شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 18:09 منتشر شده در مورخ: 1395/10/22 شناسه خبر: 1004141
جهت عرض تسلیت برای درگذشت آیت الله رفسنجانی؛
الهام علی اف و رهبر حزب اسلام جمهوری آذربایجان در سفارت ایران در باکو حضور یافتند + تصاویر
رئیس جمهور آذربایجان و رهبر حزب اسلام در مراسم یادبود آیت الله هاشمی رفسنجانی که در سفارت ایران در باکو تشکیل شده بود، حضور یافتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اناج، بعد از ارسال پیام تسلیت از سوی ریاست جمهوری آذربایجان در خصوص درگذشت رئیس شورای تشخیص مصلحت نظام آیت الله هاشمی رفسنجانی، الهام علی اف شخصاً با حضور در سفارت ایران در باکو درگذشت وی را به سفیر ایران  تسلیت گفت.

همچنین وی در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیمای کشورمان در آذربایجان بیان داشته است: من سفرهای رئیس جمهور سابق آقای رفسنجانی به آذربایجان را در زمان رئیس جمهوری پدرم حیدر علی اف به خوبی به خاطر دارم و با ایشان از نزدیک دیدار نیز کرده ام.

ایشان سیاستمدار خبره ، فعال و یکی از بنیانگذاران تاثیرگذار در شکل گیری روابط ایران و آذربایجان بودند که این روابط سالم و دوستانه تا امروز توسعه موفقی را به خود دیده است.

علی اف بعد از مصاحبه تسلیت مکتوبی را نیز در دفتر یادبودی که در سفارت گشوده شده بود، درج نمود.

 

 شایان ذکر است رئیس حزب اسلام جمهوری آذربایجان به همراه دیگر رسمی های این کشور در مراسم یادبود آیت الله هاشمی رفسنجانی که در سفارت ایران در باکو تشکیل شده بود، حضور یافته و تسلیت خود را به منظور رحلت آیت الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی را خدمت رهبر بزرگ ایران اسلامی آیت الله خامنه ای و همچنین خدمت ملت بزرگ ایران تقدیم داشته اند.

 گفتنی است، اعضای این حزب توسط جواد جهانگیرزاده سفیر ایران در آذربایجان، حجت الاسلام سید اجاق نژاد نماینده ولی فقیه در باکو و نیز دکتر ابراهیم ابراهیمی رایزن فرهنگی ایران مورد استقبال قراد گرفته اند.

http://dana.ir/1004141
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0405 sec