شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان فارس
ساعت: 16:26 منتشر شده در مورخ: 1395/11/10 شناسه خبر: 1020375
فرمانده سپاه شهرستان خنج :
بیش از 70 ویژه برنامه بمناسبت دهه فجر در شهرستان خنج اجرا می شود
فرمانده سپاه خنج گفت: جمهوری اسلامی ایران با پرچمداری ولایت مطلقه فقیه، بهار آزادی را به فضل الهی جشن می گیرد و همچنان حامی تمامی مظلومان، ستم دیدگان و آزادیخواهان جهان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از خنج کهن؛ دهه مبارک فجر که از 12 تا 22 بهمن می باشد، یادآور ایثارگری ها و جانفشانی های مردان و زنانی است که به رهبری حضرت امام خمینی(ره)، حکومت طاغوت را سرنگون کرده و پایه های انقلاب اسلامی را پایه گذاری نمودند.

هر ساله به منظور پاسداشت این ایام، برنامه های گوناگونی در سراسر کشور اجرا می شود که در شهرستان خنج نیز برنامه های مختلفی برگزار می شود.

سرهنگ علی همتی سروستانی فرمانده سپاه شهرستان خنج در آستانه فرارسیدن ایام الله دهه فجر در گفتگو با خنج کهن، گفت: در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان خنج با اجرای بیش از 70 برنامه، به استقبال جشن پیروزی انقلاب اسلامی می رود.فرمانده سپاه خنج اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار و افتخار به عنوان ام القرای جهان اسلام با عزت و سربلندی و با پرچمداری ولایت مطلقه فقیه که حافظ و دیدبان هوشیار و بصیر انقلاب است، بهار آزادی را به فضل الهی جشن می گیرد و همچنان پا همه دشمنی ها، تهدیدها و تحریم ها، در اوج قله اقتدار و افتخار بوده و راهنما و حامی تمامی مظلومان، ستم دیدگان و آزادیخواهان جهان است.

همتی سروستانی افزود: برنامه های امسال دهه فجر شهرستان خنج با اجرای رژه موتوری، عطرافشانی قبور مطهر شهدا، نواختن زنگ انقلاب و دیدار با ائمه جمعه آغاز و با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی، ورزشی، نشستهای بصیرتی، نمایشگاه، ویزیت رایگان در مناطق محروم، همایش پیاده روی و کوه پیمایی و در نهایت جشن بزرگ انقلاب و راهپیمایی باشکوه 22 بهمن خاتمه می یابد.

وی عنوان کرد: روز دوازدهم بهمن ماه ان شاءالله شاهد رژه موتوری بسیجیان در سطح شهر خواهیم بود و پس از آن نیز مراسم نمادین ورود حضرت امام خمینی(ره) به کشور با همکاری مدرسه کمال پور برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه خنج ادامه داد: در روز آغازین دهه فجر، مسؤولان و مدیران شهرستان با حضور در بارگاه مطهر شهدای گمنام خنج، ضمن قرائت فاتحه، تجدید پیمانی دوباره با آرمانهای شهدا خواهند نمود.

همتی سروستانی اضافه کرد: دیدار با ائمه جمعه شهرستان، برپایی ایستگاه امر به معروف و نهی از منکر در مرکز شهر، دیدار با خانواده معظم شهدا، جلسه مجمع بسیج شهرستان و تجلیل از گروه های جهادی، برگزاری اردوی جهادی در مناطق زلزله زده شهرستان و نشست بصیرتی با موضوع گفتمان انقلاب، از دیگر برنامه های دهه فجر می باشد.

وی همچنین گفت: پایان بخش برنامه های دهه فجر نیز، راهپیمایی باشکوه 22 بهمن خواهد بود که از همه می خواهیم ان شاءالله حضور گسترده داشته باشند.

فرمانده سپاه خنج یادآور شد: تمامی برنامه های دهه فجر در شهر با همکاری ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان و در روستاها نیز با همکاری آموزش و پرورش، دهیاری ها و شوراهای اسلامی روستاها اجرا خواهد شد.


 

http://dana.ir/1020375
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی