شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 16:29 منتشر شده در مورخ: 1395/10/23 شناسه خبر: 1004847
با حضور استاندار خوزستان؛
عملیات اجرائی قطعه اول محور مسجدسلیمان-شهرکرد آغاز شد+تصاویر
قطعه اول جاده مسجدسلیمان به شهرکرد به طول 20کیلومتر و اعتباری بالغ بر 89 میلیارد تومان احداث خواهد شد که اعتبار این پروژه توسط شرکت توسعه زیرساخت راههای کشور تامین شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آسماری:عملیات اجرائی احداث قطعه اول محور مسجدسلیمان-اندیکا-شهرکرد(جاده بازفت) صبح امروز با حضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان,علی عسکر ظاهری نماینده شهرستان,علیرضا گوروئی فرماندار مسجدسلیمان,مهندس کدخدازاده معاونت ساخت و توسعه راههای کشور,مهندس رحمانی مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان,علی عیدیوندی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مسجدسلیمان و جمعی از مردم و مسئولین شهرستان مسجدسلیمان و اندیکا  آغاز شد.

دکتر شریعتی استاندار خوزستان در رابطه با این پروژه گفت:این جاده یکی از پروژه های زیرساختی استان است که قطعه ای از محور بین استانی اهواز به شهرکرد خواهد بود و . امیدواریم در آینده ای نزدیک بخش های دیگر این پروژه هم آغاز شود.
 
وی افزود:قطعه اول جاده مسجدسلیمان به شهرکرد به طول 20کیلومتر و اعتباری بالغ بر 89 میلیارد تومان احداث خواهد شد که اعتبار این پروژه توسط شرکت توسعه زیرساخت راههای کشور تامین شده است.
 
وی ادامه داد:امیدواریم با انجام این پروژه در این مسیر و ادامه آن در استان چهارمحال و بختیاری این محور تبدیل به یک جاده اصلی و ایمن بین دو استان با نگاه گردشگری و اقتصادی-تجاری   شود.
 
استاندار خوزستان تصریح کرد:این پروژه قرار است طی مدت زمان سه سال به بهره برداری برسد و در تلاشیم بخش های دیگر پروژه محور اهواز به شهرکرد که شامل جاده میانبر مسجدسلیمان  به اهواز می شود هم بزودی به مرحله اجرا برسد.

 

http://dana.ir/1004847
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی