شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 22:58 منتشر شده در مورخ: 1395/11/07 شناسه خبر: 1018258
زور آزمایی در شورای شهریاسوج +عکس نوشته
جلسه شورای شهر یاسوج ( ۲ بهمن‌ماه ۹۵) در حالی برگزار شد که مصوبه‌ای اصلی آن تصمیم‌گیری در خصوص واگذاری شهربازی این شهر به مستأجر قبلی بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از صبح زاگرس،به گفته مرتضی فروغ‌فرد عضو شورای اسلامی شهر یاسوج، ملک هزار متری یاسوج بدون طی فرایند قانونی و اداری و بر خلاف آئین معاملات شهرداری به فردی واگذار شده است تا در آن مکان شهربازی را راه‌اندازی کند و این فرد حدود پنج سال این شهربازی را در اختیار دارد و ماهانه مبلغی را به حساب شهرداری یاسوج واریز می‌کند.این موضوع برای چندمین بار به صحن علنی شورای شهر یاسوج آمد تا در نهایت با هفت رأی موافق و ۳ رأی مخالف بدون طی مراحل قانونی و فرایند مزایده به مستأجر قبلی واگذار شود.

سعید پایدار عضو شورای اسلامی شهر یاسوج در این نشست گفت: بر اساس مستنداتی که ارائه شده است واگذاری زمین هزار متری شهرداری یاسوج که اکنون در اختیار شهربازی قرار دارد به مزایده رفته است و باید اجازه بدهیم که فرایند قانونی آن ادامه پیدا کند.
پایدار در ادامه گفت: اگر این ملک به مزایده رفته است پس دلیلی ندارد که  قبل از برگزاری مراحل این مزایده، مجدداً با همان مستأجر قبلی قرارداد منعقد شود.
وی افزود: اعضا و شورای شهر یاسوج این روزها به دلیل حساسیت انتخابات شورای اسلامی شهر مورد نقد و اتهام هستند، پس نباید بدون انجام مراحل قانونی دو باره این ملک را به همان مستأجر قبلی واگذار کنیم و دیگران هم حق دارند در این فراخوان شرکت کنند.

پایدار تاکید کرد: این مصوبه شورای شهر یاسوج خلاف روح قوانین و آئین نامه‌های مالی شهرداری و همچنین عدالت است و به طور حتم کمیسیون تطبیق به دلیل مغایرت مصوبه شورای شهر با قانون آن را رد می‌کند.

با رأی هدایت اکبری، محسن مفتح، سرافراز اردشیری، خدابخش امیری، زهرا زمانی و علی اکبری تبار واگذاری زمین شهربازی یاسوج بدون برگزاری مناقصه به مستاجر قبلی مصوب شد که در صورت تایید این مصوبه توسط کمیسیون تطبیق واگذاری این مکان به (س-ر) همان فرد خاص ۸ ساله می‌شود.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1018258
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی