شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 14:28 منتشر شده در مورخ: 1395/10/22 شناسه خبر: 1003977
برای انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی؛
موتور انتخابات در گالیکش به حرکت درآمد
با حضور فرماندار در اولین جلسه برنامه‌ریزی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا این موتور انتخابات دوازدهم در شهرستان گالیکش به حرکت درآمد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نیلکوه فرماندار گالیکش در اولین جلسه برنامه‌ریزی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات مجلس شوراهای اسلامی شهر و روستا این شهرستان ضمن تأکید بر اهمیت و حساسیت انتخابات پیش رو همچون گذشته گفت: همه میدانید که اردیبهشت 96 انتخابات بسیار مهمی را پیش روداریم و همه باید برای برگزاری یک انتخابات سالم، پرشور و حداکثری تلاش نماییم.

nilkooh2075 1

حسن خسروی سپس به ارتحال حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی پرداخت و افزود: اکنون با رحلت حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی قطعاً این انتخابات حساس‌تر هم شده و این واقعه تأثیرات داخلی و بین‌المللی خاص خود را خواهد داشت.

وی اظهار داشت: بااین‌همه آنچه وظیفه ماست فارغ از همه این تحلیل‌های سیاسی است چراکه ما مجری انتخابات و امانت‌دار مردم هستیم و باید بر اساس مر قانون انتخابات را برگزار نماییم.

فرماندار گالیکش افزود: ما در سال آتی انتخاباتی را برگزار خواهیم کرد که قطعاً رییس‌جمهور محترم فعلی کاندیدای آن خواهند بود و ما باید اعتماد مردم را همچنان تقویت کنیم و در جهت رضای خداوند متعال حرکت نماییم.

خسروی ادامه داد: انتخابات شوراها هم از این حیث که یک انتخابات محلی را انجام می‌دهد دارای حساسیت بالا و بسیار مهم است. قطعاً از طوایف و گروه‌های مختلف در این انتخابات شرکت می‌کنند، لذا نحوه‌ی حضور و عملکرد مجریان بسیار مؤثر خواهد بود.

وی در پایان تأکید کرد: همه عوامل و دست‌اندرکاران و شما همکاران باید در این انتخابات حضور پررنگ داشته باشید. هم حضور فیزیکی و هم حضور دلی و این وظیفه ملی همه ما است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1003977
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0577 sec