شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 15:32 منتشر شده در مورخ: 1395/10/22 شناسه خبر: 1003786
در یک عمل جراحی نادر؛
تومور قلبی از بدن کودک 5 ساله خارج شد
فوق تخصص جراح قلب و عروق بیمارستان علی ابن ابیطالب زاهدان گفت: در یک عمل جراحی نادر و به همت متخصصان توانمند دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، تومور قلبی از بدن کودک 5 ساله خارج شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دکتر چنگیز آزادی فوق تخصص جراح قلب و عروق بیمارستان علی ابن ابیطالب زاهدان در خصوص انجام موفقیت آمیز خروج تومور قلبی از بدن کودک5ساله در زاهدان به خبرنگار ما اظهار داشت: این کودک با تب شدید و تشنج به بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) زاهدان منتقل شده بود که پس از بررسی متوجه وجود تومور 6 سانتی متری در کنار قلب وی شدیم.
وی گفت: پس از انجام آزمایش های لازم، بلافاصله بیمار مورد نظر به اتاق عمل منتقل و در طول 4 ساعت عمل جراحی تومور از قلب کودک جدا شد.
دکتر رخشانی مدیر گروه بیماری های قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نیز در این خصوص در نشست هم اندیشی اعضای هیئت علمی گروه قلب و عروق این دانشگاه با اشاره به توانمندی های این گروه خاطر نشان کرد: زاهدان به عنوان یکی از معدود مراکز استانی است که خوشبختانه از مجهزترین امکانات و ماهر ترین اعضای هیئت علمی در گروه قلب برخوردار است.
وی گفت: با افزایش نیروی انسانی متخصص به عنوان مهمترین سرمایه دانشگاه و همچنین تخصیص تجهیزات، به نیازهای درمانی مراجعان این بخش به خوبی رسیدگی می شود.
مدیر گروه بیماری های قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افزود: مجموعه شرایط موجود، خوشبختانه بیماران را از رنج سفر به شهرهای بزرگ برای درمان بی نیاز کرده است.
انتهای پیام/

http://dana.ir/1003786
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی