شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 19:04 منتشر شده در مورخ: 1395/10/22 شناسه خبر: 1004133
فرمانده انتظامی شهرستان پارس آباد خبر داد
17 واحد صنفی متخلف در پارس آباد پلمپ شد
فرمانده انتظامی پارس آباد مغان از پلمپ تعداد 17 واحد صنفی متخلف به دلیل نداشتن پروانه کسب و توقیف 2 دستگاه خودرو با 25 میلیون ریال خلافی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ حسین بهمنی با اعلام این مطلب به خبرنگار آران مغان گفت: برای ارتقای امنیت اجتماعی و ساماندهی صنوف فاقد پروانه کسب، طرح نظارت و کنترل بر اصناف، توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی شهرستان پارس آباد اجرا شد.

وی افزود: در همین ارتباط، پلیس نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی پارس آباد با همکاری اتحادیه مربوطه و اتاق اصناف، از تعدادی واحد صنفی در پارس آباد مغان بازدید کرد که در این زمینه 17 واحد صنفی به دلیل نداشتن پروانه کسب و عدم رعایت مقررات پلمپ شد.

فرمانده انتظامی پارس آباد مغان در ادامه گفت: در راستای اجرای ماده 8 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی طی روزهای گذشته، یک دستگاه سواری پژو 405 با یک میلیون 400 هزار تومان خلافی و یک دستگاه پژو 206 با خلافی یک میلیون و 150 هزار تومان جریمه پرداخت نشده توقیف و به پارکینگ منتقل شدند.

بهمنی از کشف و ضبط 170 قلم لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق و کشف چهار فقره سرقت و دستگیری شش نفر سارق در این ارتباط خبر داد و افزود: همچنین ماموران نیروی انتظامی شهرستان پارس آباد، در مدت اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی موفق به دستگیری چهار خرده فروش مواد مخدر و چهار نفر کلاهبردار شدند.

فرمانده انتظامی پارس آباد مغان با بیان اینکه پلیس شهرستان در جهت برقراری نظم و امنیت مطلوب و برخورد با متخلفان و مجرمان، از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد از شهروندان خواست، انتقاد ها، پیشنهادها یا تقدیر از عملکرد پلیس را نیز با دفتر نظارت همگانی پلیس ۱۹۷ اعلام کنند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1004133
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی