شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: مذهبی
ساعت: 11:53 منتشر شده در مورخ: 1395/11/02 شناسه خبر: 1012141
اعزام اولین کاروان خادمین مازندرانی راهیان نور به مناطق جنوب کشور
در آستانه ایام سفر زائرین مازندرانی به مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب کشور اولین گروه خادمین مازندرانی راهیان نور در قالب یک کاروان اعزام شدند.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کوله بار؛کاروان خادمین مازندرانی راهیان نور متشکل از خدام برادر و خواهر به منظور ارائه خدمات به زائرین راهیان نور جنوب کشور به خوزستان اعزام شدند.
 
سید مهدی فرجی مسئول این اعزام اظهار داشت: هر ساله با نزدیک شدن به ایام اوج راهیان نور جنوب ماموریت داریم تا خادمینی که از ماهها قبل برای خدمت به زوار شهدا روز شماری می کردند را برای خدمتگزاری زائرین همراهی کنیم.
وی یادآور شد: در برنامه امسال همچون ادوار گذشته کاروان خادمین چند روز زودتر از آغاز سفرهای دوره ای راهیان نور، به مناطق مورد نظر اعزام خواهند شد تا با آمادگی لازم برنامه های استقبال و پذیرایی از زوار سرزمین نور را انجام دهند.
فرجی اظهار داشت: گر چه سفر های راهیان نور دانش آموزی و دانشجویی طی سال تحصیلی جاری در حال اجرا بود اما  در آستانه سال جدید سفرهای راهیان نور در قالب اردوی دانش آموزی، دانشجویی و بسیج مساجد و محلات از بهمن ماه تا نیمه دوم فروردین سال آتی به اوج خود می رسد که برای خدمات رسانی شایسته بایست اقدامات شایسته و در شان زوار سرزمین های نور را به جا آوریم.
وی بیان کرد: در اولین اعزام کاروان خادمین راهیان نور از مازندران بالغ بر 45 برادر و خواهر خادم الشهدا هم استانی که غالبا برای اولین مرتبه ثبت نام کردند مشاهده  می شوند که در اردوگاه های مازندران در جنوب کشور مستقر و به مدت 15 روز خدمت رسانی می کنند.
http://dana.ir/1012141
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی