شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 14:42 منتشر شده در مورخ: 1395/11/27 شناسه خبر: 1039855
مدیر آموزش و پرورش شهرستان سمنان :
آموزش و پرورش و خانواده دو شریک مهم در امر تربیت دانش آموزان می باشند / والدین کودکان باید به روش های درست برقراری ارتباط با آنان، آگاهی داشته باشند
مدیر آموزش و پرورش شهرستان سمنان با اشاره به اینکه والدین باید به روش های درست و صحیح برقراری ارتباط با آنان، آگاهی داشته باشند، گفت: بی تردید، نهاد آموزش و پرورش و خانواده شریک مهم در امر تربیت دانش آموزان می باشند وهر چه میزان تعامل و هم افزایی در این دو نهاد بیشتر باشد شاهد وضعیت بهتر و مطلوب تری پیرامون مسائل تربیتی کودکان خواهیم بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از قومس، سعید رضایی در همایش اولیاء مراکز پیش دبستانی(خانواده موفق) با اشاره به اهمیت و نقش بسیار مهم خانواده در تعلیم و تربیت کودکان اظهار کرد: خانواده‌ به عنوان اولین نهاد اجتماعی می تواند با تقویت روحیه معنوی،  فرزندان را به سمت آموزه‌های دینی  هدایت و راهنمایی کند. 

وی با بیان اینکه تربیت معنوی فرزندان در آینده ی آنان بسیار تاثیرگذار می باشد عنوان کرد: بی تردید این مهم وظیفه‌ای بسیار سنگین است و در صورتی انجام می پذیرد که والدین توجه زیادی به این مقوله داشته باشند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سمنان با اشاره به اینکه دشمنان کشور، با ایجاد جنگ نرم همچنین ورود تهاجمات فرهنگی تلاش زیادی در گمراهی نسل جوان ما دارند گفت: بی شک فلسفه  تعلیم و تربیت کودکان، تنها به ایجاد امکانات و فضا برای آنان خلاصه نشده بلکه باید تمامی جوانب را در نظر گرفت.

رضایی با اشاره به این مهم که والدین کودکان  باید به روش های درست و صحیح برقراری ارتباط با آنان، آگاهی داشته باشند عنوان کرد:  بی تردید، نهاد  آموزش و پرورش و خانواده دو شریک مهم در امر تربیت دانش آموزان می باشند.

وی اضافه کرد: هر چه میزان تعامل و هم افزایی در این دو نهاد  بیشتر باشد شاهد وضعیت بهتر و مطلوب تری پیرامون مسائل تربیتی کودکان خواهیم بود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سمنان در ادامه خانواده و مدرسه دو نهاد تاثیرگذار دانسته و گفت: بی شک، جهت دهی و تقویت باورهای اعتقادی کودکان ، راهی موثر و جدی برای مقابله با جنگ نرم دشم همچنین دورکردن آنها از آسیب های اجتماعی می باشد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1039855
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی