شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 10:33 منتشر شده در مورخ: 1395/11/02 شناسه خبر: 1012275
رقابت های کشتی بین المللی جام جهان پهلوان تختی؛
قهرمانی تیم "الف" و چهارمی تیم "ب" ایران با حضور کشتی گیران کرمانشاهی
رقابت های بین المللی جام جهان پهلوان تختی به مدت دو روز در شهر مشهد برگزار شد که در پایان این رقابت ها تیم الف کشورمان مقام قهرمانی و تیم ب با حضور کشتی گیران کرمانشاهی مقام چهارم را کسب کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از مرصاد اسپورت، تیم های الف ایران، ارمنستان به دیدار فینال و تیم های ب ایران و الف قزاقستان به دیدار رده بندی رقابت های بین المللی جام جهان پهلوان تختی راه پیدا کردند.

در دیدار نهایی تیم الف کشتی آزاد ایران در دیداری برتر با حساب " هشت بر صفر " موفق به شکست ارمنستان شد و مقتدرانه بر سکوی قهرمانی قرار گرفت.

در دیدار فینال این رقابت ها، حامد رشیدی و یدالله محبی دو کشتی گیر کرمانشاهی اوزان 70 و 125 کیلوگرم به میدان رفتند و هردو مقتدرانه مقابل حریف خود صاحب برتری شدند.

در وزن 70 کیلوگرم رشیدی به مصاف والتر مارگاریان رفت و در دیداری حساب شده با حساب "18 بر 8" پیروز شد.

در وزن 125 کیلوگرم نیز یدالله محبی به مصاف آندرانیک گالستیان رفت و پس از آنکه هشت بر صفر پیش افتاد در نهایت حریف خود را ضربه فنی کرد.

در دیدار رده بندی نیز تیم الف قزاقستان با حساب پنج بر سه تیم ب ایران را شکست داد و بر سکوی سوم ایستاد.

در این دیدار هم دو کشتی گیر کرمانشاهی به نام های بهروز بهروزی راد در وزن 61 کیلو و بهمن تیموری در وزن 74 کیلوگرم برای تیم ب ایران به میدان رفتند که بهروزی راد مقابل حریف خود مغلوب شد ولی تیموری برنده از زمین خارج شد.

در وزن 61 کیلوگرم بهروزی راد مقابل دولت نیازبیکوف در حالی رقابت پایاپایی داشت و با حساب 10 بر هشت عقب بود روی یک غافلگیری ضربه شد و نتیجه را واگذار کرد.

در وزن 74 کیلوگرم نیز تیموری در دیداری برتر و در حالی که هفت بر سه از ژیگر ذاکراف پیش بود توانست حریف را ضربه فنی کند و پیروز از زمین خارج شد.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1012275
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی