شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 15:49 منتشر شده در مورخ: 1395/11/02 شناسه خبر: 1010978
مسئول معاونت علم و اقتصاد بسیج دانشجویی استان البرز خبر داد؛
نخستین جشنواره علمی، پژوهشی و فناوری بسیج دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان البرز برگزار می شود
مسئول معاونت علم و اقتصاد بسیج دانشجویی استان البرز از برگزاری نخستین جشنواره علمی، پژوهشی و فناوری بسیج دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان البرز خبر داد و گفت: مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا تاریخ 22 بهمن ماه 1395 تعیین و اختتامیه آن نیز در تاریخ 17 اسفند ماه 1395 برگزار خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از البرز؛ عبداله فرخی مسئول معاونت علم و اقتصاد بسیج دانشجویی استان البرز در گفتگو باخبرنگاراین پایگاه اطلاع رسانی، با اشاره به اینکه یکی از برنامه های ابلاغی این معاونت اجرای جشنواره با رویکرد علمی و اقتصاد مقاومتی است، اظهار داشت: با عنایت به تأکیدات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) مبنی بر هم افزایی نهادها و اقشار، در هیئت رئیسه بسیج دانشجویی استان البرز تصمیم بر آن شد تا این جشنواره علمی با همکاری دیگر اقشار بسیج برگزار شود.

وی افزود: امسال با هماهنگی و همکاری سه نهاد انقلابی بسیج دانشجویی، سازمان بسیج علمی، پژوهشی و بسیج اساتید استان تحت عنوان " نخستین جشنواره علمی، پژوهشی و فناوری بسیج دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان البرز (علوم کاربردی – علوم انسانی ) برگزار می شود و  جلسات متعددی نیز در راستای هماهنگی بیشتر این جشنواره برگزار گردید.

فرخی با بیان اینکه محورها و رویکردهای اصلی جشنواره عناوینی همچون اقتصاد دانش بنیان، تجاری سازی دانش، کارآفرینی دانش پایه، بومی سازی دانش تعیین گردید، گفت: در این جشنواره، قالبهایی مانند پایان نامه ها، اختراعات و ابتکارات، شرکتهای دانش بنیان و هسته های فناور، انجمنها، تشکلها و هسته های علمی، طرحهای علمی، مقالات علمی، پژوهشی شرکت داده خواهند شد.

وی به زمان برگزاری این جشنواره اشاره کرد و گفت: طی تصمیمات گرفته شده در کمیته علمی این جشنواره، مهلت ارسال آثار تا تاریخ 22 بهمن ماه 1395 تعیین و اختتامیه آن نیز در تاریخ 17 اسفند ماه 1395 برگزار خواهد شد.

فرخی در پایان بیان کرد: وب سایت www.bso-conf.ir نیز جهت ارسال آثار راه اندازی شده است و لازم به ذکر است شرکت در این جشنواره برای عموم آزاد بوده و آثار ارسالی پس از بررسی توسط داوران مجرب، به برترینها هدایای نفیسی در روز اختتامیه اهدا خواهد شد.


photo_2017-01-16_13-48-53-(5).jpg


انتهای پیام/
http://dana.ir/1010978
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی