروان دانش آموزان را نسبت به حماسه آفرینی های رزمندگان آشنا خواهند نمود. وی در همین زمینه اضافه کرد: مکمل این اقدام تهیه برو شورهای متناسب با عملیات های دفاع مقدس و توزیع آنان در بین دانش آموزان خواهد بود.

http://dana.ir/1003426
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0987 sec