شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 18:39 منتشر شده در مورخ: 1395/11/01 شناسه خبر: 1011790
امام جمعه موقت چالدران:
ماه بهمن، ماه پیروزی حق بر علیه باطل بود
امام جمعه موقت چالدران گفت :ماه بهمن، ماه پیروزی حق بر علیه باطل است و با رهبری امام راحل و حضور میلیونی ملت ایران اسلامی در صحنه انقلاب و تقدیم هزاران شهید، نظام مقدس جمهوری اسلامی تشکیل یافته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نوای چالدران ،امام جمعه موقت شهرستان چالدران در خطبه های این هفته نماز جمعه به فضلیتهای انسانهای با تقوا اشاره کرد و گفت: انسانهای با تقوا همواره خدا ترس هستند و به فکر قیامت و برزخ می باشند ،کارهای خود را به خاطر رضای پروردگار انجام می دهند . پروردگار متعال نیز به خاطر چنین ویژگی ها چنین انسانهایی را اهل بهشت قرار داده و همواره عاقبت به خیر قرار می دهد .

وی با تبریک فرا رسیدن ماه بهمن و اعیاد دهه فجر از دهه فجر به عنوان تجدید قوای نیروهای انقلابی و تجدید میاق ملت با انقلاب دانست و گفت : ماه بهمن، ماه پیروزی حق بر علیه باطل بود. که با رهبری امام راحل و حضور میلیونی ملت ایران اسلامی در صحنه انقلاب و تقدیم هزاران شهید، نظام مقدس جمهوری اسلامی تشکیل یافته است.

حجت الاسلام حق ویردی زاده شهادت نیروهای های فداکار آتش نشانی تهران در پی حادثه آتش سوزی و فرو ریختن بازارپلاسکو بر ملت ایران اسلامی و خانواده های معظم این شهدا داشتن روحیه بسیار بالا و از جان گذشتگی و ایثار را از جمله ویژگی های بارز آتش نشانان عنوان کرد و گفت : این نجاتگران و تکنسین ها همواره عمر خود را زیر صدای زنگ و آژیر گذاشتند و بارها با حوادث مختلف دست و پنجه نرم کردند و آسایش و سلامتی خود را فدای آرامش و سلامت دیگران نمودند.

امام جمعه موقت شهرستان چالدران با اشاره به تحقق شعار اقتصاد مقاومتی از سوی مردم در کشور شد و گفت : جای دارد از اصناف و بازاریان شهرستان چالدران تقدیر و تشکر شود چرا که این قشر زحمت کش همواره رعایت حال مردم فقیر و قشر کم در آمد این شهرستان را با دادن کالا به صورت نسیه ملاحضه می فرمایند و مردم این شهرستان باید در قبال قدر دانی از اصناف و بازاریان این شهرستان پولهای نقد خود را جهت خرید کالا و مایحتاج عمومی خود به شهرستانهای همجوار نبرند .

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1011790
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی