شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 15:36 منتشر شده در مورخ: 1395/10/22 شناسه خبر: 1003749
حریق سه خودرو در خیابان حکیم نظامی اصفهان/ عمدی یا اتفاقی بودن حادثه در دست بررسی است + تصاویر
در این حادثه سه خودروی پژو، سمند و 206 دچار حریق شده بودند و با توجه به اینکه خودروها در کنار خیابان پارک شده و سرنشین درون آن نبود کسی دچار مصدومیت نشده بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان در گفتگو با صاحب نیوز، از وقوع حادثه حریق سه خودروی سواری در یکی از خیابان های فرعی حکیم نظامی اصفهان خبر داد.

محمد شریعتی با بیان اینکه این حادثه در ساعت 02:11 بامداد امروز به سامانه 125 آتش نشانی اطلاع داده شد، گفت: پس از اعلام حادثه گروه امدادی آتش نشانی در کمتر از دو دقیقه به محل حادثه رسیدند و شروع به اطفاء حریق کردند.

وی ادامه داد: در این حادثه سه خودروی پژو، سمند و 206 دچار حریق شده بودند و با توجه به اینکه خودروها در کنار خیابان پارک شده و سرنشین درون آن نبود کسی دچار مصدومیت نشده بود.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه حریق از خودروی وسط آغاز شده بود، گفت: نزدیک بودن دو خودروی دیگر عامل انتشار آتش به آنان شده است ضمن اینکه خودروی 206 به طور کامل طعمه حریق شد.

شریعتی با اشاره به دست بررسی بودن علت حادثه، تاکید کرد: باید علت این حادثه روشن شود که براثر خود به خود سوزی به وقوع پیوسته یا اینکه به صورت عمدی این حادثه رخ داده است.

وی افزود: به جز وجود مواد قابل اشتعال در داخل خودرو همچون روکش های صندلی و دیگر متعلقات، سوخت درون باک خودرو پتانسیل بالایی را برای حریق دارد.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه معمولا نشت بنزین علت وقوع چنین حادثه هایی است، تصریح کرد: علت عمدی بودن یا غیر عمدی بودن حادثه حریق را نه تائید و نه تکذیب می کنیم.

شریعتی خاطرنشان کرد: نیروهای آتش نشانی با اطفا به موقع حریق از گسترش آتش سوزی به خودروهای دیگر جلوگیری کردند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1003749
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی