شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 11:02 منتشر شده در مورخ: 1395/10/23 شناسه خبر: 1004354
عضو خبرگان رهبری:
اتحاد و همبستگی مردم در تمامی صحنه های انقلاب از معجزات الهی است
عضو خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه ملت ما با هر گرایشی با پیروی از ولایت پشتبیان اسلام و نظام هستند، گفت: بصیرت، تحقیق، شناخت و دقت در انتخابات لازم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از رودآور؛ «آیت‌الله سید مصطفی موسوی اصفهانی» شامگاه روز گذشته در همایش سخنرانی و روشنگری جهاد کبیر در بین مردم تویسرکان اظهار کرد: امام راحل(ره) و پس از ایشان مقام معظم رهبری فرهنگ ایثار و شهادت را در بین ملت ایران زنده کردند، افزود: مردم ما چه در جنگ و چه در تمامی صحنه های پس از انقلاب نشان دادند که جانانه از اسلام و انقلاب دفاع می کنند و این روزها هم مدافعان حرم این اصل را به خوبی ثابت کرده اند.

آیت الله موسوی اصفهانی با اشاره به اینکه هیچ گاه کسی از اسلام خسته نمی شود، عنوان کرد: مهمترین نقطه قوت ملت ایمان است و مهمترین مرکزی که می تواند نیروی مردمی و نسل جوان را تقویت کنند حوزه های علمیه و  مراجع و علمای بزرگ هستند و زمانی که این بزرگواران یک قدم بر می دارند، مردم تا پای جان برای دفاع از دین خدا و عظمت انقلاب استقامت می کنند و هیچ دشمنی نمی تواند نقشه های شوم خود را عملی کند.

وی با بیان اینکه در آیات و احادیث بسیار آمده است که هر که دین خدا را یاری کند، خدا او را یاری می کند، تصریح کرد: در انتخاباتی که در آینده ای نزدیک برگزار می شود باید بر نکاتی مهم توجه کرد و داشتن بصیرت در انتخابات یک شرط اساسی است.

عضو خبرگان رهبری تأکید کرد: بصیرت، تحقیق، شناخت و دقت در انتخابات لازم است و این شناخت عقلانی و قانونی بوده و تجربه هم نشان داده است که هر چه مردم بیشتر بصیرت داشته باشند و طبق معیارهایی که اسلام و انقلاب تبیین کرده، حرکت کنند خداوند هم آنان را در به نتیجه رسیدن یاری می کند.

آیت الله موسوی اصفهانی عنوان کرد: اتحاد و همبستگی مردم در تمامی صحنه های انقلاب از معجزات الهی است و در این راستا مهم آن است که تک تک ما به وظیفه خودمان عمل کنیم و نتیجه کار را به خدا بسپاریم.

 

انتهای پیام/

 

 

 

http://dana.ir/1004354
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0463 sec