شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:38 منتشر شده در مورخ: 1395/11/01 شناسه خبر: 1011473
مدیرکل بحران استانداری البرز:
۵۰۰کارخانه در استان البرز گازسوز شده اند/ به روز رسانی ناوگان حمل و نقل در دستور کار مسئولین
مهدی مهرور مدیرکل بحران استانداری البرز از گازسوز شدن ۵۰۰ کارخانه در جهت کاهش الودگی هوا در استان البرز خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از فردیسان، مهدی مهرور  مدیر کل بحران استانداری البرز  عصر روز پنج شنبه  ۳۰ دی ماه در حاشیه بازدید از نیروگاه منتظر قائم شهرستان فردیس به مناسبت سالروز هوای پاک ،ضمن گرامی داشت این روز گفت :در حال حاضر یکی از چالش های محیط زیست و بحران ، به آلودگی هوا تبدیل شده است .

مهرور با بیان اینکه توجه خاص دولت تدبیر و امید به مسائل مربوط به حفاظت از محیط زیست است گفت :نگاه دولت تدبیر به سلامت مردم ایران است.

وی در مورد مشارکت نیروگاه و اداره محیط زیست ،اظهار داشت : همدلی و هم فکری مسئولین در راستای حفظ محیط زیست باعث شده است که چنین مشارکت هایی صورت گیرد.

مدیر کل بحران استان البرز از اقدامات ویژه ایی در خصوص افزایش راندمان و ساختار تکنولوژی نیروگاه منتظر قائم خبر داد و افزود : این اقدام در راستای حفظ سلامت مردم با همکاری و هم فکری مسئولین انجام.پذیر خواهد بود.

مهرور تصریح کرد: طی یکسال گذشته ۵۰۰ کارخانه ایی که سوختشان را گازوئیل تامین می کرد ،گازسوز شده اند.

وی همچنین ادامه داد: ۸۰درصد آلودگی هوا مختص خودرو ها و سازمان حمل و نقل عمومی است

مهرور کاهش آلودگی هوا را در گرو همکاری همه اقشار مردم دانست و گفت : استفاده کمتر از وسایل شخصی می تواند کمک بسیاری در کاهش آلودگی هوا داشته باشد

وی در بخش دیگر از سخنان خود به افزایش زیر ساخت ها و توسعه فضای سبز اشاره کرد و افزود : سعی داریم در مرکز شهر فضاهای سبز بیشتر ایجاد کنیم.

مدیرکل بحران استان البرز در پایان خاطر نشان کرد : به روز رسانی ناوگان حمل و نقل در دستور کار مسئولین استانی قرار گرفته است .

انتهای پیام/

 
 

 

http://dana.ir/1011473
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی